IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Да си призная...Май бях аз....
    Може ли Кри....?
    На теб 4i40, позволявам, можеш да ми казваш Кри
    Май само ти от мъжете тук знаеш как да се държиш нормално с жена
    В тази тема, ако някой ден отново вляза, ще си пиша само с теб, не знам за какво, просто ей така, виртуални приказки ....
    Поздрави и наздраве

    Коментар


    • Наздраве, банда!
      Все ми се ще да видя в тая пуста Кръчма създателите на тая тема- Пухчето по чиято идея се роди и Цезар
      Не пишат, а Пухчето се справяше добре с трейдинга, но изчезна
      някой има ли идея какво се случи?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Като се стрелнат два оФлюва едновременно от две страни - ставаш разноглед, а те изчезват за миг в различни посоки, в далечината...
        По ме притеснява, че Чичин може ги впрегне в колесница и вихрено да дефилира пред кръчмето, докато виното старее в бутилките до четвъртата си година. Па тия, сътрапезниците, ше забравят да консумират докато проследяват яваш-яваш-сеира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Преди малко очистих охлювите и ги замразих. Вече втора серия събирам, щото стригах тревата и постоянно ми изскачаха изневиделица. Едвам ги стигах и хоп в кутия за сирене с капак.

          Като се стрелнат два оФлюва едновременно от две страни - ставаш разноглед, а те изчезват за миг в различни посоки, в далечината...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
            Ето и ти ... Криситу
            Криситу ... Абе кой от всички тук ми сложи този етикет КрисиТУ ...
            Моля, имам си име - Кристина, може и Криси, може и Крис ...
            Ама ще ме ядосате накрая .... Скорпионка съм ....
            Ма, ти не си Кристина Димитрова. Ти си същата, ама първи дубъл - (1). Клонинг некъв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !

              а охлювите на мезе.....( тез гадини само веднъж съм ги готвил за едно парти на вилата....бахти кушията ....24ч изсиране, после чистене, после варене, после в метална чинийка с кашкавал - една хапка, ден работа....) При мен таз отврат е като юмрук ....Тва щот ми кусат ягодите....Сега си мисля на пияна глава, утре дали да не метна 10-20 в огнището и да си чопля с бирата слузеста гадост....
              Преди малко очистих охлювите и ги замразих. Вече втора серия събирам, щото стригах тревата и постоянно ми изскачаха изневиделица. Едвам ги стигах и хоп в кутия за сирене с капак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Явно пръскат и с инсектициди - Арахната никъв го няма.
                Наздраве, Вълчо-34!
                Отмарям след съборни приеми и поеми. Приемах прости гости и поемах тънко резани мезета с дебелашки напитки - ракия и узо. Ма, трудно се издържа вече пълната програма, че и два дена. Клоня да се съглася с Чичона, дето към наполовина на неговата възраст съм станал. що вече ми натежява. Па на него кво му е, дори не ща да си представя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                  Аре от мен да мине - Умна Фаща Истината... Чак след това видох, че се пише ХФаща.... Ще сменям очилата.
                  Пък аз - по незнайно кВа логика го разшифровах като: У, бре хФаща на Инат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Явно пръскат и с инсектициди - Арахната никъв го няма.
                    Наздраве, Вълчо-34!
                    Аре от мен да мине - Умна Фаща Истината... Чак след това видох, че се пише ХФаща.... Ще сменям очилата.
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                      Като си сложа бронежилетката и видя, че инкасото е готово да си тръгне, тогава ще кажа.... То, не че има много пари у кръчмата, ама инкасаторите минават и за дезинфекция.
                      Явно пръскат и с инсектициди - Арахната никъв го няма.
                      Наздраве, Вълчо-34!

                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Прости незнанието ми. Това ми звучи като съкращение на някои от предметите, де ги учи по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                        Какво означава?
                        Като си сложа бронежилетката и видя, че инкасото е готово да си тръгне, тогава ще кажа.... То, не че има много пари у кръчмата, ама инкасаторите минават и за дезинфекция.
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                          Оооо, с хора, особено дами, от един от най-хубавите градове, ми е особено приятно да си хортувам. Но използването на ЛС за ..... онези...., беше усещането ми, че имат нужда от помощ. Всякаква.
                          За теб, Тънимъни, имах една шега, ама ти я пусна покрай ушите си като възражение от някой, дето няма право на такова.
                          Та едно обръщение към теб - УФИ?
                          Прости незнанието ми. Това ми звучи като съкращение на някои от предметите, де ги учи по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                          Какво означава?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Така, така ... значи с определени дами може да си пишеш на ЛС и дори по телефона да си говориш, за останалите - сал "Наздраве" с Мавруд, Хенеси и от време навреме - мента!?!?!?
                            Оооо, с хора, особено дами, от един от най-хубавите градове, ми е особено приятно да си хортувам. Но използването на ЛС за ..... онези...., беше усещането ми, че имат нужда от помощ. Всякаква.
                            За теб, Тънимъни, имах една шега, ама ти я пусна покрай ушите си като възражение от някой, дето няма право на такова.
                            Та едно обръщение към теб - УФИ?
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Може би най-точно е - Матрикристракториста. знаеш си, не се праи на умрела лисица.
                              Иначе името ти е "Криситу", а не Криси, или Кристина. "Любимият" да ти го обясни.
                              Звънни ми на телефона, не се притеснявай, нещо искаше да си говорим, ама ти все въртиш за възрастта.
                              Не се притеснявай, имам подходящи специалисти - и за раздвоението, и за ЕД.
                              Наздраве на пиьениците, дето си знаат като как се викат и когато са под масата.
                              Така, така ... значи с определени дами може да си пишеш на ЛС и дори по телефона да си говориш, за останалите - сал "Наздраве" с Мавруд, Хенеси и от време навреме - мента!?!?!?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                                Ето и ти ... Криситу
                                Криситу ... Абе кой от всички тук ми сложи този етикет КрисиТУ ...
                                Моля, имам си име - Кристина, може и Криси, може и Крис ...
                                Ама ще ме ядосате накрая .... Скорпионка съм ....
                                Да си призная...Май бях аз....
                                Може ли Кри....?

                                Коментар

                                Working...
                                X