IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вълчо, туканка повдигат въпроса какво ще правиш с две дами ..... Да знаеш ... You'll Never Walk Alone ....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро , Кръчма !
      Егати егоцентризма ви друса
      Криситу , решила , че я обиждам, паякът , че му честитя РД ...някой друг ?
      Що пробвате охлюви , па после ривете ? Пържолки за вас , няма ли ?


      Вълчо , само за Криситу ли важи офертата ? Щото аз имам няколко остри психични проблема и е добре да ги реша , преди да станат хронични

      Наздраве!
      Едвам се пробуждам и гледам нещо за втори рожден ден ми се говори. Аз от първия не съм изтрезнял, що от мъка не го празнувам и после цял месец компенсирам, а лелката уж ме била поздравявала. Лелче, да ме не бъркаш с Чичи, той вече всеки рожден ден за събитие го има, що столетник все пак. А охлювите още не съм ги почнал. Ще чекам горещините, що дори и в горещо все ме тегли към свинското. Взимам си пилешко, пуешко, младо телешко, рибка, но все се заседяват по фризера, пък аз си набивам прашеско. Срам ме е, ама съм лаком за мазничко. Ха, сега ми честити рождения ден, ако си пропуснала. И наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Добро утро , Кръчма !
        Егати егоцентризма ви друса
        Криситу , решила , че я обиждам, паякът , че му честитя РД ...някой друг ?
        Що пробвате охлюви , па после ривете ? Пържолки за вас , няма ли ?


        Вълчо , само за Криситу ли важи офертата ? Щото аз имам няколко остри психични проблема и е добре да ги реша , преди да станат хронични

        Наздраве!
        Добро утро, Lelq!

        Вълчо твърде добронамерен. Пък ний с теб - нахални. Викам, да почнем да му пишем на ЛС /той на нас едва ли ще си даде номера на GSM/ и да се редуваме. Първо ти, после аз. Да го видим като как ще се справи с две дами.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро , Кръчма !
          Егати егоцентризма ви друса
          Криситу , решила , че я обиждам, паякът , че му честитя РД ...някой друг ?
          Що пробвате охлюви , па после ривете ? Пържолки за вас , няма ли ?


          Вълчо , само за Криситу ли важи офертата ? Щото аз имам няколко остри психични проблема и е добре да ги реша , преди да станат хронични

          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            4 пръста = мах 10 см. над коляното
            Служебните костюми са шити в шивашко ателие по мерките на дамите
            Дамите от екипа носят костюми в сив цвят
            Моите са в черен цвят
            Съдружникът ми има свободата да се облича в костюми в тъмни цветове, но никога с бяла риза
            Друго?
            Лека нощ
            Мммммне приемам .... Ше се проверяваме....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              4 пръста - 10 сантиметра..., доста дебелички пръсти са това..., не ще да са на... физик?

              Нищо не съм казал, де!
              На либовта очите са големи - говорат и за 22 санта, ама на ролетката се оказват 13 .....
              Ей, казах да не ми сипвате, вече се увлякох.... Крисчън каза лека и аз се отприщих .....Пу пу, извинявам се на дамите!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Не ми сипвайте, оти че го изпием!
                Да бе, нема ти сипваме... я подай бурканя!

                https://youtu.be/nNh-D1wb0bw
                Last edited by Ender; 15.06.2020, 21:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                  4 пръста = мах 10 см. над коляното
                  Служебните костюми са шити в шивашко ателие по мерките на дамите
                  Дамите от екипа носят костюми в сив цвят
                  Моите са в черен цвят
                  Съдружникът ми има свободата да се облича в костюми в тъмни цветове, но никога с бяла риза
                  Друго?
                  Лека нощ
                  4 пръста - 10 сантиметра..., доста дебелички пръсти са това..., не ще да са на... физик?

                  Нищо не съм казал, де!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Не така де....Тука хумора е по-особен.Ще свикнеш....
                    P.S.А кой мери 4-те пръста?За един прЕател питам ....
                    4 пръста = мах 10 см. над коляното
                    Служебните костюми са шити в шивашко ателие по мерките на дамите
                    Дамите от екипа носят костюми в сив цвят
                    Моите са в черен цвят
                    Съдружникът ми има свободата да се облича в костюми в тъмни цветове, но никога с бяла риза
                    Друго?
                    Лека нощ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                      Съжалявам, че ви разстроих с тези снимки и ви наруших душевната хармония
                      Скорпионът в мен се обади да ви провокирам, съжалявам още веднъж
                      .................................................. ......
                      Крисчън, нещо май не си вденала на храма, както казва Бенджи....
                      Тия пиьеници имат по повече от една гънка. Кво да се праи - земи си некой у фирмата да ти обеснява за кво иде реч. Аз се бех нагърбил с тая непосилна задача, ама ти - Търново, па неутрино, па накрая ЕД.
                      Не ми сипвайте, оти че го изпием!
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Не така де....Тука хумора е по-особен.Ще свикнеш....
                        P.S.А кой мери 4-те пръста?За един прЕател питам ....
                        Тоя прЕател - чини ми се - естет и по рома си пада...



                        ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          ​​​​​​Не ям такива деликатеси, но в Лидъл ми направи впечатление, че килограмът охлюви е над 50 кинта... Не помня колко струва 1 опаковка от 12 охлюва, но са едрички...(около лев за охлюв)
                          Видях ги, но да давам грешни пари, докато охлювчетата бегат покрай мен, ми се видя неразумно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                            Съжалявам, че ви разстроих с тези снимки и ви наруших душевната хармония
                            Скорпионът в мен се обади да ви провокирам, съжалявам още веднъж
                            Това бяха тренировъчни снимки от една фотосесия преди няколко години, бях се снимала в едно модно списание .... в един мой друг живот .... и днес много съжалявам, че тогава това го направих. А тези снимки са едни от най-безобидните .....
                            Не съм нито Райчо, нито другите 4 (четири) ника, не знам какво ви обзема всичките, тука има двама човека, които лично ме познават
                            Както и да е, не смятам повече да пиша тук, не се вмествам в колектива ви, всички тук се познавате отдавна, пиете си пиенето и си купонясвате, и се забавлявате по своему
                            Между другото във фирмата ми съм наложила дрескод на дамите пола 4 пръста над коляното, така ходя и аз. А в къщи си ходя с дълги поли до земята и така се чувствам най-комфортно. Странно ви е, нали? Но това няма значение.
                            Поздрави на всички
                            Наздраве
                            Не така де....Тука хумора е по-особен.Ще свикнеш....
                            P.S.А кой мери 4-те пръста?За един прЕател питам ....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Не съм аз, французите се лигавят с такива деликатеси. Аз наредко и набързо. Засега охлюви по французки не сэм си правил.

                              ​​​​​​Не ям такива деликатеси, но в Лидъл ми направи впечатление, че килограмът охлюви е над 50 кинта... Не помня колко струва 1 опаковка от 12 охлюва, но са едрички...(около лев за охлюв)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Пада си по Кака щот мъж с вкус! Дан ти напомням ти как беше залитнал преди няколко дни и щеше да ставаш главен герой у форумна яой манга
                                Наздраве!
                                4и4о туй временно замътване на съзнанието ще ти излезе през ушите и носа .
                                И то за кво? Сякаш фуста си не виждал
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X