IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Retro_696
    replied
    Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Абе другари защо махнахте опцията "Портфейл"? Беше много удобна.Не може ли да я върнете?
    Е, как защо?!Защото са изключително толерантни към конкуретните медии,които имат такава опция и ни подтикват,да ги посещаме по-често...

    Напиши коментар:


  • B.Graham
    replied
    Абе другари защо махнахте опцията "Портфейл"? Беше много удобна.Не може ли да я върнете?

    Напиши коментар:


  • ярък
    replied
    Има ли някаква причина, че личните съобщения не се маркират на екрана ?
    Случайно натиснах "съобщения" и тогава разбрах, че имам лични такива...

    Напиши коментар:


  • Key Ru
    replied
    До модераторите,

    Бихте ли създали една тема за Болерон, защото започва да се коментира в темите на други компании!

    Благодаря предварително!

    Напиши коментар:


  • Pyramid
    replied
    Първоначално изпратено от MrProfit Разгледай мнение
    Здравейте,

    Какво трябва да направя за да мога да пише във форума? В момента чакам часове модератор да одобри постовете ми, което в доста случаи обесмисля писането.
    Митаки, те мен допреди малко, ме държаха извън темата без причини.

    Напиши коментар:


  • Кисимов
    replied
    Считам, че както телевизиите даваха бонус: "Седмица без реклами" след нова година така и Инвестора да въведе правилото: "Уикенда без цензура" и да няма никакви дежурящи стрелочници на вахта като бабки-оплаквачки на седянката.

    Напиши коментар:


  • MrProfit
    replied
    Здравейте,

    Какво трябва да направя за да мога да пише във форума? В момента чакам часове модератор да одобри постовете ми, което в доста случаи обесмисля писането.

    Напиши коментар:


  • emdless4
    replied
    Bailor обижда безпричинно, псува, после сам си трие мненията, вземете мерки!

    Напиши коментар:


  • Bailor
    replied
    emdless4 Много агресивен трол!!! Моля вземете мерки!!!

    Напиши коментар:


  • Key Ru
    replied
    Открих една лека неточност в тази статия

    Акциите на най-доходоносната компания в света за годината поскъпват с близо 600% - Investor.bg

    За да откриете неточността, може да се огледате на БФБ, а за да е по-лесно...

    Златен лев Холдинг АД - пълен профил в Investor.bg - Investor.bg

    тук ръста е повече от двоен на тези 600%

    , а кой ли се е сетил да инвестира в тази компания...

    Напиши коментар:


  • tony1975
    replied
    Не се вижда сайта през телефон от тези реклами, оливате се!

    Напиши коментар:


  • Turbolan
    replied
    Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Тези които могат да влизат ,трябва да напишат 20-30 поста да прехвърли 2-3 страници и тогава ще се отбъгне
    SKP тъкмо това направи, като вкара десетина или повече поста, темата се отвори и аз постнах в нея.
    След това тези постове бяха изтрити, бъгът се върна и темата пак не е достъпна.

    Наблюдавах борбата на SKP с интерес, влизайки в темата нерегистриран, от друг браузър.


    Едит: Борбата продължава...

    Едит: Темата е отворена. Любопитното е, че сега втората страница е недостъпна, бъгът е избутан на нея.
    Last edited by Turbolan; 24.10.2023, 21:47.

    Напиши коментар:


  • Bad_Bear
    replied
    Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    някоя феминистска организация я е овладяла
    хахахахаха. Язък, че го играх толерантен...

    Напиши коментар:


  • petrg5s
    replied
    Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
    Интересно ми е какво стана с темата за "Жените" и само аз ли нямам достъп до нея. Ако може малко информация.
    А защо му е на един мъж да влиза и пише в подобна тема?

    Иначе темата е бъгната.Тези които могат да влизат ,трябва да напишат 20-30 поста да прехвърли 2-3 страници и тогава ще се отбъгне
    Last edited by petrg5s; 24.10.2023, 21:26.

    Напиши коментар:


  • ratten
    replied
    Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    А гледам, че темата се обновява. Явно сме баннати.
    някоя феминистска организация я е овладяла

    Напиши коментар:

Working...
X