IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра вечер на всички трезвеници!
    Как е кока колата и натуралния сок!?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      За мен бяло вино, щот таз вечар ще съм на сигурласки мискет и пържена пъстърва!
      Наздраве!
      мда, така като гледам, вече сте се подкарали наздраве от нашата маса
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • За мен бяло вино, щот таз вечар ще съм на сигурласки мискет и пържена пъстърва!
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Мдаааа .... "Джак" ...... одобрявам.
            Наздраве.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Кой ше сипе по едно питие докато прочета новата порция война между фенклубовете на Софарма и КТБ
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Кой ше сипе по едно питие докато прочета новата порция война между фенклубовете на Софарма и КТБ
                Аре по едно виски - според желанието на всеки, че тука дето съм вчера щеше да ни удави, днеска е огрял Бате Райко, добре че е кръчмата да намериме подслон и компания! Наздраве!
                Некви ахмаци дойдеха у сред нощ да пият у лоби-бара, та се налага да ги разкарвам, че трябва и да се поработва чать-пать
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Кой ше сипе по едно питие докато прочета новата порция война между фенклубовете на Софарма и КТБ
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • В кварталната ни сладкарница "Пчела" сервитьорката е много яка - ярко-червенокоса с ботуши и пола до пъпа...Пастите й са малко скъпи aма хубави,а и Хайнекена е поносим

                    Сетих се за една от любимите ми песни : Rainbow - Black Masquerade (Live at Philipshalle, Düsseldorf 1995) HD - http://www.youtube.com/watch?v=SQMqKsFu5Ww
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Алооо ... какво е това светотатство? Боза в Кръчмата?Ше я търсите бозичката в сладкарницата отсреща.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        ... БУЗЪ.....
                        Ти като си бозаджия, да те питам - ябланишка боза пил ли си? Гъста е като хълвътъ им - с нож можеш да я режеш....почти!
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Излях капачките във водата на кокошките и налях там БУЗЪ. Кокошките ся танцуват по двора и пеят либо либо даутю
                          Хииих, слагай очките, щот си се объркАл! Те тва дет си го налял не е БУЗЪ, а Бейлиссссс



                          Наздраве!!!!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Има по една капачка и от двети питиета. От кое искаш!?
                            Излях капачките във водата на кокошките и налях там БУЗЪ. Кокошките ся танцуват по двора и пеят либо либо даутю
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              tnm, остави ли ми от двете бутилки, да пийна едно за обяд?
                              Има по една капачка и от двети питиета. От кое искаш!?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • tnm, остави ли ми от двете бутилки, да пийна едно за обяд?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X