IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Как неусетно, бе? Искам да усещам нещо. Не като теб, гледаш-недовиждаш, слушаш-недочуваш и накрая нищичко не усещаш, а тарифата си я прибират. То аз понаправих главата с родата, та почнах да не усещам много-много. Наздраве!
    Усещай бре....
    Писах да не усещаш дните, щот нощите да ти бъдат изтощителни ....
    Някое младо 55 г да ти топли кунките....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Как неусетно, бе? Искам да усещам нещо. Не като теб, гледаш-недовиждаш, слушаш-недочуваш и накрая нищичко не усещаш, а тарифата си я прибират. То аз понаправих главата с родата, та почнах да не усещам много-много. Наздраве!
      Още няма икиндия, а ти започна с оправданията. Стегни се и очаквай скъпи гости.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        ЧРД бре, Тарантуле !!!
        В шеги, закачки и пиячки да ти минават неусетно дните !
        Да си жив и здрав, да илядееш !
        Наздраве !
        Арахната ней шотландец, а генетично нестъбилна кръстоска между македонци и чирпанлии.
        Наздраве, 4i40!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          ЧРД бре, Тарантуле !!!
          В шеги, закачки и пиячки да ти минават неусетно дните !
          Да си жив и здрав, да илядееш !
          Наздраве !
          Как неусетно, бе? Искам да усещам нещо. Не като теб, гледаш-недовиждаш, слушаш-недочуваш и накрая нищичко не усещаш, а тарифата си я прибират. То аз понаправих главата с родата, та почнах да не усещам много-много. Наздраве!

          Коментар


          • Добро утро !
            ЧРД бре, Тарантуле !!!
            В шеги, закачки и пиячки да ти минават неусетно дните !
            Да си жив и здрав, да илядееш !
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Наздраве - светът е кръчма, да седнем на една маса
              Наздраве, пък нека се отварга общата веселба в най-близко време. Лято иде!

              Коментар


              • Наздраве - светът е кръчма, да седнем на една маса
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Сетих се, ще ви сервирам поединично.



                  За да не ви е самотно и скучно съм поканил отбор певачи и свирачи да ве забавляват.
                  https://www.youtube.com/watch?v=Tpr_IDKVv9k

                  Коментар


                  • Приготовлявам се да почерпвам за тъжноумисления ден, който и без това е начумерен. Ма, при тази епидемична обстановка ше трябва ви предпазвам, че лакомията е непредпазлива.

                    Коментар


                    • Добро утро!

                      Нещо ми се губи шеф Арахната от погледа. Вероятно се е заврял в някой ъгъл, оставил е щипка, с която обръща вратните пържоли върху скарата и дави паниката с алкохол. Щото, то не е лесно да се посреща представителната извадка от клиентелата на Кръчмата, която се е зарекла да му гостува четири дни у кочинката, находяща се в очуканата Извънгеография.
                      За негово здраве - наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Драга Драка, гръмоотводът е облепен с ценни метали, та неговата стойност се не губи, дори кога по него се стичат дъждовни води. Даже ще го позамият. Той е на своя пост и обира трещенията и присвятканията снизходящи от опалената метличина на некои вредящи, летящи бабички. Неуморим и неумолим е той.
                        Чичко, я не слушай наша Тянка, ми вземи се сбори с таа нейна двойница. Може пък отпосле с банички да черпиш. С изтъняло гласче, на пресекулки ще ни каниш да почетем Великата борба на Чичака. Здраве да е!
                        Алоооу, ти си историк, не философ. Не се отплесвай в несвойствени за теб сфери.
                        Наздраве!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мънкало, що ли ми се струва, че размерът не е от значение, кога някои функции са се трансформирали от гръмоотвод, сал на водопровод!?
                          Наздраве!

                          П.П. Тая кака може и едно носене през рамо да му приложи на 4i40. Човек с късмет ще излезе той.
                          Драга Драка, гръмоотводът е облепен с ценни метали, та неговата стойност се не губи, дори кога по него се стичат дъждовни води. Даже ще го позамият. Той е на своя пост и обира трещенията и присвятканията снизходящи от опалената метличина на некои вредящи, летящи бабички. Неуморим и неумолим е той.
                          Чичко, я не слушай наша Тянка, ми вземи се сбори с таа нейна двойница. Може пък отпосле с банички да черпиш. С изтъняло гласче, на пресекулки ще ни каниш да почетем Великата борба на Чичака. Здраве да е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            За гръмоотвода си требе и мълния като хората, иначе не върши работа както неведнъж съм казвал на моите партньорки от противоположния пол - какъвто си го направиш, такъв ще си го ползваш
                            наздраве, тнм - днес ми е весело, неясно и за мен защо
                            Тая нещо е на зор , да не и се пишка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              За гръмоотвода си требе и мълния като хората, иначе не върши работа както неведнъж съм казвал на моите партньорки от противоположния пол - какъвто си го направиш, такъв ще си го ползваш
                              наздраве, тнм - днес ми е весело, неясно и за мен защо
                              Ба, то него ако го тресне никоя "мълния", най-много да го очемшири.
                              Наздраве, хаджи!
                              Last edited by tnm; 19.05.2021, 15:33.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мънкало, що ли ми се струва, че размерът не е от значение, кога някои функции са се трансформирали от гръмоотвод, сал на водопровод!?
                                Наздраве!

                                П.П. Тая кака може и едно носене през рамо да му приложи на 4i40. Човек с късмет ще излезе той.
                                За гръмоотвода си требе и мълния като хората, иначе не върши работа както неведнъж съм казвал на моите партньорки от противоположния пол - какъвто си го направиш, такъв ще си го ползваш
                                наздраве, тнм - днес ми е весело, неясно и за мен защо
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X