IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    На моето изпращане за войник в дайлечната 198..., понеже много народ се изсипа, та пиенето два-три часа след полунощ попривърши. И тогава един приятел ме зарадва с портвайн в изолация от другите пияндета като седнахме в детската и го почнахме, за да може си допия преди заминаването, което беше в ранната утрин. Още на първата глътка и двамата бяхме същисани като кво е това странно нещо. Изпихме го с други пиячи прилепили се междувременно, но трудно вървеше. След седем години пък, докато бродихме с колеги от университета из Москва за да хапнем с разпивка, открихме пицария (!?), но единственото пиене с пицата и раците там бяха само некво уиски фалше и порто. Оттогава гледам се не сблъскзам с подобно лепкаво, сладникаво и гъсто. Мелнишкото и мавруда много по-добри. Но аз затова ви го пробутах тази вечер, щото данъчна декларация с кво да я свържеш, освен с нещо блудкаво.
    Така си и помислих..Вместо да почерпиш ти искаш да ни затриеш.....

    Преди време ми донесоха от Португалия, вино и коняк в дървени кутии( за ценители ....)
    Нито едното, нито другото питие ми харесаха.....
    И яденето е било такова - блудкаво и безвкусно...

    Но плажовете и мацките са трепач.....Слагам потника, сламената шапка, вестник "Дума' в ръка и напред....

    Коментар


    • Малки чаши .... ?!?!? МАЛКИ ЧАШИ ...?!?!?! ОбъркАл си се нещо ...
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        то това си е направо ликьор бре, таквоз вино ми го препоръчаха в един Мишлен ресторант само с агнешко и то на много малки чашки, а тук сите сме пиячи
        Наздраве
        На моето изпращане за войник в дайлечната 198..., понеже много народ се изсипа, та пиенето два-три часа след полунощ попривърши. И тогава един приятел ме зарадва с портвайн в изолация от другите пияндета като седнахме в детската и го почнахме, за да може си допия преди заминаването, което беше в ранната утрин. Още на първата глътка и двамата бяхме същисани като кво е това странно нещо. Изпихме го с други пиячи прилепили се междувременно, но трудно вървеше. След седем години пък, докато бродихме с колеги от университета из Москва за да хапнем с разпивка, открихме пицария (!?), но единственото пиене с пицата и раците там бяха само некво уиски фалше и порто. Оттогава гледам се не сблъскзам с подобно лепкаво, сладникаво и гъсто. Мелнишкото и мавруда много по-добри. Но аз затова ви го пробутах тази вечер, щото данъчна декларация с кво да я свържеш, освен с нещо блудкаво.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Попълних данъчната декларация. Черпя за приключване на този тежък труд с тежко вино.
          то това си е направо ликьор бре, таквоз вино ми го препоръчаха в един Мишлен ресторант само с агнешко и то на много малки чашки, а тук сите сме пиячи
          Наздраве
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Сипете ....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Ти направо ми развали настроението....

              Наздраве !
              Знам аз как да изпързалям веселяците във време на пости. Не ви ли се струва, че годишното отчитане нарочно насрочено във времена на пост и молитва... дано те не докопат данъчните.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Попълних данъчната декларация. Черпя за приключване на този тежък труд с тежко вино.
                Ти направо ми развали настроението....

                Наздраве !

                Коментар


                • Попълних данъчната декларация. Черпя за приключване на този тежък труд с тежко вино.
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    червено беше чичо. А уж снощи ми хареса...
                    В тъмното е добре....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Постът си нарушила. Съвестта ти изтерзана. Жените вдън душа вярващи и ги гризе. Соматично неразположение.
                      Май имаше нещо подсъзнателно. Чак се учудих, че не можех да го идентифицирам, като някоя църна магия беше.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                        Сега разбра ли колко ни е тежко в кръчмата......

                        Може и да си го вдигнало....Симптомите си приличат а при някои хора ( като мен ), направо не се различават...)

                        пп Червено или бяло ?
                        червено беше чичо. А уж снощи ми хареса...
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Добър ден на компанията,
                          понеже сме в кръчмата ще си призная един несполучлив опит за наздравица. Беше от тази сутрин, реших се да изпия на закуска чаша вино. После ми стана гадно, след един час, направо щях да колабирам, зави ми се свят и май и кръвното ми се свлече, а уж за да се вдигне го пих това вино Като изтощено куче дишах навън хладен въздух докато се освестя. То не било такава лесна работа с наздравиците ))))
                          Поста си нарушила. Съвестта ти изтерзана. Жените вдън душа вярващи и ги гризе. Соматично неразположение.
                          Last edited by Trakatrak'; 21.03.2016, 14:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Добър ден на компанията,
                            понеже сме в кръчмата ще си призная един несполучлив опит за наздравица. Беше от тази сутрин, реших се да изпия на закуска чаша вино. После ми стана гадно, след един час, направо щях да колабирам, зави ми се свят и май и кръвното ми се свлече, а уж за да се вдигне го пих това вино Като изтощено куче дишах навън хладен въздух докато се освестя. То не било такава лесна работа с наздравиците ))))


                            Сега разбра ли колко ни е тежко в кръчмата......

                            Може и да си го вдигнало....Симптомите си приличат а при някои хора ( като мен ), направо не се различават...)

                            пп Червено или бяло ?

                            Коментар


                            • Добър ден на компанията,
                              понеже сме в кръчмата ще си призная един несполучлив опит за наздравица. Беше от тази сутрин, реших се да изпия на закуска чаша вино. После ми стана гадно, след един час, направо щях да колабирам, зави ми се свят и май и кръвното ми се свлече, а уж за да се вдигне го пих това вино Като изтощено куче дишах навън хладен въздух докато се освестя. То не било такава лесна работа с наздравиците ))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                И скромна, скромна....
                                Това никога не съм го твърдяла. Имам толкова други положителни качества, че липсата на скромност дори не се забелязва.

                                Да ти прохладна обедната биричка!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X