IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Бахти паяка .претенциозен.
    Не съм аз, французите се лигавят с такива деликатеси. Аз наредко и набързо. Засега охлюви по французки не сэм си правил.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Хааа, явно не си ги досготвил. Трябва в тенджерка под налягане за час, за да омекнат. И може трето леко сваряване съвсем да няма слуз. После може да ги мешаш с развни подправки, сирена или варива. Не че са съвсем деликатес, но се надевам да помагат на стомахчето. Навремето дори живи ги колех и ядях със захар, да мога ги ги преглътна. Голема гадост!
      Бахти паяка .претенциозен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        Благодаря за парчето. Имам предвид музикалното....
        А, гоуем е Били Гибънс! Как я бара... Имам предвид китарата...
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
          Съжалявам, че ви разстроих с тези снимки и ви наруших душевната хармония
          Скорпионът в мен се обади да ви провокирам, съжалявам още веднъж
          Това бяха тренировъчни снимки от една фотосесия преди няколко години, бях се снимала в едно модно списание .... в един мой друг живот .... и днес много съжалявам, че тогава това го направих. А тези снимки са едни от най-безобидните .....
          Не съм нито Райчо, нито другите 4 (четири) ника, не знам какво ви обзема всичките, тука има двама човека, които лично ме познават
          Както и да е, не смятам повече да пиша тук, не се вмествам в колектива ви, всички тук се познавате отдавна, пиете си пиенето и си купонясвате, и се забавлявате по своему
          Между другото във фирмата ми съм наложила дрескод на дамите пола 4 пръста над коляното, така ходя и аз. А в къщи си ходя с дълги поли до земята и така се чувствам най-комфортно. Странно ви е, нали? Но това няма значение.
          Поздрави на всички
          Наздраве

          Сложно е да се каже - кой - кого познава!

          И, кВо ти пука?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Бре Тарантул, все по моите пътеки одиш ( с две патерици.....)
            Преди 2 години излових 2-3 кила едри охлюви....Оствих ги една нощ да се почистят и след това ги сварих за 10 мин...Почистих ги и ги занесох дома в камерата...Стояха цяла зима и щот само аз знаех в коя част от камерата бяха и на какво приличаха...По едно време им дойде времето и аз се направих на гурме мастор...Сготвих ги с ориз и всякакви подправки за скриване на съдържанието...
            Аз опитах 1-2, а съкровището ич...Останалото в кофата...

            Де да знам...Имаме близка, дето и занесох 30-40 слузести гадини и тя специално се обади за да ми благодари...

            пп Ще трябва да остана 3-4 дни на вилата и като ме хване дивото за гърлото, почвам да се правя на Робинзон....
            Хааа, явно не си ги досготвил. Трябва в тенджерка под налягане за час, за да омекнат. И може трето леко сваряване съвсем да няма слуз. После може да ги мешаш с развни подправки, сирена или варива. Не че са съвсем деликатес, но се надевам да помагат на стомахчето. Навремето дори живи ги колех и ядях със захар, да мога ги ги преглътна. Голема гадост!
            Last edited by Trakatrak; 15.06.2020, 20:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Не серии, Съкровище. Тука се въртят поне два - три сериала-
              Чакай си сипем по едно питие.
              Наздраве!
              Цели сезони от сериалите ..... Баси.....Това сигурно е щото намалих значително алкохола .... Ама това да си остане между нас, че ще ми тръгне име и после..... Тая бутилка изглежда мммммммммм ... Наздраве!
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Си сипа аз един бърбън, докато решите с кво ще ги мезите тия охлюви...
                А Бай Вълчо да ми подаде китарата!

                https://youtu.be/3hF-Jw-OmGQ

                Наздраве!
                Ша ми докараш инфарт бе, аланколу, добре че си пием редовно гинкото, та се сещам и за другите илачи.
                Попадна ми една Кремонка - така ще я избича, немам думи, също и слагам нещо отвътре, а от задната страна е супер.....
                (За "Криситу" - Кремонка е китара.)
                Благодаря за парчето. Имам предвид музикалното....
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                  Е миии, аз лижа рани тука.... Къде другаде, ако не в храма. При старчоците....
                  Айде по една ментичка, може за Бенджи нещо по-така, зер не се е изповядал сума време!
                  Наздраве!
                  Ами ..., кат не искате да пишете в оная тема, сега ще се радвате на гастрольори. И ще отнасяте обиди и хули.
                  Наздраве, Вълчо-34!
                  Last edited by tnm; 15.06.2020, 21:05.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Си сипа аз един бърбън, докато решите с кво ще ги мезите тия охлюви...
                    А Бай Вълчо да ми подаде китарата!

                    https://youtu.be/3hF-Jw-OmGQ

                    Наздраве!

                    Тая - от клипа - не ще да е Кристина... Абе, може да не съм такъв познавач, ама на една дама й трябва да е мааалко повечко закръгленКА!
                    Лично мнение!

                    Коментар


                    • Съжалявам, че ви разстроих с тези снимки и ви наруших душевната хармония
                      Скорпионът в мен се обади да ви провокирам, съжалявам още веднъж
                      Това бяха тренировъчни снимки от една фотосесия преди няколко години, бях се снимала в едно модно списание .... в един мой друг живот .... и днес много съжалявам, че тогава това го направих. А тези снимки са едни от най-безобидните .....
                      Не съм нито Райчо, нито другите 4 (четири) ника, не знам какво ви обзема всичките, тука има двама човека, които лично ме познават
                      Както и да е, не смятам повече да пиша тук, не се вмествам в колектива ви, всички тук се познавате отдавна, пиете си пиенето и си купонясвате, и се забавлявате по своему
                      Между другото във фирмата ми съм наложила дрескод на дамите пола 4 пръста над коляното, така ходя и аз. А в къщи си ходя с дълги поли до земята и така се чувствам най-комфортно. Странно ви е, нали? Но това няма значение.
                      Поздрави на всички
                      Наздраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Явно много отдавна не съм влизАл тука..... ИзпуснАл съм цели серии..... Баси ....
                        Не серии, Съкровище. Тука се въртят поне два - три сериала-
                        Чакай си сипем по едно питие.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Траки, да не би Райчо да е с допълнителен ник Комбайнера? Майтап - стига сте ми сипвали....
                          Са начи, збранявам да се държите така с "Криситу". Не че ще ми обърнете внимание, но ме тормози това - вие я насъсквате и тя забрави да ми се обади. По вероятно не иска, счита, че не ми е на нивото. А аз само искам да помогна за психичното разстройство и ЕД.
                          Комбайнера ми се стори разумен чиляк, ма знам ли кой откъде и накъде фърчи из тоя форум.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Пада си по Кака щот мъж с вкус! Дан ти напомням ти как беше залитнал преди няколко дни и щеше да ставаш главен герой у форумна яой манга
                            Наздраве!
                            Ти не се обаждай, Ма, веднага гледаш да обереш каймака. Подла Кака!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Малеей, кво става тука, бре!? Тази тема се обърнала на онази тема.
                              Наздраве!
                              Е миии, аз лижа рани тука.... Къде другаде, ако не в храма. При старчоците....
                              Айде по една ментичка, може за Бенджи нещо по-така, зер не се е изповядал сума време!
                              Наздраве!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Кой той Райчо ...?
                                Абе, некъв R1a или подобен, който изневиделица по поръчка реши да се занимава с мойта рода и скромната ми личност. Май в Ковидната тема рече да се разкрие като баш провокатор. Ма, не му много обръщам внимание, щото, знаеш, съм лапнилаф и ми не пука много.

                                Коментар

                                Working...
                                X