IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • lefti, ти този критерий за криза сериозно ли го мислиш..От баба си ли го знаеш или от вашето село..Може ли по- сериозно..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Прясна положителна новина от сутринта за добро утро - Бордът на ББР начело с офшоркаджията щял да бъде "освободен"
      Кире, добре ли е, май ще го отчетеш положително
      Да видим как ще отворят сергиите
      Да, леко положителна, ама за да стане и добра си требе пандиз.

      Коментар


      • Прясна положителна новина от сутринта за добро утро - Бордът на ББР начело с офшоркаджията щял да бъде "освободен"
        Кире, добре ли е, май ще го отчетеш положително
        Да видим как ще отворят сергиите
        Last edited by precakanoto; 08.04.2020, 08:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

          Ми... досега видял ли си? Или само виртуално... ! Докато има кво да ядеш не е криза...
          Щом не са ни пратили някоя Ан МакГърч от МВФ, значи се ядва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Като я чете човек тази тема, може да реши, че половината участници са таксиметрови шофьори.
            Ти кви си мислиш, че сме, нобелови лауреати по икономика...?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Йелън какво каза през 2017 г., че никога повече няма да видим през нашия живот финансова криза. Съдбата обича подобни категорични позиции...
              Ми... досега видял ли си? Или само виртуално... ! Докато има кво да ядеш не е криза...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Благодаря, ще търся друго решение!
                Твоята система при мен е неприложима
                Какво не ти харесва на джуниър!? Кара те да се чувстваш млад.
                Ето, аз съм на борсата от 2005 и това "джуниър" ме кара да се чувствам като тийнейджър.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                  Зрънчо е вече чиста, Сирмата е в чакалнята, но струва ми се и тя ще се изчисти скоро
                  И двете имат потенциал да изкачат по една зона нагоре, още повече че сирма е на границата
                  Но има други, като FPP вече в чакалнята, и то в близост до чистите, Ломско пиво е между чистите и чакалнята, При декотекс офертите купува-продава са в двете различни зони, BRP е на нивата на Сирма, Билборд се заседя в чакалнята и май става съмнителен кандидат за чистите...Елтос и Тодоров направо са си в чистите... понасъбраха се като цяло. Дори някъде мернах някогашния фонд FEEI- под 1 стотинка (ако не е фалирал разбира се), изглежда е сякаш в някаква криогенна зона, подниво дори под чистите... Тези мисля са все още в търговия (за FEEI не знам)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    Ако тази бързо възстанови, може да се окаже просто едно намигване.
                    Това намигване да не се окаже че ще ти намигва 6-12 месеца

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Покрай вируса доста ценни книги влязоха в зоната на чистите. За мен тази зона е под 20 стинки.
                      А "чакалнята" за зоната е 20-40 стинки
                      Надяваме се влезлите в зоните, пак да излязат. Нещо като успели да преборят вируса
                      Зрънчо е вече чиста, Сирмата е в чакалнята, но струва ми се и тя ще се изчисти скоро

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                        Много обезценена хартия имат да разчистват...
                        Покрай вируса доста ценни книги влязоха в зоната на чистите. За мен тази зона е под 20 стинки.
                        А "чакалнята" за зоната е 20-40 стинки
                        Надяваме се влезлите в зоните, пак да излязат. Нещо като успели да преборят вируса
                        Last edited by precakanoto; 07.04.2020, 21:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Ако тази бързо възстанови, може да се окаже просто едно намигване.
                          Не се и съмнявам! След 2 месеца липса на бизнес, зануляване приходите на цели отрасли от икономиката, отрязване на 50% от транспортните коридоири и от това затормозяване на доставките на почти всичко... Тук сме се събрали наистина големи оптимисти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            да разочароващо, но и продавачите са сериозни и не отстъпват!
                            Много обезценена хартия имат да разчистват...

                            Коментар


                            • АКО...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Йелън какво каза през 2017 г., че никога повече няма да видим през нашия живот финансова криза. Съдбата обича подобни категорични позиции...
                                Ако тази бързо възстанови, може да се окаже просто едно намигване.

                                Коментар

                                Working...
                                X