IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

    таргет
    Тцъ , печалба на акция

    Коментар


    • Отчет. Печалба 34 655 хил при печалба за мин година 185 072. Някой разпродаде без да се замисли, че продава на p/e 2,45
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
        Леф и двайсе
        таргет
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • Леф и двайсе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Slavi Petrov Разгледай мнение
            Здравейте,може ли някой да ми препоръча платформа за търговия на БФБ София и брокер с който да работя он лайн.Моля ако някой има желание,да ми пише на polenbg@abv.bg Благодаря предварително.
            Виж сайта на елана, но условието е да имаш добро чувство за хумор

            Коментар


            • Здравейте,може ли някой да ми препоръча платформа за търговия на БФБ София и брокер с който да работя он лайн.Моля ако някой има желание,да ми пише на polenbg@abv.bg Благодаря предварително.

              Коментар


              • В последните години леята поскъпва спрямо еврото...

                Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                Пичове, калкулирате ли (и как/колко) някакъв валутен риск ?
                Колко стабилна е молдовската валута ? Защото ако милионите са вкарани на един курс, а след това евентуални дивиденти се теглят при друг, калкулациите може да станат различни....

                Все пак не е инвестирано в EUR или USD....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                  Пичове, калкулирате ли (и как/колко) някакъв валутен риск ?
                  Колко стабилна е молдовската валута ? Защото ако милионите са вкарани на един курс, а след това евентуални дивиденти се теглят при друг, калкулациите може да станат различни....

                  Все пак не е инвестирано в EUR или USD....
                  Това всеки сам си го преценява.. Затова пазара е интересен! А който го е страх от мечки, просто не ходи в гората

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Привет щом Ви е важно в MLD, ето:
                    Profit or (-) loss after tax from continuing operations 46231188
                    Пичове, калкулирате ли (и как/колко) някакъв валутен риск ?
                    Колко стабилна е молдовската валута ? Защото ако милионите са вкарани на един курс, а след това евентуални дивиденти се теглят при друг, калкулациите може да станат различни....

                    Все пак не е инвестирано в EUR или USD....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Въртят ми се едни дедови делби;- на колко камили ще се турят самари (на 4 или на 5), а и чеиза е неизвестен,-15 или 18 бухчи ще иска годежаря...?пп. колчем до момата от далеч е набидена,- та за камилар съм се цалил, амааа, страх лозе ...
                      Страха не винаги е лош съветник. Понакога пази от глупави действия, от лудости
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Лошо момци Лошо За тези които не са на влака

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Ще видим. Може накрая не камила а камилар да стане "дедо"

                          Въртят ми се едни дедови делби;- на колко камили ще се турят самари (на 4 или на 5), а и чеиза е неизвестен,-15 или 18 бухчи ще иска годежаря...?

                          пп. колчем до момата от далеч е набидена,- та за камилар съм се цалил, амааа, страх лозе ...
                          Last edited by inta53; 17.02.2021, 20:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Дааа, и кога ли ще тръгне поне 1/4 от тия два и кусур лева ...-от банка ... към щерка...- та до "дедо"?
                            Дали съм камила?
                            Ще видим. Може накрая не камила а камилар да стане "дедо"
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Така за 1 месец се връзва. За година над 50млн. лева

                              Дааа, и кога ли ще тръгне поне 1/4 от тия два и кусур лева ...-от банка ... към щерка...- та до "дедо"?
                              Дали съм камила?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Привет щом Ви е важно в MLD, ето:
                                Profit or (-) loss after tax from continuing operations 46231188
                                тоест около 5 млн лева по курс към края на месеца

                                Коментар

                                Working...
                                X