IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Добър ден,

    вчера имаше една тема за това кой кого щял да покани на вечеря.

    Днес сутринта темата я нямаше, а ми беше любопитна, по-точно не темата, а отговорите на форумците - било то сериозни или несериозни.

    Темата сама по себе си беше ....

    Защо не я виждам, да не е имало прекрачване на границата през нощта, че да е изтрита?
    Много често вечерите след като драгите съфорумци жулнат по 2-3 ракии влизат във форума да раздават интернет справедливост. Просто може нещата да са излезли извън контрол.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Добър ден,

      вчера имаше една тема за това кой кого щял да покани на вечеря.

      Днес сутринта темата я нямаше, а ми беше любопитна, по-точно не темата, а отговорите на форумците - било то сериозни или несериозни.

      Темата сама по себе си беше ....

      Защо не я виждам, да не е имало прекрачване на границата през нощта, че да е изтрита?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Инвесторе, защо изтрихте темата на майката? Може наистина да има нужда от помощ??? Ако имате повече инфо - кажете. Да забравяме.
        Здравейте,
        темата бе изтрита поради съмнения за истинност.

        Модератор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Нямам възможност да поема целия наем. Но мисля че 100-те кинта наем можем да ги поемем дружно всички от форума
          За 100 кинта може да се наеме една стая. Но не и три + кухня които предлагам. Вътрешните текущи ремонти не са евтини като поддръжка, поемам ги аз. Учебници на четирите деца също. Мисля не е малко. Като ви е много Е150, поделете си ги 3 фирми по сто лева, няма проблем, но ако и аз съм сред поделящите, тогава другите бонуси отпадат. Ето вече два готови варианта да помогнем на жената.
          Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

          Коментар


          • Нямам възможност да поема целия наем. Но мисля че 100-те кинта наем можем да ги поемем дружно всички от форума

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Инвесторе, защо изтрихте темата на майката? Може наистина да има нужда от помощ??? Ако имате повече инфо - кажете. Да забравяме.
              Точно писах в тази тема когато я изтриха!!!!!
              Предложих самостоятелна къща с две стаи , кухня и мазе срещу скромен месечен наем от Е150 да се плаща от друг - най-добре фирмаджия като НАИВНИК. Учебниците на 4-те деца и текущите ремонти щях да поема като бонус. Защо наистина по дяволите изтрихте темата? Може жената наистина да е била в нужда
              Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

              Коментар


              • Инвесторе, защо изтрихте темата на майката? Може наистина да има нужда от помощ??? Ако имате повече инфо - кажете. Да забравяме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                  Модераторе, пусни една тема за ipo na спийди, можеш да я кръстиш
                  "Спийди излиза на борсата" - като заглавието на статията, която бяхте написали
                  Искам да напиша мнението си за това ipo, както и да зачета мненията на съфорумците по въпроса. Обръщам се към теб, защото Не знам как се пуска тема или не виждам как това става в сегашния сайт на инвестора, а може и да нямам такива права - незнам.
                  Ето темата за 'Спиди':

                  http://www.investor.bg/forum/showthr...p?p=1059341384

                  Коментар


                  • Модераторе, пусни една тема за ipo na спийди, можеш да я кръстиш
                    "Спийди излиза на борсата" - като заглавието на статията, която бяхте написали
                    Искам да напиша мнението си за това ipo, както и да зачета мненията на съфорумците по въпроса. Обръщам се към теб, защото Не знам как се пуска тема или не виждам как това става в сегашния сайт на инвестора, а може и да нямам такива права - незнам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
                      Здравейте,
                      имаше известно прекъсване в работата на сайта. Екипа ни отстрани проблема.
                      Извиняваме се за причиненото неудобство.

                      Поздрави
                      Модератор
                      Здравей модерастoре. Ама да ти кажа, според мен, не си заслужава да се притесняваш прекалено. Ако някой е забелязъл по това време, че сайтът не работи, едва ли си го е сложил на сърце )) Важно е, утре да работи

                      Коментар


                      • В момента az-jenata.bg, az-deteto.bg, imoti.net, rabota.bg, blog.bg и snimka.bg също са "прекъснати". Нещо планово, авария или чужда намеса?

                        Коментар


                        • Здравейте,
                          имаше известно прекъсване в работата на сайта. Екипа ни отстрани проблема.
                          Извиняваме се за причиненото неудобство.

                          Поздрави
                          Модератор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Оправих го вече.
                            Мерси

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                              zenarzer - залива форума със спам
                              Оправих го вече.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • zenarzer - залива форума със спам

                                Коментар

                                Working...
                                X