IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Това много хубаво!
    Пък и още нечувано!
    Оставих го да тече във фона и не след дълго се залових, че съм сложил глуповато-блажена усмивка.
    Благодаря!
    Възможно е дори да съм направил неволно движение и да си сипя, но дисциплината надделя.

    Дойде прекрасно, че преди малко пак бях върху метлата заради една вчерашна простотия.

    Гъсто, черно, ароматно ... и да вдига пара!
    Kaz Hawkins - Because You Love Me
    Добро утро, Кръчма ! Днес ми разбиха сърцето ! Та за това друг път ще има музика . Ходих на свиждане на пилето . Ама няма нищо, голямо момиче съм, ще се оправя. Не е за първи път .
    пп. Май имаш афинитет към метлите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Тнм, интересна история! Готино, че по случйност все пак и на кльощавият му се е случило да е на на същия бал )) Може би ще имаш интересни снимки! Наздраве за "случайностите"
      Прецакано,

      Нека да използвам, че кака Танъма я няма и да си кажем туй тире онуй, че и на мен тази история ми се видя ужасно интересна и разбута деликатни пластове.
      Представям си емоцията, която е вървяла успоредно с отказа от съпровождане на младата дама.
      Представям си напрежение и парещите въпроси - трябваше ли, не прекалих ли?
      Представям си Битката за грабване или отказ от отворилата се случайна възможност за някаква заедност, все пак.
      Погледите, възхищението, желанието!
      Не е изключено и ти да си мислил и усещал разни сходни неща.

      След дълги години се видях със съучениците си от гимназията. Боже, какъв будала съм бил на 19, няма втори такъв.
      Бях дълбоко впечатлен от "момичетата". На фона на общата картина в страната, видях едни впечатляващо хубави и респектиращи жени без възраст, въпреки годините. Дори им го казах: Много сте хубави, момичета, къде сме гледали едно време?!
      Настъпи неловко мълчание и смутено се окашля някой. Вероятно защото аз самият бях друг, не ме познават такъв, сега съм хлевоустник. Но не и циничен!
      Интересувал съм се и продължавам да съм любопитен. Отношения между мъже и жени, които се познават от ранно детство са особени, романтиката (ако въобще) е друга. Вероятно ако момиченцето е станало свидетел на сценка, при която мама е целувала ожуленото и кървящо коляно на плачещото момченце, че да мине, вече проектира друг род емоция към този обект. И обратното. Знам ли?!

      Поздрави на всички с едно тематично парче от "онова" време.
      Лед Цепелин, но много качествен къвър
      Since I've been loving you (Led Zeppelin Cover)

      Last edited by nachev; 25.05.2018, 12:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        И аз пия за добрите истории. Наздраве!
        Позиционирах се , с чаша и готина музика и то си стана готина история. И черпя
        https://m.youtube.com/watch?v=0iKHXp6DKIQ
        Това много хубаво!
        Пък и още нечувано!
        Оставих го да тече във фона и не след дълго се залових, че съм сложил глуповато-блажена усмивка.
        Благодаря!
        Възможно е дори да съм направил неволно движение и да си сипя, но дисциплината надделя.

        Дойде прекрасно, че преди малко пак бях върху метлата заради една вчерашна простотия.

        Гъсто, черно, ароматно ... и да вдига пара!
        Kaz Hawkins - Because You Love Me

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          По-кльощавият има приятелка, с която отраснаха заедно - от бебета. Понеже той е един на мама и тати, припозна девойчето за сестра, а тя него го има за братче. Миналата година му беше дама на бала. Направиха страхотен колаж - снимка, на която той е на 2 години, а тя на 1 и такава, на която той е на 19, а тя на 18 години. Написаха, че разликата е, защото са изминали цели 17 години.

          Синът ми си пише с някакъв китаец - от Хонконг ли, от Сингапур ли - та момъкът бил много фпечатлен. Решил, че имали някакъв детски годеж или нещо си там по китайските тертипи. Голямо обяснение падна у фейса.

          Наздраве!
          Тнм, интересна история! Готино, че по случйност все пак и на кльощавият му се е случило да е на на същия бал )) Може би ще имаш интересни снимки! Наздраве за "случайностите"
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ъхъ. Търся някой в час с изразните средства, че аз не съм много по писането. Ще разказвам, той/тя ще си водят записки ... Човекът трябва да е търпелиф и с добро чувство за хумор, че да не се откаже още на първата глава.
            Наздраве!
            Наздраве, tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Че то това е годно за роман!
              Наздраве за добрите истории!

              Lara Fabian - Quédate
              И аз пия за добрите истории. Наздраве!
              Позиционирах се , с чаша и готина музика и то си стана готина история. И черпя
              https://m.youtube.com/watch?v=0iKHXp6DKIQ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Че то това е годно за роман!
                Наздраве за добрите истории!

                Lara Fabian - Quédate
                Ъхъ. Търся някой в час с изразните средства, че аз не съм много по писането. Ще разказвам, той/тя ще си водят записки ... Човекът трябва да е търпелиф и с добро чувство за хумор, че да не се откаже още на първата глава.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Е-ЕЕЕ, ама ти си безмилостна кака!
                  Отиде ми вестибуларният апарат след това видео!

                  Необходима е спешна терапия за постигане на :
                  PEACE IN MY SOUL

                  Наздраве!
                  Наздраве! Аз малко по - късно ще пусна музика , че сега точно не мога

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    По-кльощавият има приятелка,

                    Наздраве!
                    Че то това е годно за роман!
                    Наздраве за добрите истории!

                    Lara Fabian - Quédate

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Добро утро и честит празник!
                      Незнам за 2012 . Не съм била тук
                      Светна и сега ще ти се наложи да преглъщаш татуси доста щото пак с нея

                      https://m.youtube.com/watch?v=sF1V_qy6v74
                      Е-ЕЕЕ, ама ти си безмилостна кака!
                      Отиде ми вестибуларният апарат след това видео!

                      Необходима е спешна терапия за постигане на :
                      PEACE IN MY SOUL

                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Добро утро.
                        Честит празник.
                        Акара да не злорадства,да не го ухапя аз.
                        Леля,дължа ти питие от онази нощ,дето не пихме

                        Сватята да не се притеснява, сватба ще има(поне за сега )

                        Айде ,да не утървем манифестациите.

                        Хубав ден.
                        Аз знам, че дължиш. Въпроса е кога ще сипеш ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Хубава и вълнуваща история, ТаНъМ Мадам!
                          Всичко си има, пък и лично ме докосна, доколкото и аз преди няколко години бях намесен в неравната битка с едно диване, което си беше навило на пръста, че ще си направи "само" един татус. Битката приключи с пълно поражение и най-паче дълбока покруса от моя и на съюзника ми страна.
                          Резултатът вече е 4 : 0 и няма ясни индикации, че падението ни е окончателно.
                          Ма много лукави тези новите модели, да знаеш! Въртят, сучат, изнамирГат всякакви мотиви и аргументи, а когато и те свършат, отиват и просто го правят.

                          В безсилието си дори измислих една история. Европейската външна министърка - Могерини ходи вечно здраво опакована, ако си забелязала. Костюми, закопчани ризи, поло, тъмни и непрозрачни неща по нея. Разказах, че съм чул уж от достоверен източник, че кака Федерика имала буйна младост и сега била принудена да крие разни мрачни елементи. И викам на нашето моме: Ти представяш ли си някой ден животът да те запрати на мястото и?! Моментално забравяш за пола (едната рисунка е на прасеца) и за рокля без ръкави.
                          А какво по-апетитно от една жена в елегантна рокля без ръкави!
                          А онова ме гледа дръзко и отговаря: Че много смотана тая, бре! То се маха с лазер.

                          Тези твойте кльощавите и техните sistA, че и приятелките на sistA, понякога малко ме объркват, но след здраво мислене, което по-принцип мразя , връзвам картината.

                          Готина игричка си захванала с инициалите БХ. Бет Хартс и приятеля Радан - Бай Едикойси.

                          Поне една пола да може да се сложи ... нейде там над коляното

                          По-кльощавият има приятелка, с която отраснаха заедно - от бебета. Понеже той е един на мама и тати, припозна девойчето за сестра, а тя него го има за братче. Миналата година му беше дама на бала. Направиха страхотен колаж - снимка, на която той е на 2 години, а тя на 1 и такава, на която той е на 19, а тя на 18 години. Написаха, че разликата е, защото са изминали цели 17 години.

                          Синът ми си пише с някакъв китаец - от Хонконг ли, от Сингапур ли - та момъкът бил много фпечатлен. Решил, че имали някакъв детски годеж или нещо си там по китайските тертипи. Голямо обяснение падна у фейса.

                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Е-е, Леле!
                            Как да не я харесвам?! Дори не се налага да се обръщам за помощ към всеядността си
                            Искрен и неподправен е процесът!
                            Само по татуировки не си падам, но не е болка за умиране, намира му се колая!
                            Имаше една стара готина песен:
                            Do you kiss with both eyes closed,
                            Yes I kiss with both eyes closed

                            Идвайки тук, след като вече ми беше писнало от простотии по разни други места, рекох си, че трябва да положа усилия и да се докарам на уж по-интересен. Какво друго му остава на новия ученик за да си извоюва място в глутницата на зверчетата - първо дърпа плитките на момичетата, а после си намира повод да се сбие с някого ... Какво, какво? Викам си: тези отворковци вероятно не са слушали Аксел Руди Пелл. След време отварям да погледна кой се е изявявал в първите страници на темата и ... какво да видя. Още 2012 са пускали Аксел
                            Срам, малииии!

                            Ама дано поне на кака Бет и бате Джо съм ви светнал!
                            Че то сал с един срам не съ живей!
                            Beth & Joe - I'd Rather Go Blind



                            ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
                            Добро утро и честит празник!
                            Незнам за 2012 . Не съм била тук
                            Светна и сега ще ти се наложи да преглъщаш татуси доста щото пак с нея

                            https://m.youtube.com/watch?v=sF1V_qy6v74

                            Коментар


                            • Да са живи и здрави изкласилите дечурлига !
                              Успех и късмет !

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Голем празник - дълго запразнуване.
                                Наздраве,абитуренте! И за това,че от толкоз патриоти само ти се разписа за 19 Май ....Мислех там да те поздравя,но милчо пак наръсил наситно и затва по-добре тука.Посланието на худ.измислицата е към младите (като тебе):

                                https://www.youtube.com/watch?v=mKQ8dLlf1oc

                                За нас дрътите е друго! И наздраве!

                                https://www.youtube.com/watch?v=18dUzL82Tqw



                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X