IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Днес три мечки извратих
    Кааак точно

    Коментар


    • Пак сме обратно на целия свят. Само, когато са червени им корелираме.
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Днес три мечки извратих
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Хайде бабо Мецо, от утре натисни някои понатежали с круши дървета - хем да опадат узрелите круши и хем да си починат малко и артиите))))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • О, аз вече ги лупкам!

            Коментар


            • Почваме ли ги?
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                има ама са за дивиденти от чужбина
                Да , но за чужбина .

                Местните дивиденти не се декларират от физ. лица

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                  Да знаеш в коя данъчна декларация има ред за дивиденти !?
                  има ама са за дивиденти от чужбина
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    В момента по БТВ изнасят данъчни данни че сами 1200 човека печелят от дивиденти според данъчни декларации ....
                    А само УС и мажо са толкова....
                    Да знаеш в коя данъчна декларация има ред за дивиденти !?

                    Коментар


                    • В момента по БТВ изнасят данъчни данни че сами 1200 човека печелят от дивиденти според данъчни декларации ....
                      А само УС и мажо са толкова....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                        А верно си Черногледец Храбър, признавам Ти, за разлика от Теб аз никога не съм писал какво и кога съм купил, продал, влязъл, излязъл и да се подигравам на колегите от форума..... но Ти щом манталитета Ти е такъв давай....... ние просто те игнорираме и не четем бълвочите Ти...
                        Кой сте това НИЕ....
                        Винаги съм се чудил кои сте тези без анализи ,без мисъл и отричате чужди анализи...Само заради антипатия към Никове който не пишат във вашата насока...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Ако стане спада ,твоя ник ще бъде сложен в игнорето от 90% от форумциите , а ти ще имащ нов ник и ще чакаш следващия момент да събираш аплаузи от следващите кандидат милионери и най важното ще ме чакаш пак в гърба и пак по време на бичи маркет да събираш точки на моЙ гръб...

                          Някога аналгин и корк беше ми казал Излизаш много рано от позиции след месеци чакане .....
                          Да много рано ,но никога късно......
                          Та дали ще има оптимизъм, да за оптизМа съм ,нали трЕбва да продам...
                          Интересно някой да говори в кой позиции ще влиза и защото са много подценени , ...ами чакате друг да влезе ...
                          Е излизат ,става това време....
                          Не е препоръка.
                          Та за землянката , ами ако след Два часа за президент на Франция останат Меланшон и Льо Пен ,ти от Айфеловата кула ли ще правиш скок....
                          А верно си Черногледец Храбър, признавам Ти, за разлика от Теб аз никога не съм писал какво и кога съм купил, продал, влязъл, излязъл и да се подигравам на колегите от форума..... но Ти щом манталитета Ти е такъв давай....... ние просто те игнорираме и не четем бълвочите Ти...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Като всеки разумен човек и аз имам притеснения но засега не виждам крайно лоши сценарии в близко бъдеще. Има много проблеми във водещите икономики но виждаме че успяват да стигнат до добър ръст и намаляване на безработицата. Дефлация в момента няма а инфлацията е на разумни нива. Криза подобна на 2008 не очаквам в близко бъдеще и мисля че централните банкери имат все още оръжия за стимулиране на икономките. За ЕС съм оптимист и дори мисля че предстои по голяма интеграция а не разпад. Да видим изборите във Франция как ще завършат - мисля че тази година това е най големият риск и ако той мине ще съм по спокоен

                            Виждам че мислиш за пенсия явно си доста по възрастен от мен аз имам МНОГО години до пенсия а и не разчитам на пенсията въпреки че се осигурявам. Виждам каква е демографията в България и съм наясно с числата - няма как да живееш добре с пенсия при положение че намаляваме с около 50-60 хиляди човека на година.

                            Новите технологии!!! Вярвам че предстои нова технологична революция която ще вдигне много производителността, стандарта на живот, и също ще облекчи задлъжнелите икономики.




                            А по голяма.....
                            Водещите анализатори казват , идва ли криза дрънкането на оръжие се увеличава....
                            колкото е по голямо ,толкова ще по голяма кризата....А войната е излизането от кризата...
                            А за нас ,през 2007 г бях от тези който смятаха че кризата нас не ни лови ,щото сме в перманентна криза...
                            Ама не стана така....
                            Франция не е проблема ,проблема е ЕС на няколко скорости или всеки си прави каквото си знае....

                            Вчера пак са намалили рейтинга на банковата система на Италия...
                            Популар се тресе в Испания...
                            Това ДБ ,Сосиете ,уникредит, Популар да не мислиш че са добре финансово ,колкото една наша банка ....е добре....
                            При криза ,ще гледаш какво скелети ще вадят на Тиранозаври....
                            Last edited by Монти; 23.04.2017, 20:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                              Поста на Равновесие е от 20 април..
                              Не ми съвпадат вижданията нито за банките ,нито за глобалната полиитика ,но мнението ни се доближава за ставащото...

                              Някой спомня ли си че ДАУ е вече 21К а качванията почнаха към 7,8К..
                              ДАХ вече две години се върти на 12К .....

                              SoHo, ние не сме велика глобална икономика а малка васална икономика подчинена на силните за деня....който за нашия краИ са Трима....
                              Ситуацията се променя от ден,за ден към по лошо....
                              Никой не смята деня когато ПФ ще почнат да плащат , какво ли не се мъчат за да отдалечат този ден в бъдещето щото дупката ще е голяма там....
                              Първо 60 г ,после 63 а сега 65 г....
                              На теб не ти ли минава мисълта за срив на ЕС и финансовата система....и ако Да ,какво правиш по този въпрос....
                              ?????????
                              Като всеки разумен човек и аз имам притеснения но засега не виждам крайно лоши сценарии в близко бъдеще. Има много проблеми във водещите икономики но виждаме че успяват да стигнат до добър ръст и намаляване на безработицата. Дефлация в момента няма а инфлацията е на разумни нива. Криза подобна на 2008 не очаквам в близко бъдеще и мисля че централните банкери имат все още оръжия за стимулиране на икономките. За ЕС съм оптимист и дори мисля че предстои по голяма интеграция а не разпад. Да видим изборите във Франция как ще завършат - мисля че тази година това е най големият риск и ако той мине ще съм по спокоен

                              Виждам че мислиш за пенсия явно си доста по възрастен от мен аз имам МНОГО години до пенсия а и не разчитам на пенсията въпреки че се осигурявам. Виждам каква е демографията в България и съм наясно с числата - няма как да живееш добре с пенсия при положение че намаляваме с около 50-60 хиляди човека на година.

                              Новите технологии!!! Вярвам че предстои нова технологична революция която ще вдигне много производителността, стандарта на живот, и също ще облекчи задлъжнелите икономики.





                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                                Монти ако върнеш на зад и за Тръмп така говореха,ама не съм чувал да скачат от статуята на свободата
                                Не знам какво виждаш ,но аз виждам края на Печатницата и на разпада на ЕС в този вид....
                                По хитрите бягат като Британия ,днес ще видим и Франките дали ще искат както се изрази един Кандидат президент да хранят Българите ,Румънците и Гърците .
                                Някой да го пише в нашата преса....
                                Тук слугуват за трошички ,както се казваше , едно интервю в Париж струва повече от един месец работа в София на репортера.....

                                Коментар

                                Working...
                                X