IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
    Како,знам си аз,че си перфектна не само с оптиката ... но май че повече ме касае наредба 11 или 10 ли да беше от 2010.
    Разбираш,че и сам съм стигнал до повечето документация,но как ли я интерпретират държавните служители
    Иииии .... мелба не ми свири,ама Чужденеция я превърна на съседен квартал,а така и не даваш координати,че поне с брадчеда да се срещна за обучителни лекции (щот нъл съм си кьорпе ,нищо че сложих още един плюс към 30+ )

    Наздраве и благодаря на отзовалите се
    Попита какво е овощна градина - отговорих ти.
    Вярно е, че съм високоентелигентна, надарена с интуиция и способност да правя заключения, ама все пак вземи си задай точния въпрос, че да ти река какво и къде да прочетеш.
    Пък ако нямам отговор /в което дълбоко се съмнявам/, ще те пратя в Службата за съвети в земеделието за консултации.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Търси тук: http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/...e/naredbi.aspx
      Може и да откриеш некъде нещо да ти е полезно. Аз съм любител само. Чичето може да е по-запознат.
      Мммдаа ,точно към тез наредби се бях насочил,но така и не ми остана време да разбера има ли ги някъде накуп,камо ли да ги прегледам. Всъщност,май касаят ПРСР за стария срок,но дали са актуални и за новия до 2020 .... скоро ще разбера

      Наздраве и успех
      Страхът трудно се преодолява само със знания

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Братчед, кажи сега как да те открехна, като ти свиди една мелба да почерпиш!?
        Хайде, от мен да мине. Цалувай ръка и чети чл. 6 от Наредбата.
        http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135668969
        Наздраве, де!
        Како,знам си аз,че си перфектна не само с оптиката ... но май че повече ме касае наредба 11 или 10 ли да беше от 2010.
        Разбираш,че и сам съм стигнал до повечето документация,но как ли я интерпретират държавните служители
        Иииии .... мелба не ми свири,ама Чужденеция я превърна на съседен квартал,а така и не даваш координати,че поне с брадчеда да се срещна за обучителни лекции (щот нъл съм си кьорпе ,нищо че сложих още един плюс към 30+ )

        Наздраве и благодаря на отзовалите се
        Страхът трудно се преодолява само със знания

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Кажи нещо и за седмицата, де!
          Наздраве!
          Стесних си хоризонта ....Мисля от ден за ден ...

          пп Тая седмица се очертава да е мнооого работна и хич не ми се връзва на новия мироглед...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро и успешен ден !
            Не се изсулвай, ми почерпи Тянка с нещо ободряващо, че отива на прохода да заработва с карабина и байрак в ръка. Живи да са, живи да са народните айдуци!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро и успешен ден !
              Кажи нещо и за седмицата, де!
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Добро утро и успешен ден !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Точно тъй дума и единият от най-добрите ми приятели.
                  С тези ти ритуале, дето переодически ги изпълнявам, досега да са ме претрепали с камънЕ
                  Наздраве!
                  Кво знаеш ти? На клади ги изгаряли.

                  Коментар


                  • Да почерпа сок от моркови, щото малко витамини за зимното изтощение и пролетното уморяване. Тянке, може да не е спирт, но си е концентрат. Подобрява зрението при примижаване и прицелване. Наздраве!
                    п.п. Замазах оптиката с блажна боичка. Да ти е блажно.
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Тянка веща, Тянка много веща, Тянка изключително веща! Добре че не живее в ХVІІ век.
                      Точно тъй дума и единият от най-добрите ми приятели.
                      С тези ти ритуале, дето переодически ги изпълнявам, досега да са ме претрепали с камънЕ
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Братчед, кажи сега как да те открехна, като ти свиди една мелба да почерпиш!?
                        Хайде, от мен да мине. Цалувай ръка и чети чл. 6 от Наредбата.
                        http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135668969
                        Наздраве, де!
                        Тянка веща, Тянка много веща, Тянка изключително веща! Добре че не живее в ХVІІ век.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Овощарите .... бихте ли ми дали определение от държавата за овощна градина.
                          Ако може с официален документ ... като аргумент.
                          Благодаря предварително!

                          Иииии ... Наздраве!
                          Братчед, кажи сега как да те открехна, като ти свиди една мелба да почерпиш!?
                          Хайде, от мен да мине. Цалувай ръка и чети чл. 6 от Наредбата.
                          http://www.lex.bg/bg/laws/ldoc/2135668969
                          Наздраве, де!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                            Овощарите .... бихте ли ми дали определение от държавата за овощна градина.
                            Ако може с официален документ ... като аргумент.
                            Благодаря предварително!

                            Иииии ... Наздраве!
                            Търси тук: http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/...e/naredbi.aspx
                            Може и да откриеш некъде нещо да ти е полезно. Аз съм любител само. Чичето може да е по-запознат.

                            Коментар


                            • Овощарите .... бихте ли ми дали определение от държавата за овощна градина.
                              Ако може с официален документ ... като аргумент.
                              Благодаря предварително!

                              Иииии ... Наздраве!
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Е, па ... и аз ще ти се усмихвам ... докато те следя с оптиката
                                Наздраве и лека нощ!
                                Лека нощ и дано оптиката ти се запотява. Карабинерка такава!

                                Коментар

                                Working...
                                X