IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Що сега ма тъй разстройваш!? Нищо няма да му нося, а той кат се прибере освирепял от глад, ще омита всичко, де е в хладилника и у тенджерата.
    Не, нямам такова намерение....
    Майчино сърце е създадено за тревоги ....Кът заблъска първите месеци от мъка и тревоги, пали колата, пълни багажника, качва дебелоото псе и за отрицателно време прави проверка за физиологичното състояние на дЯтето...А и да види с коя късметлийка дели квартирата.....

    Назраве за трепетите...!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Ако мама му носи колетите до голямото село всяка седмица.....
      Що сега ма тъй разстройваш!? Нищо няма да му нося, а той кат се прибере освирепял от глад, ще омита всичко, де е в хладилника и у тенджерата.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Баси жегата,налейте нещо бре....

        Нещо българско, нещо ароматно ...
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мои познати имат малка ферма с едър рогат добитък, но гледат и кокошки. Продават мляко, яйца и пилета.
          Всяка седмица купувам прясно мляко и правя кисело. От време навреме, кога съм на кеф, подсирвам и сирене за по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Дет се вика, знам произхода на суровината, а продукта го правя аз.
          Обаче ... по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието не близва нито киселото мляко, нито сиренето. Яйцата ги яде, на пилетата леко се мръщи. Тая обаче тайни надежди, че кога стане гладен студент, ще прояде всичко.
          Наздраве!
          Ако мама му носи колетите до голямото село всяка седмица.....

          пп Знам, че всичко знаеш, но ако не е озряло сиренето поне 45 дни, може да се получат нежелани ефекти ( дефекти ) върху здравето на най и по- пълноправния член....
          Last edited by 4i40; 29.06.2017, 13:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            12 кинта определено е много, макар че сме вземали за децата, т.е. носили са ни и пилета, и зайци, пък и телешко (само за него помня, че беше 8 кинта килото за половин готово теле). Но нещо не им се кефят моите чавета - стават за супички де, но повече харесват хормоналните пилета, макар че и там уж дюк-мюк купуваме, дето са 7-8 кинта килото, но не мен ми идват да са боядисвани серизони с жълта боя - все пак съм ял домашни пилета и съм наясно, че костите им не са бълти като китайска дюля
            Бира не пия - много ми е гадна, ама завчера гаврътнах две големи ракии и едно виски, пък нямах никакви проблеми с изпотяването после, само със сметката, но кеф цена няма. Няма да ви развалям хубавата тема, но като виден ултрас довечера съм на мач, та за всички пред тв-то и замезе на пиенето:
            Мои познати имат малка ферма с едър рогат добитък, но гледат и кокошки. Продават мляко, яйца и пилета.
            Всяка седмица купувам прясно мляко и правя кисело. От време навреме, кога съм на кеф, подсирвам и сирене за по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Дет се вика, знам произхода на суровината, а продукта го правя аз.
            Обаче ... по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието не близва нито киселото мляко, нито сиренето. Яйцата ги яде, на пилетата леко се мръщи. Тая обаче тайни надежди, че кога стане гладен студент, ще прояде всичко.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              По дванайсе български лефа/килото. Разправяха ми за някви ливади ли, пасищни ли такива, ама нещо много ми се видя цената.
              наздраве!
              12 кинта определено е много, макар че сме вземали за децата, т.е. носили са ни и пилета, и зайци, пък и телешко (само за него помня, че беше 8 кинта килото за половин готово теле). Но нещо не им се кефят моите чавета - стават за супички де, но повече харесват хормоналните пилета, макар че и там уж дюк-мюк купуваме, дето са 7-8 кинта килото, но не мен ми идват да са боядисвани серизони с жълта боя - все пак съм ял домашни пилета и съм наясно, че костите им не са бълти като китайска дюля
              Бира не пия - много ми е гадна, ама завчера гаврътнах две големи ракии и едно виски, пък нямах никакви проблеми с изпотяването после, само със сметката, но кеф цена няма. Няма да ви развалям хубавата тема, но като виден ултрас довечера съм на мач, та за всички пред тв-то и замезе на пиенето:
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !
                От седмица за пръв път пия бира и горко съжалявам....
                Къпя се в собствен сос и си мисля и мечтая, що да не отида да поспя на воля в Дивото ....( бах маа му...какви години захванах - да си мечтая да дремна сам на теферич.....)
                Наздраве !
                Явно лелката чете форума. Затова финтираш, че сам спиш на Дивото. Трудна им е работата на 50-годишните и отгоре съпрузи. Но пък си заслужава. - Кое? Вдигам рамене.

                Коментар


                • Добро утро !
                  От седмица за пръв път пия бира и горко съжалявам....
                  Къпя се в собствен сос и си мисля и мечтая, що да не отида да поспя на воля в Дивото ....( бах маа му...какви години захванах - да си мечтая да дремна сам на теферич.....)
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Ето, де! Глей те не отнесе.

                    Коментар


                    • Баси жегата,налейте нещо бре....
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        По дванайсе български лефа/килото. Разправяха ми за някви ливади ли, пасищни ли такива, ама нещо много ми се видя цената.
                        наздраве!
                        Има ги май по 7 лефа на Оборище и на Римската стена. Вторник и петък ги докарват. Но щом са заклани, значи вече не са свободни. Мир на кокаляците им.... след като бъдат оглозгани!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Да, бе ... Забравих да честитя на имениците. Да са живи и здрави!
                          Наздраве!

                          П.П. Каква студена бира, бре!? Горещ зелен чай се пие.
                          Добре де, поради извънредното положение ще се проведе плъцикане със зелен чай. Само като излезете от Кръчмата да не ви вземат за зелени човечета. Особено заради водните очила и шнорхелите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Обявено Извънредно положение в Кръчмата. Всички клиенти и пациенти голи до кръста. Персоналът също. И никой да не седи лениво със скръстени на гърди ръце. Поставени заканително на кръста може. Персоналът да облива пациентите със студена бира, клиентите сами да се ориентират как да я изконсумират. Ако някой припадне от препиване да се изкара на слънце, та да се изсуши и пресуши. Когато се съвземе, пак вътре поста да поеме. Честито на множеството именяци!
                            Да, бе ... Забравих да честитя на имениците. Да са живи и здрави!
                            Наздраве!

                            П.П. Каква студена бира, бре!? Горещ зелен чай се пие.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ама да е от свободна кокошка, че с тези хормони направо си сменихме половете
                              В краен случай може и Камен да е, че Петровците са нахитрели - айде едно от мен, макар че уж с бяло вино трябва да е птичето месо, но нейсе. Наздраве
                              По дванайсе български лефа/килото. Разправяха ми за някви ливади ли, пасищни ли такива, ама нещо много ми се видя цената.
                              наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Обявено Извънредно положение в Кръчмата. Всички клиенти и пациенти голи до кръста. Персоналът също. И никой да не седи лениво със скръстени на гърди ръце. Поставени заканително на кръста може. Персоналът да облива пациентите със студена бира, клиентите сами да се ориентират как да я изконсумират. Ако някой припадне от препиване да се изкара на слънце, та да се изсуши и пресуши. Когато се съвземе, пак вътре поста да поеме. Честито на множеството именяци!

                                Коментар

                                Working...
                                X