IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам тук ли е мястото, но що за сайт сте? В полето водещи новини от борси, стоят материали от януари и февруари. Като инвестирал в Неохим, всеки път изтръпвам като прочета, че пак са спрели поради авария.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

      Ръчният режим е въведен заради рекламни ботове и потребители системно нарушаващи правилата на форума.
      и някои стари потребители, които са били принудени да се пререгистрират
      се оплакват, че със седмици чакат да им станат активни мненията
      май злоупотребявате с тоя ръчен режим
      Last edited by ratten; 12.04.2023, 17:15.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

        жалка история, хахахаха.
        съсипаха каквото можаха и вече и за досъсипване нямат експертиза. Сега ни напред, ни назад.
        Новите профили и регистрации се контролират ръчно. Питам се колко ли нови потребители са се отказали да пишат поради поредната глупост?
        Ръчният режим е въведен заради рекламни ботове и потребители системно нарушаващи правилата на форума.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          исках да питам, кога ще оправите личните съобщения,
          но след като прочетох какво е писал матейко
          май не е удобно
          жалка история, хахахаха.
          съсипаха каквото можаха и вече и за досъсипване нямат експертиза. Сега ни напред, ни назад.
          Новите профили и регистрации се контролират ръчно. Питам се колко ли нови потребители са се отказали да пишат поради поредната глупост?
          Last edited by X_Y; 12.04.2023, 16:05.

          Коментар


          • исках да питам, кога ще оправите личните съобщения,
            но след като прочетох какво е писал матейко
            май не е удобно
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
              Наистина ли вече толкова години не можете да оправите часовникът в темите?
              Форумът е vBulletin, но много стара и архаична версия с хиляди бъгове. Не могат да го оправят, защото е интегриран със сайта (бъзикано е в кода на поне 1000 различни PHP файла), а разработчиците отдавна ги няма, пък и няма как да намерят нов глупак, който да се заеме да оправя всичките им бъгни. Не могат да направят ъпдейт с нова версия на vBulletin, защото ще се загубят всичките тези промени на кода, които са ги правили в оригиналните PHP файлове. Затова трябва да се направи чисто нов сайт с чисто нов форум, и после да се импортнат всички данни от стария, но това по груби сметки ще им струва поне 100 000 лева, ако въобще някой се заеме да го направи. По-вероятният сценарий обаче е сайта и форума завинаги да си останат такива бъгни, каквито са в момента.

              Колкото до часовника - във всеки потребителски профил би трябвало да си има собствени настройки в коя часова зона се намира даденият потребител. Тоест тази настройка си е лична на профила, а не глобална на целия форум. Да, ама нашите красавци едно време са орязали функционалността на личните профили, в това число и частта с настройката на личната часова зона. И затова всеки вижда различни часове в профила си. Всичко това би могло за секунди да се оправи, ако някой си направи труда да намери съответната таблица в SQL сървъра и да смени всички стойности на оффсета на GMT+2. В момента в колонката стоят стойности 0, а не стойности 2.

              Самият факт, че никой не го прави това, означава или че имат некадърен IT специалист, или въобще нямат такъв.

              Има и една обща часова зона за целия форум, която могат да я настройват администраторите, но тя важи само ако не сте логнати в сайта. Тогава и само тогава виждате общото за форума време, което надявам се се поддържа и е точно. Ако обаче се логнете, часовата зона за вас лично се взема от вашият личен профил, но нямате функционалност да си я промените на вярна, защото тази функционалност е орязана..
              Last edited by Mateev; 30.03.2023, 23:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Професионализъм от световно ниво !
                Имаш харесване от мен. И аз така мисля.

                Коментар


                • Професионализъм от световно ниво !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Колко века са нужни за да оправите личните съобщения?
                    Докато има потребители и търпят, няма да стане или поне докато не се появи появи един "нормален" алтернативен форум, на който всичко си му работи както се очаква, може да идеш на първото непрочетено мнение в дадена тема, без настървени модератори... абе, размечтах се нещо.

                    Коментар


                    • Колко века са нужни за да оправите личните съобщения?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Моите препоръки са да си намериш друг сайт. Защото аз имам СЪЩИЯТ проблем. Влизам с профила си, но когато вляза в темата профилът ми изчезва и не мога да пиша. И това стана като си смених лаптопа и ОС на Уиндоус 11 Про. А и не е както твърди Ratten, че трябвало време. Аз съм потребител с този никнейм от 14 години.
                        Сега пиша от един стар лаптоп.
                        Бъгав им е сайта. Това е. И явно нямат договореност с разработчиците да си оправят бъговете. Така че си намирам други сайтове.
                        Гигов,да ти кажа,Ратко май се оказа прав...Няколко месеца, след като се регистрирах с новия ми ник,щото старият ми замина в рая на никовете,вече спокойно мога да пиша....,ама нямам желение...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение
                          Инвесторе,направих си нова регистрация,направих и потвърждение,кликвайки върху линка в пощата и пак си имам същия поблем - като напиша мнение, ме връща на първата страница от съответната тема и мнението ми се появява след час,два,три в темата или изобщо не се появява...Някакви пепоръки?!
                          Моите препоръки са да си намериш друг сайт. Защото аз имам СЪЩИЯТ проблем. Влизам с профила си, но когато вляза в темата профилът ми изчезва и не мога да пиша. И това стана като си смених лаптопа и ОС на Уиндоус 11 Про. А и не е както твърди Ratten, че трябвало време. Аз съм потребител с този никнейм от 14 години.
                          Сега пиша от един стар лаптоп.
                          Бъгав им е сайта. Това е. И явно нямат договореност с разработчиците да си оправят бъговете. Така че си намирам други сайтове.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Това не прилича на нищо, ама понеже аз съм Убаф не ми се ще някой да се засегне, сякаш съм му рекъл, че грозен (или тъп). И спирам да му обръщам внимание. На мен (дали пък няма.връзка с натройките на системния часовник на ОС, а аз съм от мобилния, с андроида) си ми показва точно, ама от днес. До вчера, ме "водеше" с 1 час.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                              Подозирам, че наистина не могат, не е до нежелание, сигурно има поне двадесет сигнала за това.

                              Насока за търсене на решение.
                              изписал си погрешно деветдесет като двадесет
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                                Наистина ли вече толкова години не можете да оправите часовникът в темите?
                                Подозирам, че наистина не могат, не е до нежелание, сигурно има поне двадесет сигнала за това.

                                Насока за търсене на решение.
                                Last edited by Dimitar.; 27.03.2023, 18:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X