IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • VINS
    написа: До Investorbg

    До Investorbg

    Здравейте,
    може ли да ми кажете как се пуска нова тема защото нещо не мога да намеря прозореца за нова тема?
    Благодаря предварително

  • Батя
    replied
    Инвестореее! Защо не ви работи игнор функцията вече няколко седмици?!
    Не мога да чета темата за войната в Украйна, задръстена е със Спам на руски тролове и крепостни!

    Напиши коментар:


  • Turbolan
    replied
    Как се отнася администрацията към редактирани, променени "цитирания", в които "цитиращият" е бръкнал и ги е променил, оставяйки текста под името на цитирания?

    Засегнат съм по този начин от barbaron , например – в негов пост от 13:47 в темата за Ойкрайна.
    Last edited by Turbolan; 09.03.2024, 15:13.

    Напиши коментар:


  • Turbolan
    replied
    Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Инвестор, пробвах да пусна една публикация от фейсбук. За моя изненада Вашият сайт казва че имам 16000 знака, което няма как да е вярно. Пуснах нотпад- даде около 8000, пуснах гугъл преводач да преведе на немски- преведе го на 2 пъти- каза че има ограничение от 5000 знака. Може би вашият сайт греши, или другите 2 програми грешат
    Преразказвай с три изречения, бе, човек!

    Много рядко поглеждам видео или чаршаф в пост, в който няма друго.

    Аз предпочитам да го преразкажа накъсо.

    Напиши коментар:


  • v_tin
    replied
    Инвестор, пробвах да пусна една публикация от фейсбук. За моя изненада Вашият сайт казва че имам 16000 знака, което няма как да е вярно. Пуснах нотпад- даде около 8000, пуснах гугъл преводач да преведе на немски- преведе го на 2 пъти- каза че има ограничение от 5000 знака. Може би вашият сайт греши, или другите 2 програми грешат

    Напиши коментар:


  • Turbolan
    replied
    Не ми пука от бана ви.

    Банвайте ме.
    Но истината не можете да баннете.

    https://t.me/russicabrief/4287
    Last edited by Turbolan; 05.03.2024, 17:10.

    Напиши коментар:


  • aleks262
    commented on 's reply
    Обидите, които използвате са неприемливи и против правилата на сайта! Ако продължите да си позволявате неспазване на правилата на сайта ще получите бан!

  • Turbolan
    replied
    Много пъти (ме) трият с формулировката "Неприемливо".

    В правилата за ползване на услугата ви "Форум" няма определение на "неприемливо".

    Моля обяснете защо се трие като "неприемливо" и за кого-как-защо е неприемливо?

    Изтриването на този пост ще ми отговори на тези въпроси в, разбира се, отрицателен смисъл.

    ПП. Обяснете, моля, и триенето с формулировка "Моля, спазвайте добрия тон!".

    Какво е "добър тон"? Защо се трие при напълно добър тон?
    Last edited by Turbolan; 05.03.2024, 16:43.

    Напиши коментар:


  • Retro_696
    replied
    Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Ааааа....верно.Тия конкурентни сайтове, с които те ама изобщо не са свързани
    Не знам?!Ползвам инфосток-а - и него ли са прилапали?!Пропуснал съм то тоя момент....

    Напиши коментар:


  • B.Graham
    replied
    Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

    Е, как защо?!Защото са изключително толерантни към конкуретните медии,които имат такава опция и ни подтикват,да ги посещаме по-често...
    Ааааа....верно.Тия конкурентни сайтове, с които те ама изобщо не са свързани

    Напиши коментар:


  • Retro_696
    replied
    Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    виж дали си логнат
    сайта понякога се ебава с тия работи
    Мерси!Оказа се ,че не съм бил логнат,пък в същото време ми позволяваше да давам "харесвания" и си мислих ,че съм логнат...А ,бе мазало...То ,на 3 ракии,така става.....

    ПП Инвестора ,всичко е ок.Грешката е в моя телевизор...

    Напиши коментар:


  • ratten
    replied
    Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение
    Инвесторе,спряха да се "оцветяват" прочетените теми...Направете нещо по въпроса....Голяма тъпня е човек да не може да разбере,дали има ново мнение по дадена ,да влиза по няколко пъти и да чете все едно и също последно мнение....
    виж дали си логнат
    сайта понякога се ебава с тия работи

    Напиши коментар:


  • Retro_696
    replied
    Инвесторе,спряха да се "оцветяват" прочетените теми...Направете нещо по въпроса....Голяма тъпня е човек да не може да разбере,дали има ново мнение по дадена ,да влиза по няколко пъти и да чете все едно и също последно мнение....

    Напиши коментар:


  • precakanoto
    replied
    Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
    Другари Инвестор,

    в темата за Украйна вакханалията от безсмислени, безмислени и празни постове, повечето само от половин изречение или плакатна картинка, надали привлича желаещи да прочетат нова информация/мнения.
    Името на тази вакханалия е "спам" и "wipe".

    Другари Инвестор, мисля, че не само не привлича, а отблъсква драгите читатели и темата (о)става чисто тролска при такава отрицателна селекция.
    Е тя Темата е тролска и без каквато и да е селекция

    Напиши коментар:


  • Turbolan
    replied
    Другари Инвестор,

    в темата за Украйна вакханалията от безсмислени, безмислени и празни постове, повечето само от половин изречение или плакатна картинка, надали привлича желаещи да прочетат нова информация/мнения.
    Името на тази вакханалия е "спам" и "wipe".

    Другари Инвестор, мисля, че не само не привлича, а отблъсква драгите читатели и темата (о)става чисто тролска при такава отрицателна селекция.
    Last edited by Turbolan; 24.02.2024, 17:03.

    Напиши коментар:

Working...
X