IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    По-кльощавият има приятелка,

    Наздраве!
    Че то това е годно за роман!
    Наздраве за добрите истории!

    Lara Fabian - Quédate

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Добро утро и честит празник!
      Незнам за 2012 . Не съм била тук
      Светна и сега ще ти се наложи да преглъщаш татуси доста щото пак с нея

      https://m.youtube.com/watch?v=sF1V_qy6v74
      Е-ЕЕЕ, ама ти си безмилостна кака!
      Отиде ми вестибуларният апарат след това видео!

      Необходима е спешна терапия за постигане на :
      PEACE IN MY SOUL

      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Добро утро.
        Честит празник.
        Акара да не злорадства,да не го ухапя аз.
        Леля,дължа ти питие от онази нощ,дето не пихме

        Сватята да не се притеснява, сватба ще има(поне за сега )

        Айде ,да не утървем манифестациите.

        Хубав ден.
        Аз знам, че дължиш. Въпроса е кога ще сипеш ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Хубава и вълнуваща история, ТаНъМ Мадам!
          Всичко си има, пък и лично ме докосна, доколкото и аз преди няколко години бях намесен в неравната битка с едно диване, което си беше навило на пръста, че ще си направи "само" един татус. Битката приключи с пълно поражение и най-паче дълбока покруса от моя и на съюзника ми страна.
          Резултатът вече е 4 : 0 и няма ясни индикации, че падението ни е окончателно.
          Ма много лукави тези новите модели, да знаеш! Въртят, сучат, изнамирГат всякакви мотиви и аргументи, а когато и те свършат, отиват и просто го правят.

          В безсилието си дори измислих една история. Европейската външна министърка - Могерини ходи вечно здраво опакована, ако си забелязала. Костюми, закопчани ризи, поло, тъмни и непрозрачни неща по нея. Разказах, че съм чул уж от достоверен източник, че кака Федерика имала буйна младост и сега била принудена да крие разни мрачни елементи. И викам на нашето моме: Ти представяш ли си някой ден животът да те запрати на мястото и?! Моментално забравяш за пола (едната рисунка е на прасеца) и за рокля без ръкави.
          А какво по-апетитно от една жена в елегантна рокля без ръкави!
          А онова ме гледа дръзко и отговаря: Че много смотана тая, бре! То се маха с лазер.

          Тези твойте кльощавите и техните sistA, че и приятелките на sistA, понякога малко ме объркват, но след здраво мислене, което по-принцип мразя , връзвам картината.

          Готина игричка си захванала с инициалите БХ. Бет Хартс и приятеля Радан - Бай Едикойси.

          Поне една пола да може да се сложи ... нейде там над коляното

          По-кльощавият има приятелка, с която отраснаха заедно - от бебета. Понеже той е един на мама и тати, припозна девойчето за сестра, а тя него го има за братче. Миналата година му беше дама на бала. Направиха страхотен колаж - снимка, на която той е на 2 години, а тя на 1 и такава, на която той е на 19, а тя на 18 години. Написаха, че разликата е, защото са изминали цели 17 години.

          Синът ми си пише с някакъв китаец - от Хонконг ли, от Сингапур ли - та момъкът бил много фпечатлен. Решил, че имали някакъв детски годеж или нещо си там по китайските тертипи. Голямо обяснение падна у фейса.

          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Е-е, Леле!
            Как да не я харесвам?! Дори не се налага да се обръщам за помощ към всеядността си
            Искрен и неподправен е процесът!
            Само по татуировки не си падам, но не е болка за умиране, намира му се колая!
            Имаше една стара готина песен:
            Do you kiss with both eyes closed,
            Yes I kiss with both eyes closed

            Идвайки тук, след като вече ми беше писнало от простотии по разни други места, рекох си, че трябва да положа усилия и да се докарам на уж по-интересен. Какво друго му остава на новия ученик за да си извоюва място в глутницата на зверчетата - първо дърпа плитките на момичетата, а после си намира повод да се сбие с някого ... Какво, какво? Викам си: тези отворковци вероятно не са слушали Аксел Руди Пелл. След време отварям да погледна кой се е изявявал в първите страници на темата и ... какво да видя. Още 2012 са пускали Аксел
            Срам, малииии!

            Ама дано поне на кака Бет и бате Джо съм ви светнал!
            Че то сал с един срам не съ живей!
            Beth & Joe - I'd Rather Go Blind



            ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
            Добро утро и честит празник!
            Незнам за 2012 . Не съм била тук
            Светна и сега ще ти се наложи да преглъщаш татуси доста щото пак с нея

            https://m.youtube.com/watch?v=sF1V_qy6v74

            Коментар


            • Да са живи и здрави изкласилите дечурлига !
              Успех и късмет !

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Голем празник - дълго запразнуване.
                Наздраве,абитуренте! И за това,че от толкоз патриоти само ти се разписа за 19 Май ....Мислех там да те поздравя,но милчо пак наръсил наситно и затва по-добре тука.Посланието на худ.измислицата е към младите (като тебе):

                https://www.youtube.com/watch?v=mKQ8dLlf1oc

                За нас дрътите е друго! И наздраве!

                https://www.youtube.com/watch?v=18dUzL82Tqw



                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ех, колега Начев! Оказва се, че и други не харесват татуировките.

                  "Сестрата" на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието /т.е. синът ми/ за годината от неговия до нейния бал, успя да си направи няколко татуса. Роклята е така избрана, че да показва по-голямата част от тях. Виждайки ситуацията, кльощавия изпадна в потрес и отказа да е кавалер. Благородно отстъпи мястото си на треньора на девойката /момата е републикански шампион по бокс/. Решил, че след като е дал отбой, няма да има никакви задължения, кльощавият си нагласи късите гащи и тениската на Теодор и се подготви да бъде зрител на цирка.

                  Да, ама - не! Някъде около 89 минута се разбра, че най-добрата приятелка на "сестра му" се е скарала с приятеля си и спешно се издирва заместник. И понеже била с черна рокля, трябвало някаква синхронизация между нея и синия костюм на кльощавия да се получи. След твърдият отказ на безценното камъче на мама да надене риза, погледът се закотви на една черна тениска. Получи се нещо тип БХ, но аз се въздържах от коментари. Щом премиера може да се изтупва с такъвта продукт, що и други да не могат.

                  Ся, чакам отзиви и най-вече снимки.

                  П.П. Честит ни празник!
                  Хубава и вълнуваща история, ТаНъМ Мадам!
                  Всичко си има, пък и лично ме докосна, доколкото и аз преди няколко години бях намесен в неравната битка с едно диване, което си беше навило на пръста, че ще си направи "само" един татус. Битката приключи с пълно поражение и най-паче дълбока покруса от моя и на съюзника ми страна.
                  Резултатът вече е 4 : 0 и няма ясни индикации, че падението ни е окончателно.
                  Ма много лукави тези новите модели, да знаеш! Въртят, сучат, изнамирГат всякакви мотиви и аргументи, а когато и те свършат, отиват и просто го правят.

                  В безсилието си дори измислих една история. Европейската външна министърка - Могерини ходи вечно здраво опакована, ако си забелязала. Костюми, закопчани ризи, поло, тъмни и непрозрачни неща по нея. Разказах, че съм чул уж от достоверен източник, че кака Федерика имала буйна младост и сега била принудена да крие разни мрачни елементи. И викам на нашето моме: Ти представяш ли си някой ден животът да те запрати на мястото и?! Моментално забравяш за пола (едната рисунка е на прасеца) и за рокля без ръкави.
                  А какво по-апетитно от една жена в елегантна рокля без ръкави!
                  А онова ме гледа дръзко и отговаря: Че много смотана тая, бре! То се маха с лазер.

                  Тези твойте кльощавите и техните sistA, че и приятелките на sistA, понякога малко ме объркват, но след здраво мислене, което по-принцип мразя , връзвам картината.

                  Готина игричка си захванала с инициалите БХ. Бет Хартс и приятеля Радан - Бай Едикойси.

                  Поне една пола да може да се сложи ... нейде там над коляното

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !
                    Честит празник на буквите, образованието, науката и културата !
                    Нека всеки да върви по своята светла пътека, даже когато минава през горите телилейски....
                    За жалост малко сме хората, дето осветяваме тези гори...( Аз и Тарантул...Аз сега , Тарантул преди много години..)
                    Наздраве !
                    Наздраве от масата под чадъра,! Голем празник - дълго запразнуване. Дано до полунощ ме отпуснат домакинските обезаности
                    Че на обезяна ще стана и от по-рано.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Жив и здрав да е малкия шебек!
                      Наздраве!
                      Благодарско, да ти се връща и на теб!

                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Е-е, Леле!
                        Как да не я харесвам?! Дори не се налага да се обръщам за помощ към всеядността си
                        Искрен и неподправен е процесът!
                        Само по татуировки не си падам, но не е болка за умиране, намира му се колая!
                        Имаше една стара готива песен:
                        Do you kiss with both eyes closed,
                        Yes I kiss with both eyes closed

                        Идвайки тук, след като вече ми беше писнало от простотии по разни други места, рекох си, че трябва да положа усилия и да се докарам на уж по-интересен. Какво друго му остава на новия ученик за да си извоюва място в глутницата на зверчетата - първо дърпа плитките на момичетата, а после си намира повод да се сбие с някого ... Какво, какво? Викам си: тези отворковци вероятно не са слушали Аксел Руди Пелл. След време отварям да погледна кой се е изявявал в първите страници на темата и ... какво да видя. Още 2012 са пускали Аксел
                        Срам, малииии!

                        Ама дано поне на кака Бет и бате Джо съм ви светнал!
                        Че то сал с един срам не съ живей!
                        Beth & Joe - I'd Rather Go Blind



                        ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
                        Ех, колега Начев! Оказва се, че и други не харесват татуировките.

                        "Сестрата" на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието /т.е. синът ми/ за годината от неговия до нейния бал, успя да си направи няколко татуса. Роклята е така избрана, че да показва по-голямата част от тях. Виждайки ситуацията, кльощавия изпадна в потрес и отказа да е кавалер. Благородно отстъпи мястото си на треньора на девойката /момата е републикански шампион по бокс/. Решил, че след като е дал отбой, няма да има никакви задължения, кльощавият си нагласи късите гащи и тениската на Теодор и се подготви да бъде зрител на цирка.

                        Да, ама - не! Някъде около 89 минута се разбра, че най-добрата приятелка на "сестра му" се е скарала с приятеля си и спешно се издирва заместник. И понеже била с черна рокля, трябвало някаква синхронизация между нея и синия костюм на кльощавия да се получи. След твърдият отказ на безценното камъче на мама да надене риза, погледът се закотви на една черна тениска. Получи се нещо тип БХ, но аз се въздържах от коментари. Щом премиера може да се изтупва с такъвта продукт, що и други да не могат.

                        Ся, чакам отзиви и най-вече снимки.

                        П.П. Честит ни празник!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Честит празник!
                          Да са ни живи и здрави абитурентите и тези които ги изтраяха 12 години!
                          Жив и здрав да е малкия шебек!
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Аха , добро е ! Ама каката дето не е твой тип, но става е по - добра
                            https://m.youtube.com/watch?v=-kmm5VXtLi0
                            Е-е, Леле!
                            Как да не я харесвам?! Дори не се налага да се обръщам за помощ към всеядността си
                            Искрен и неподправен е процесът!
                            Само по татуировки не си падам, но не е болка за умиране, намира му се колая!
                            Имаше една стара готина песен:
                            Do you kiss with both eyes closed,
                            Yes I kiss with both eyes closed

                            Идвайки тук, след като вече ми беше писнало от простотии по разни други места, рекох си, че трябва да положа усилия и да се докарам на уж по-интересен. Какво друго му остава на новия ученик за да си извоюва място в глутницата на зверчетата - първо дърпа плитките на момичетата, а после си намира повод да се сбие с някого ... Какво, какво? Викам си: тези отворковци вероятно не са слушали Аксел Руди Пелл. След време отварям да погледна кой се е изявявал в първите страници на темата и ... какво да видя. Още 2012 са пускали Аксел
                            Срам, малииии!

                            Ама дано поне на кака Бет и бате Джо съм ви светнал!
                            Че то сал с един срам не съ живей!
                            Beth & Joe - I'd Rather Go Blind



                            ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
                            Last edited by nachev; 24.05.2018, 14:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              ....За жалост малко сме хората, дето осветяваме тези гори...( Аз и Тарантул...Аз сега , Тарантул преди много години..)
                              Наздраве !
                              Ей чичо, пак великанско, разсмя ме чистосърдечно Напоследък си позабравих чувството за хумор, но поне стигна, за да се порадвам на твоето Понякога ми напомня за Недялко.., не спирай да се включваш като си в добро настроение , и да се оправя и нашето А ако махнем думата "своята" от предното пожелание, не само че е чудесно и така, но и българете ще сме и малко по-малко егоисти. (с дядо руснак и баба германка ,, и аз да се пиша сред българете)
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Честит празник!
                                Да са ни живи и здрави абитурентите и тези които ги изтраяха 12 години!

                                Коментар

                                Working...
                                X