IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами да си пада Софарма-та с великия пордавач, останалите не са длъжни, да я гонят надолу.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Пазарът добро подхлъзване направи. В даден момент ще се спрем и при признаци за нагоре ще има връщане на кеша дето се освободи. Разбира се въпросът ще е по кой позиции ще се върне - това е ключовия въпрос.

      Ще пусна аз една класация на компаниите по ЕВ/ЕБИТДА с актулни цени. При интерес може да пусна и по някои други показатели, ама да ми остане малко време.
      Ще ми е интересно. +1

      Коментар


      • Някои хора казват, че корекцията е нещо временно и аз съм напълно съгласен с това. От друга страна обаче ерекцията да не би да е вечна?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          По определени позиции нетърпението за връщане изпъква...
          Задръжте малко

          Коментар


          • По определени позиции нетърпението за връщане изпъква...
            The strongest stand last.

            Коментар


            • https://www.fidelity.com/viewpoints/...ket-correction

              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

              Коментар


              • Пазарът добро подхлъзване направи. В даден момент ще се спрем и при признаци за нагоре ще има връщане на кеша дето се освободи. Разбира се въпросът ще е по кои позиции ще се върне - това е ключовия въпрос.

                Ще пусна аз една класация на компаниите по ЕВ/ЕБИТДА с актуални цени. При интерес може да пусна и по някои други показатели, ама да ми остане малко време.
                Last edited by BSEtrader; 19.09.2017, 12:41.

                Коментар


                • Аз ако имам кинта ще се вкюча в пазаруването около 620, ако не здраве ... РСИ то наисина се е гмурнало много надолу, докато отлепи, може да го позавлачи индекса и на 600 дето го е дал колегата
                  Last edited by pepe1234; 19.09.2017, 11:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    По подобие на западните пазари, след рязката плитка корекция бързо ще запълним дупката обратно до 700+. Свикнете с новите реалности на много пари..
                    Няма лошо пазара да се качва

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Всъщност съм песимист относно Тръмп ... Доста хора го припознават като Рейгън, но ще бъдат изненадани. Относно оптимизма на БФБ - виждам черния лебед в черешарското управление ... то затова е черен щото никой не го е срещал
                      déjà vu
                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...sofiia-246867/
                      п.с. при тоя кеш - скоро и при нас
                      http://www.manager-magazin.de/finanz...a-1168599.html
                      Last edited by Protokol; 19.09.2017, 10:37.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • По подобие на западните пазари, след рязката плитка корекция бързо ще запълним дупката обратно до 700+. Свикнете с новите реалности на много пари..

                        Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                        Хайде и тук да пусна една картинка
                        Пълзящите средни са: ЕМА21, ЕМА50 и ЕМА100. Добре е да се обърне внимание на индикатора RSI.

                        Мнението не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          Пазара просто се наду. Аз от шест месеца не мога да намеря абсолютно нищо, което да ми се струва на добра цена. А съм се научил да не купувам скъпо. По добре да стоя на кеш докато нещо някъде се срути, отколкото да съм в акции, когато се срути На 400 ми изглежда че вече ще има неща за купуване, не безбожно евтино, но поне ще има тук там нещо евтино.
                          Виж сега, нали знаеш, че "на добра цена" е субективно понятие. Ако беше обективно нямаше да има пазар и печалби/загуби.
                          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                          Коментар


                          • 400 няма да видим , но и 1000 скоро няма да има..

                            Коментар


                            • остави и за мен нещичко!

                              Коментар


                              • Хороскопа на бтв-то каза - Очаквайте добри приходи!!!
                                Или хима ще пращат дивидента или тия седмици е време да обръщаме, а?
                                Пак съм от лЕво че тая моята бройка все не мога да я закръгля
                                Успех на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X