IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може ли да баннете поне за година мрежа 5 и чичко паричко? И двамата са доста невъзпитани и не спазват правилата на форума!

    Коментар




    • коя точка от правилата на форума се нарушава с това, че съм публикувал лична кореспонденция???

      щом изрично не е забранено нещо то тогава трябва да е разрешено
      Last edited by X_Y; 30.10.2012, 20:21. Причина: Въздържайте се от обиди, ако обичате.

      Коментар


      • Здравейте,
        актуализиран е часа на форума

        Поздрави
        Модератор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          В заглавната форума е с коректно време, в темите не, преди сами сменяхме часа, сега не го откривам?
          Здравей Jekata,
          часовника е по старото време само като се логнеш в профила си.
          Работим по опцията да могат потребителите да си сменят часовата зона от профила

          Поздрави

          Коментар


          • В заглавната форума е с коректно време, в темите не, преди сами сменяхме часа, сега не го откривам?
            Last edited by модератор; 29.10.2012, 10:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Ми то там само простотиЙ Споко, правят архив хората
              Голяма грешка с тази тема "политика". Трябваше да я делнат. Но нали борбата е за кликове .... какво им плащаш ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marmalad
                Shitlord369, кратуно празна, пийна ли неколко ракийки и неколко водки че да те питам нещо чукундур с чукундура Ти?
                вземете отношение!

                Коментар


                • Оставете модераторите и администратора на мира!

                  Запазете си правото за по-важни случаи.

                  Вашето ми прилича на децка градина - "моля другарко иван ми пикае в гащите!"
                  Свободен във виелицата.
                  http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                  Коментар


                  • Админи, модератори има ли този сайт:

                    [QUOTE=bativan22;1059322130]Вижте на какво се натъкнах днес -
                    Last edited by Andi11; 30.09.2012, 15:35.
                    Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                    Коментар




                    • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
                      Уважаеми Админи или Модератори, моля вземете мерки да не получавам такива съобщения от LANDLORD 31

                      на лични съобщения!

                      Предварително Ви Благодаря!
                      Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                      Не ми харесваш лошо момче! Както винаги си нехаресван. Искаш ли да те запозная с някоя жена за да ти олекне? Ако въобще харесваш жени де.........

                      ИМА ЛИ АДМИНИСТРАТОРИ КОИТО ДА ВЗЕМАТ МЕРКИ?!!!
                      Last edited by badboy333; 30.09.2012, 15:31.
                      Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                      Коментар


                      • пак да попитам -какво става с HANG_SENG,защо не го подържате
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Уважаеми Админи или Модератори, моля вземете мерки да не получавам такива съобщения от LANDLORD 31

                          Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                          Да ти .........ТРАЛАЛА!!! КО.....ЛЕ МРЪСНО!!!!!!!!

                          на лични съобщения!

                          Предварително Ви Благодаря!
                          Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                          Коментар


                          • @СоколовВвВ,

                            Модераторската политика специално в този сайт е доста либерална. Донякъде се позволяват свободни волеизлияния, стига обаче да са в рамките на добрия тон и поне донякъде да са по темата. Какво точно е 'добър тон' и 'по темата' - това вече е по преценка на модераторите. Също така модераторите са тези, които решават къде да теглят чертата и да се намесят. Във всички форуми по света (тези на Инвестор.БГ не са изключение) модераторите имат последната дума и обикновено тази 'последна дума' не подлежи на коментар.

                            Молбата ми е нека всички да се придържаме към добрия тон, когато публикуваме съобщения в някой от форумите тук, за да избягваме конфликтите.

                            Коментар


                            • ЗАЩО никой не банва и REDA , който ме обижда на "панелна мишка" непрекъснато.
                              Поне ни уредете една среща с него, сам ще си уредя сметките.

                              Коментар


                              • А кое не е по темата, че като напиша нещо и в отговор ме наричат "пилето".Както и какви ли не още глупости.Това ли не е по темата, ама вие наистина не си знаете работата? Този дето ви плаща явно не е много умен.Това е истината.


                                Искам да попитам вас какъв тон трябва да имам към потребителя "пипбел" примерно?


                                За които да не ми кажете, че не е добрия тон.Имате ли ясна представа какво е това за което триете.И как достигате до извода за добрия тон и триенето.Къде ги пиши тия правила?
                                Какви са ви моделите по които го правите? Май нямате много голяма представа.Нали.

                                Коментар

                                Working...
                                X