IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



    За купувач с вашите мащаби мястото е https://www.lme.com/
    Благодаря за линка. Мисля че върши работа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mig Разгледай мнение

      След като не пазаруваш от Тавекс или И голд значи не те остройва цената. Дай пример как би купил сребро в кг. или друг ц.металл
      Отиваш в някоя махала, даваш оферта и пазаруваш. Другият вариант - обаждаш се в някой завод за производство на метални изделия и се договаряш. Преди време лично съм поръчвал медни тръби от сръбска фабрика в Майданпек, правеха и медни пръти. Друг вариант е в големите сайтове за пазаруване, там има големи производители да предлагат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mig Разгледай мнение
        След като не пазаруваш от Тавекс или И голд значи не те остройва цената. Дай пример как би купил сребро в кг. или друг ц.металл

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение
          Някой има ли идея откъде мога да закупя физическо злато (стандартни банкови кюлчета)? Съхранението си е мой проблем и грижа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

            Благодаря за отговора, но въпроса ми беше за кюлчета от 12,44кг. Тези от линка не ми вършат работа. Забравих да добавя, че също така търсим активно кюлчета сребро и калай. Интересуваме се също така от мед, никел и магнити за промишлено приложение.
            Кюлчета от калай … чак аз се интересувам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

              Не мога да разбера дали се бъзикаш и спамиш темата или действително си толкова неук!
              безсмислените мнениия идват в резултат на модераторската практика,
              да не допускат нови потребители да пишат свободно.
              обикновено мненията им се появяват с 1-2 дни закъснение или изобщо не минават цедката.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                Благодаря за отговора, но въпроса ми беше за кюлчета от 12,44кг. Тези от линка не ми вършат работа. Забравих да добавя, че също така търсим активно кюлчета сребро и калай. Интересуваме се също така от мед, никел и магнити за промишлено приложение.


                За купувач с вашите мащаби мястото е https://www.lme.com/

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                  Благодаря. Не е лоша идеята. Дано продават на крайни клиенти.
                  Не мога да разбера дали се бъзикаш и спамиш темата или действително си толкова неук!
                  Last edited by ford_perfekt; 25.11.2021, 09:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Обърни се направо към Дънди Прешълс да ти натоварят един самосвал.
                    Дали знаеш как да се свъжа с тях?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Обърни се направо към Дънди Прешълс да ти натоварят един самосвал.
                      Благодаря. Не е лоша идеята. Дано продават на крайни клиенти.
                      Last edited by ЦветомирК; 25.11.2021, 04:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение

                        Благодаря за отговора, но въпроса ми беше за кюлчета от 12,44кг. Тези от линка не ми вършат работа. Забравих да добавя, че също така търсим активно кюлчета сребро и калай. Интересуваме се също така от мед, никел и магнити за промишлено приложение.
                        Обърни се направо към Дънди Прешълс да ти натоварят един самосвал.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Благодаря за отговора, но въпроса ми беше за кюлчета от 12,44кг. Тези от линка не ми вършат работа. Забравих да добавя, че също така търсим активно кюлчета сребро и калай. Интересуваме се също така от мед, никел и магнити за промишлено приложение.
                          Last edited by ЦветомирК; 23.11.2021, 17:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ЦветомирК Разгледай мнение
                            Някой има ли идея откъде мога да закупя физическо злато (стандартни банкови кюлчета)? Съхранението си е мой проблем и грижа.
                            Igold https://igold.bg/

                            Коментар


                            • Някой има ли идея откъде мога да закупя физическо злато (стандартни банкови кюлчета)? Съхранението си е мой проблем и грижа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение
                                https://www.bloombergtv.bg/a/2-novin...nsovite-pazari
                                Златото ще обира различията и напреженията на финансовите пазари
                                Ще обира вярванията на шараните .
                                Валентина Генчева ако я слушаш сега златото според нея трябваше да е стигнало 3500 долара за унция

                                Коментар

                                Working...
                                X