IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Излязоха отчетите на застрахователите към третото тримесечие:


    http://www.fsc.bg/bg/pazari/zastraho...rahovane/2016/


    Медико 21 и Доверие имат общо малко над 10 милиона брутни премии от застраховки за заболяване или около 29% пазарен дял.
    Печалбата до този момент е към 1.8 милиона !




    Коментар


    • http://www.investor.bg/novini-i-anal...-pod-5-230846/
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Обяснете на страничните наблюдатели защо ѝ е на Софарм АД да притежава магазини Направи си сам?
        На Софарма не, но СФТРД би могла да се разрастне с още 11 аптеки-все е търговия Всичко за дома, градината, тялото и духа(за последното май трябва да предлагат и TODOROFF) Човек като започне ремонт трябва освен плочки, тапети, лепила и ...аналгин, та и лубрикант.
        Горното е опит за шегичка, но СФАРМ вече има над 30% пряко - от 2.95млн бр.изтъргувани последната седмица е купила поне 2.83млн.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          кой държи земята.. не могат ли на тяхно място да построят болници?
          Брико плаща наем на ФНИБ така че, що да не може срещу съответния наем може и болница да им вдигнат.

          Коментар


          • кой държи земята.. не могат ли на тяхно място да построят болници?
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Обяснете на страничните наблюдатели защо ѝ е на Софарм АД да притежава магазини Направи си сам?
              Единственият логичен сценарий ми се струва невероятен и невъзможен. Продажба на магазина и вливане в Софарма. Звучи ми направо абсурдно. Бриколажа някак си няма място в Софарма.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Обяснете на страничните наблюдатели защо ѝ е на Софарм АД да притежава магазини Направи си сам?
                все пак си мисля че няма да минат 50% и да се консолидират! Може би сме близо до последните големи ходове. Все още виждам натиск на аска но до кога?

                Не е препоръка!

                Коментар


                • Обяснете на страничните наблюдатели защо ѝ е на Софарм АД да притежава магазини Направи си сам?

                  Коментар



                  • Софарма е с над 30% след последните покупки!





                    Доверие Обединен Холдинг АД-София

                    Вътрешна информация по чл. 4 от Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти 11:58

                    Уведомление за дялово участие от Софарма АД Прикачени файлове: Уведомление за дялово участие от Софарма АД



                    Коментар


                    • Чудно ми е как коментирате като дори не сте чели отчети на ДОХ Аз я следя изкъсо от няколко години! Вижте поне структурата в последният отчет !

                      Расафи беше влята в Доверие а преди това беше продала акциите си! Такава компания вече не съществува!

                      Не е препоръка за търговия с акции!

                      Коментар


                      • Исках да ти подскажа, че профилите и в двата източника са доста стари.
                        Преминаването на всеки кратни на 5%, независимо от посоката, поражда задължение за уведомяване.
                        Достигането на една трета,ако няма друг по-голям, води до друго задължение -чл.149.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                          освен в последния доклад може да видиш и това, за по-лесно:
                          http://www.investor.bg/novini-i-anal...olding-230511/
                          други големи са Калиман с 4.9% , Телсо - 3.8% и СФТРД - почти 5%, УПФ на Алианц и Стоев - по 306хил.ППФ и ДПФ на Алианц- 200хил
                          не изключвам нещо от рода на албх, но първо да видим ще прехвърлят ли до една трета и оценката. Реално си имат над 50%, а 35% са в неосъзнати.
                          някой да не се върже на писанията ми от избата , само предположения, без препоръки.

                          Тази е четох и визирам големите , защото и пакетите наедряха , та от тях няма да потече инфо защото и не ни го дължат и ще си останем на тъмно поне до 4Q. Ако някой може,- да го сметне !
                          пп. за натам и аз си мисля , не напразно и Чичо се позареди в началото на "упражнението вливане албенско" от 5,80 та до 7 ги закараха !!!
                          Last edited by inta53; 22.12.2016, 22:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            е добре, каква да е идеята? 50 компании няма да се влеят в СФАРМ!?!?
                            Имаме консолидиране на пакетите на ДОХ и както се вижда има спад на фрий флоута което значи че пакетите под 5% на близки компании вече са ги продали на големите акционери!

                            Но за мен това не значи че всичко отива в Софарма!

                            Съобщенията на ДОХ (към днешна дата) до борсата показват че Софарма държи пряко и непряко (общо) над 25%! Което значи че останалите пакети са отишли при другите големи акционери! Едва ли ще искат да консолидират ДОХ. Все пак големите инвеститори в Софарма ще питат какво прави Бриколажа и другите бизнеси извън фармацията в групата! Но ако държат ДОХ като инвестиция при ръст на бизнеса на ДОХ цената и на Софарма би ставала по атрактивна!


                            Не е препоръка за търговия с акции!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              по infostock , съм сигурен че от две години не са актуализирани , - за инвестора не знам , но си мисля че са актуални понеже по редовно изнасят отчети и движения по тази позиция
                              освен в последния доклад може да видиш и това, за по-лесно:
                              http://www.investor.bg/novini-i-anal...olding-230511/
                              други големи са Калиман с 4.9% , Телсо - 3.8% и СФТРД - почти 5%, УПФ на Алианц и Стоев - по 306хил.ППФ и ДПФ на Алианц- 200хил
                              не изключвам нещо от рода на албх, но първо да видим ще прехвърлят ли до една трета и оценката. Реално си имат над 50%, а 35% са в неосъзнати.
                              някой да не се върже на писанията ми от избата , само предположения, без препоръки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                по infostock , съм сигурен че от две години не са актуализирани , - за инвестора не знам , но си мисля че са актуални понеже по редовно изнасят отчети и движения по тази позиция
                                сайта на Доверие Обединен Холдинг АД е меко казано от 80-те години на миналия век ...

                                Коментар

                                Working...
                                X