IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е събуди ла се Кръчмта, аз си помислих че се разболела.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мрънкало, мани ги тез полеви условия. На маса, застлана с бяла покривка и целия набор инвентар от прибори и стъклария.

      Сипи в чашата и напълни чинията, че от днес съм на диета. А виден диетолог от хабитатя твърди, дето във всичкото ядене и пиене на аванта, грам калории няма.
      Наздраве!
      Немаш ли си друга работа, ми у 22 часа искаш да те ранят и поят. Че и с юмрук лопаш по масата да ти носат манджата. Бре, нахално, бре! Ма, те такова от малко са го научили да тормози полендаците, докато го не подгонят към гораците. Мухай там и глей ти не приседне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Къде ги? И аз мога да кажа по един печен вол на всеки, ама като не мога го сложа на масата, ви викам навън покрай огъна. А на теб възлагам да се проявиш като шеф. Нали такъв се водиш.



        Мрънкало, мани ги тез полеви условия. На маса, застлана с бяла покривка и целия набор инвентар от прибори и стъклария.

        Сипи в чашата и напълни чинията, че от днес съм на диета. А виден диетолог от хабитатя твърди, дето във всичкото ядене и пиене на аванта, грам калории няма.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Една малка ракия и една голяма салата за всеки !
          Наздраве !
          Къде ги? И аз мога да кажа по един печен вол на всеки, ама като не мога го сложа на масата, ви викам навън покрай огъна. А на теб възлагам да се проявиш като шеф. Нали такъв се водиш.



          Коментар


          • Добро утро !
            Една малка ракия и една голяма салата за всеки !
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
              Ясно ще ме уморите от жажда ,

              ама язе съм свикнал да се преорентирам от вереме оно.
              https://www.youtube.com/watch?v=OxZ87JaGYXk&t=240s
              Няма, няма те морим с жажда. Само с глад. Ама то е по-проточено, та ще може бая да изпиеш.

              Коментар


              • Ясно ще ме уморите от жажда ,

                ама язе съм свикнал да се преорентирам от вереме оно.
                https://www.youtube.com/watch?v=OxZ87JaGYXk&t=240s

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !
                  ЧувАл съм, че кучо много обича да си пробва новите зъби в медните тръби......

                  Наздраве !
                  Така, така, трофкай я, до края на деня току-виж сменила газовата уредба със слънчева. То и без това лято иде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                    Силата на тока е в късото съединение
                    Наздраве Груйка, Да утешим страха от газа в капачка от ракия.
                    Наздраве и на всички виртуално присъстващи
                    Ми, че сипи, де.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Винаги съм се чудил на хората с мераци за газ (на таралясника или жилището) - не ви ли е страх? Аз си разчитам на добрия стар ток, щото той, ако те обича, те бие Наздраве!
                      Бой му е маката. С нисък интензитет. Забравил съм в кой филм го излекуваха един смъртник като не му стигна тока на електрическия стол. Весела комедия беше, ама таа пуста старост почна и мен да ме близва. Ех, главо, главо...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Винаги съм се чудил на хората с мераци за газ (на таралясника или жилището) - не ви ли е страх? Аз си разчитам на добрия стар ток, щото той, ако те обича, те бие Наздраве!
                        Силата на тока е в късото съединение
                        Наздраве Груйка, Да утешим страха от газа в капачка от ракия.
                        Наздраве и на всички виртуално присъстващи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мрънкало, и аз да се похваля!

                          След тежки грижи и безброй препятствия, миналата седмица успях да газифицирам кочинката.

                          Смятам да орева орталъка при получаване на първата сметка, но засега ще си трая.
                          Наздраве!
                          Значи ще чекаме да почнеш да бълваш пламъци, наместо ругатни по клетите клиенти. Трябва те прекръстим на Дракотянка. Или направо на Ламятка. Каква красавица само ще бъдеш като ги замяткаш тия огнени вихри! Поради променливостта на ветъра, ще се разхождаш с обгорено оперение. А на врата ти ще виси табелка "Обжарена ламетка в собствана пара и сос". Здраве да е! И топлина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мрънкало, и аз да се похваля!

                            След тежки грижи и безброй препятствия, миналата седмица успях да газифицирам кочинката.

                            Смятам да орева орталъка при получаване на първата сметка, но засега ще си трая.
                            Наздраве!
                            Добро утро !
                            ЧувАл съм, че кучо много обича да си пробва новите зъби в медните тръби......

                            ​​​​​​​Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Винаги съм се чудил на хората с мераци за газ (на таралясника или жилището) - не ви ли е страх? Аз си разчитам на добрия стар ток, щото той, ако те обича, те бие Наздраве!
                              Подозирах, че те бие ток, но имах съмнения, че дишаш и газ отвреме на време.
                              Наздраве, Груев!

                              Click image for larger version

Name:	Karon_John_Facebook.jpg
Views:	1
Size:	9.0 КБ
ID:	3764834

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мрънкало, и аз да се похваля!

                                След тежки грижи и безброй препятствия, миналата седмица успях да газифицирам кочинката.

                                Смятам да орева орталъка при получаване на първата сметка, но засега ще си трая.
                                ​​​​​​​Наздраве!
                                Винаги съм се чудил на хората с мераци за газ (на таралясника или жилището) - не ви ли е страх? Аз си разчитам на добрия стар ток, щото той, ако те обича, те бие Наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X