IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    А бе ..., няма ли един Петър /може и Павел/, че да почерпи едно по-едричко пиле, печено връз бирена бутилка.
    Наздраве!

    П.П. Ябълки Петровки, хич да не ни пробутва.
    Ама да е от свободна кокошка, че с тези хормони направо си сменихме половете
    В краен случай може и Камен да е, че Петровците са нахитрели - айде едно от мен, макар че уж с бяло вино трябва да е птичето месо, но нейсе. Наздраве
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • А бе ..., няма ли един Петър /може и Павел/, че да почерпи едно по-едричко пиле, печено връз бирена бутилка.
      Наздраве!

      П.П. Ябълки Петровки, хич да не ни пробутва.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • 11 Лунный свет Клод Дебюсси
        https://www.youtube.com/watch?v=B3EAvIK54dk

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq

          Ще я превържа като стигна цивилизация. Сега е грозна гледка и не спира да кърви. И стига толко , че досадих и на себе си вече .
          Сакън, Lelq! Недей го слуша Trakatrak и да ягмосваш питие за дезинфекция. По-добре нашмули няколко листа бял равнец, намачкай ги и налагай раната, а алкохола го изпий.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq

            Ще я превържа като стигна цивилизация. Сега е грозна гледка и не спира да кърви. И стига толко , че досадих и на себе си вече .
            Наште съчувствия! От името на целата Кръчма ти се разрешава пожертваш 20 грама ракия за дезинфекция. На ръката, не на гърлото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq

              Аз от три часа с диня , ти от сутринта със Сандокан.
              Аз съм по киногероите, а ти по реалния героизъм. Снимай превързаната ръка как държи чашата.
              Last edited by Trakatrak; 28.06.2017, 21:02.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Така се заклах , че направо си беше опит за самоубйство. Незнам , като съм смотана , защо не си я ям с лъжица , а се напъвам да я режа.
                Лелче, от три часа радваш публиката с твоите несгоди, взема и аз се произнеса. Любеница се реже с любов, но само веднъж се пуска кръв. Дано ти за последно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ми, като мънечък можеше поне две швейцарски ножчета да запаше.
                  Той от Малая. Там само големи ножове вадят. Но от малък му личи, че ще порасне кръвожаден. Да пием за възпитанието насочено към естествените заложби и стремежи!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Тържество за душата..., поете, поете - такова сравнение за келнерка - досега не бях чувал... Който владее художествените сравнения - е титан на поезията - две мнения по въпроса няма... ))
                    Абе и келнерката ставаше, но работа я чакаше.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ми, като мънечък можеше поне две швейцарски ножчета да запаше.

                      Като каза "швейцарски" - та се сетих, че - както си е мъничък - физиономията му - досущ като на онзи, когото швейцарците са изтипосали на 200-франковата си банкнота... Няма ли да е по-удобно, ако, вместо ножчета - запаше няколко от тия банкноти?

                      /понеже форумът е инвестиционен, да кажем, че всяка от 200-франковите отговаря на около 360 кинта/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Почна бързо да сфащаш. Ще ти пиша вече с половин дума да се не хабя. А вчера верно пих студена биричка. Първо Старобърно с половин дълбока чаша лед, но за Радлера смаях келнерката като рекох пълна догоре с лед. Тържество за душата!

                        Тържество за душата..., поете, поете - такова сравнение за келнерка - досега не бях чувал... Който владее художествените сравнения - е титан на поезията - две мнения по въпроса няма... ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ми, той мънечък още. Играе си на шикалки. И на "Чичо Доктор преглежда Веща Баячка".
                          Ми, като мънечък можеше поне две швейцарски ножчета да запаше.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Така се заклах , че направо си беше опит за самоубйство. Незнам , като съм смотана , защо не си я ям с лъжица , а се напъвам да я режа.
                            Щот си така възпитана.
                            У Тикварево /Севлиеву/ не казват, че ще нарежат динята, а че ще я заколят.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Така се заклах , че направо си беше опит за самоубйство. Незнам , като съм смотана , защо не си я ям с лъжица , а се напъвам да я режа.
                              Асоциации, асоциации....
                              Може би ѝ рисуваш едни мустаци и една намръщена джука и резваш с кефф кратуната.....

                              пп Лелче, да не си на динена диета...?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Пък аз мислех, че халюцинирам след студената бира... Това "сфиреб" - да не би да е от "сфирка" - значи е и сфирещ - охоооо - той много уникален бил...
                                Почна бързо да сфащаш. Ще ти пиша вече с половин дума да се не хабя. А вчера верно пих студена биричка. Първо Старобърно с половин дълбока чаша лед, но за Радлера смаях келнерката като рекох пълна догоре с лед. Тържество за душата!

                                Коментар

                                Working...
                                X