IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Си сипа аз един бърбън, докато решите с кво ще ги мезите тия охлюви...
    А Бай Вълчо да ми подаде китарата!

    https://youtu.be/3hF-Jw-OmGQ

    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Нещо си се объркала...Кри...."Ма" идва от любима....( Тарантул е любвеобвилен тип, но си пада професионален историк - демек си пада по Кака, дето е в била млада в една друга епоха..... )
      От устенцата на една "красива " жена, това което си написала за Тарантул, звучи невярно и....( малийй, това го изтрих, щот съм галант)
      Не сме изтрещели...Даже си мисля, че сме над средното ниво успяли....Даже и не сме на преклонна възраст....
      Все още не сме пенсионери - от това което пишеш, мога да ти декларирам, че правя секс, 4-5 пъти повече от теб ....

      Един съвет, непоискан....
      Изтрий си ника, събери си краката и се появи пак в кръчмата, като срамежлива монахиня.....
      Ще бъдеш приета, щот туканка сме готини, добронамерени и позитивни хора....И оценена...Пък може и да намажеш нещо...

      Наздраве !
      Пада си по Кака щот мъж с вкус! Дан ти напомням ти как беше залитнал преди няколко дни и щеше да ставаш главен герой у форумна яой манга
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Явно много отдавна не съм влизАл тука..... ИзпуснАл съм цели серии..... Баси ....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Не давай на Райчо сигнали и нишани, щото ще вземе се върже, че си харесал изобретения от него образ и ще го развива до пълно саморазобличение. По-малко внимание спрямо ерзацкомедията трябва, за да има повече старание над сценария.
          Кой той Райчо ...?

          Коментар


          • Малеей, кво става тука, бре!? Тази тема се обърнала на онази тема.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Траки, да не би Райчо да е с допълнителен ник Комбайнера? Майтап - стига сте ми сипвали....
              Са начи, збранявам да се държите така с "Криситу". Не че ще ми обърнете внимание, но ме тормози това - вие я насъсквате и тя забрави да ми се обади. По вероятно не иска, счита, че не ми е на нивото. А аз само искам да помогна за психичното разстройство и ЕД.
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Преди малко очистих охлювите и ги замразих. Вече втора серия събирам, щото стригах тревата и постоянно ми изскачаха изневиделица. Едвам ги стигах и хоп в кутия за сирене с капак.
                Бре Тарантул, все по моите пътеки одиш ( с две патерици.....)
                Преди 2 години излових 2-3 кила едри охлюви....Оствих ги една нощ да се почистят и след това ги сварих за 10 мин...Почистих ги и ги занесох дома в камерата...Стояха цяла зима и щот само аз знаех в коя част от камерата бяха и на какво приличаха...По едно време им дойде времето и аз се направих на гурме мастор...Сготвих ги с ориз и всякакви подправки за скриване на съдържанието...
                Аз опитах 1-2, а съкровището ич...Останалото в кофата...

                Де да знам...Имаме близка, дето и занесох 30-40 слузести гадини и тя специално се обади за да ми благодари...

                пп Ще трябва да остана 3-4 дни на вилата и като ме хване дивото за гърлото, почвам да се правя на Робинзон....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Нещо си се объркала...Кри...."Ма" идва от любима....( Тарантул е любвеобвилен тип, но си пада професионален историк - демек си пада по Кака, дето е в била млада в една друга епоха..... )
                  От устенцата на една "красива " жена, това което си написала за Тарантул, звучи невярно и....( малийй, това го изтрих, щот съм галант)
                  Не сме изтрещели...Даже си мисля, че сме над средното ниво успяли....Даже и не сме на преклонна възраст....
                  Все още не сме пенсионери - от това което пишеш, мога да ти декларирам, че правя секс, 4-5 пъти повече от теб ....

                  Един съвет, непоискан....
                  Изтрий си ника, събери си краката и се появи пак в кръчмата, като срамежлива монахиня.....
                  Ще бъдеш приета, щот туканка сме готини, добронамерени и позитивни хора....И оценена...Пък може и да намажеш нещо...

                  Наздраве !
                  Не давай на Райчо сигнали и нишани, щото ще вземе се върже, че си харесал изобретения от него образ и ще го развива до пълно саморазобличение. По-малко внимание спрямо ерзацкомедията трябва, за да има повече старание над сценария.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                    Мило грозно паяче, възхищавам ти се !!!!
                    Как успя в три прости изречения да събереш три обиди към мен !?!?
                    Истински интелектуален шедьовър !!! Притежаваш уникален талант !!!
                    Като начало на „ма“ ...

                    ...........


                    …. мислех, че в кръчмата е весело и забавно, а се оказа, че съм попаднала в някакъв пенсионерски клуб от изтрещели хора на преклонна възраст
                    Кристина, много си напрегната! Не бива да проявявам интерес към причините за това : да си такава (озлобена ми се виждаш...)

                    Няма ли да ти е по-лесно, ако МУ влезеш в тона? Той е майтапчийски настроен и НЕ е злобата, каквито случаи сама си споделяла тук!

                    Учудвам се, че не си забелязала факта, че ТОЙ се обръща така - с "ма" - без изключение - към всички тук!

                    Сложно е за разбиране от дамата, която искаш да те приемаме тук, но си има неписани правила и отношения в ТАЗИ тема...

                    В други теми - вече си се уверила, че нещата могат да са по-зле.

                    Тук поне няма злоба!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                      Мило грозно паяче, възхищавам ти се !!!!
                      Как успя в три прости изречения да събереш три обиди към мен !?!?
                      Истински интелектуален шедьовър !!! Притежаваш уникален талант !!!
                      Като начало на „ма“ ще говориш на съпругата си твоята бабичка или на охлювите, които събираш. Не съм ядосана, не съм и обидена, потресена съм, потресена съм как може мъж да се обърне към млада жена и то красива жена с обръщението „ма“ !?!?!? Във всяка тема очевидно има по един, които не е мръднал в развитието си и е нивото на динозаврите, а в твоя случай дори още по-назад – на нивото на първичния белтък. В тази тема ти си Шампиона, световен, олимпийски, всякакъв. Разбирам, че си смачкан от живота и си натрупал много завист и злоба, но това не те оправдава, уважаеми. На теб не ти липсват първите 7 години от развитието, липсват ти първите 30 години щом не си разбрал как трябва да се обръщаш към една жена дори и в анонимен форум. Знаеш ли, в реалния живот мъже като теб, първични груби елементарни същества, не могат да се доближат на 100 метра от мен, просто не ги допускам. Тук в анонимния форум имаш свободата да си покажеш простотията в най-пълна степен. Някаква форма на извратена духовна мастурбация ще е това. Да не говоря за това, че теб никога не съм те обиждала, не сме си писали нищо и не съм имала никакъв разговор с теб. Да не говоря също, че в поста ти няма никакъв смисъл. Ако визираш в акаунта ми това (1), то е защото още при регистрацията ми имах проблем, първо бях само с имената си, но не можах да се регистрирам и добавих това (1). Това клонинг ли ме прави? Клонинги са охлювите, които събираш, те всички са еднакви като клонинги.

                      Божеее …. мислех, че в кръчмата е весело и забавно, а се оказа, че съм попаднала в някакъв пенсионерски клуб от изтрещели хора на преклонна възраст
                      Скъпа Криси, явно не познаваш българския език и неговото богатство. Упоменатото от теб "ма" е въвеждащо възклицание. Иначе много обичам местоимението "ма", което произлиза от мама, но поради чувствителност на нежните души го ползвам само спрямо по хардлайнерките като Кака или Леля, с които мога да си бъбря без да се безпокоя, че нещо много ще се засегнат. Всъщност, Леля в начале бе бая обидчива, ама свикна.- и ти ще свикнеш, ако прескочиш надутото от неясно какво самочувствие. Тук се събираме предимно непокиси или поне аз провеждам такава линия, да не се много засегат пациентите на кръчмата, щото иначе ще почнат да метат бутилки и стголове. Това за завистта и злобата, които ми приписваш, ме много развесели. Направо ме ориентира откъде се пръкна и кой те инженира и манипулира като некаква форумна единица, дето няма нищо общо с образа, под който се представя. Наскоро един Райчо нещо се заядаше с мен, та да те питам направо "Райчо, ти ли си, бе, душо?" Не се засягай, че се обръщам на "бе", ако и да си мадама със самочувствие. Но за да имаш такова, поне родния си език трябва да знаеш. Ай, наздраве!
                      Last edited by Trakatrak; 15.06.2020, 20:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1);

                        Мило грозно паяче, възхищавам ти се !!!!
                        Как успя в три прости изречения да събереш три обиди към мен !?!?
                        Истински интелектуален шедьовър !!! Притежаваш уникален талант !!!
                        Като начало на „ма“ ще говориш на съпругата си твоята бабичка или на охлювите, които събираш. Не съм ядосана, не съм и обидена, потресена съм, потресена съм как може мъж да се обърне към млада жена и то красива жена с обръщението „ма“ !?!?!? Във всяка тема очевидно има по един, които не е мръднал в развитието си и е нивото на динозаврите, а в твоя случай дори още по-назад – на нивото на първичния белтък. В тази тема ти си Шампиона, световен, олимпийски, всякакъв. Разбирам, че си смачкан от живота и си натрупал много завист и злоба, но това не те оправдава, уважаеми. На теб не ти липсват първите 7 години от развитието, липсват ти първите 30 години щом не си разбрал как трябва да се обръщаш към една жена дори и в анонимен форум. Знаеш ли, в реалния живот мъже като теб, първични груби елементарни същества, не могат да се доближат на 100 метра от мен, просто не ги допускам. Тук в анонимния форум имаш свободата да си покажеш простотията в най-пълна степен. Някаква форма на извратена духовна мастурбация ще е това. Да не говоря за това, че теб никога не съм те обиждала, не сме си писали нищо и не съм имала никакъв разговор с теб. Да не говоря също, че в поста ти няма никакъв смисъл. Ако визираш в акаунта ми това (1), то е защото още при регистрацията ми имах проблем, първо бях само с имената си, но не можах да се регистрирам и добавих това (1). Това клонинг ли ме прави? Клонинги са охлювите, които събираш, те всички са еднакви като клонинги.

                        Божеее …. мислех, че в кръчмата е весело и забавно, а се оказа, че съм попаднала в някакъв пенсионерски клуб от изтрещели хора на преклонна възраст
                        Нещо си се объркала...Кри...."Ма" идва от любима....( Тарантул е любвеобвилен тип, но си пада професионален историк - демек си пада по Кака, дето е в била млада в една друга епоха..... )
                        От устенцата на една "красива " жена, това което си написала за Тарантул, звучи невярно и....( малийй, това го изтрих, щот съм галант)
                        Не сме изтрещели...Даже си мисля, че сме над средното ниво успяли....Даже и не сме на преклонна възраст....
                        Все още не сме пенсионери - от това което пишеш, мога да ти декларирам, че правя секс, 4-5 пъти повече от теб ....

                        Един съвет, непоискан....
                        Изтрий си ника, събери си краката и се появи пак в кръчмата, като срамежлива монахиня.....
                        Ще бъдеш приета, щот туканка сме готини, добронамерени и позитивни хора....И оценена...Пък може и да намажеш нещо...

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Привет,банда! И яз по навик първо тук да се отбия - да кажа Наздраве на всинца Ви!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                            ...... а се оказа, че съм попаднала в някакъв пенсионерски клуб от изтрещели хора на преклонна възраст
                            Ааааа не ....К'ва преклонна възраст?Ние тука сме като виното. С години по добри ставаме
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Съкровище, добре си повлече някои части у Кръчмата и повдигна дума за пиене ..., щот тук работа съвсем на "изуй гащи" е тръгнала.
                              Наздраве!
                              Малко се пие в тая Кръчма, Съкровище и т'ва си е ......
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ма, ти не си Кристина Димитрова. Ти си същата, ама първи дубъл - (1). Клонинг некъв.
                                Мило грозно паяче, възхищавам ти се !!!!
                                Как успя в три прости изречения да събереш три обиди към мен !?!?
                                Истински интелектуален шедьовър !!! Притежаваш уникален талант !!!
                                Като начало на „ма“ ще говориш на съпругата си твоята бабичка или на охлювите, които събираш. Не съм ядосана, не съм и обидена, потресена съм, потресена съм как може мъж да се обърне към млада жена и то красива жена с обръщението „ма“ !?!?!? Във всяка тема очевидно има по един, които не е мръднал в развитието си и е нивото на динозаврите, а в твоя случай дори още по-назад – на нивото на първичния белтък. В тази тема ти си Шампиона, световен, олимпийски, всякакъв. Разбирам, че си смачкан от живота и си натрупал много завист и злоба, но това не те оправдава, уважаеми. На теб не ти липсват първите 7 години от развитието, липсват ти първите 30 години щом не си разбрал как трябва да се обръщаш към една жена дори и в анонимен форум. Знаеш ли, в реалния живот мъже като теб, първични груби елементарни същества, не могат да се доближат на 100 метра от мен, просто не ги допускам. Тук в анонимния форум имаш свободата да си покажеш простотията в най-пълна степен. Някаква форма на извратена духовна мастурбация ще е това. Да не говоря за това, че теб никога не съм те обиждала, не сме си писали нищо и не съм имала никакъв разговор с теб. Да не говоря също, че в поста ти няма никакъв смисъл. Ако визираш в акаунта ми това (1), то е защото още при регистрацията ми имах проблем, първо бях само с имената си, но не можах да се регистрирам и добавих това (1). Това клонинг ли ме прави? Клонинги са охлювите, които събираш, те всички са еднакви като клонинги.

                                Божеее …. мислех, че в кръчмата е весело и забавно, а се оказа, че съм попаднала в някакъв пенсионерски клуб от изтрещели хора на преклонна възраст

                                Коментар

                                Working...
                                X