IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Във форума почти няма. Иначе по-широко погледнато тия милиарди на депозит са все на мечки .. така че потенциала е огромен
    Това с депозитите е много интересно как би повлияло на БФБ, ако например банките решат да започнат да рекламират инвестициите тук...
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
      Аз не знам, останаха ли мечки? Я да се обадят.
      Във форума почти няма. Иначе по-широко погледнато тия милиарди на депозит са все на мечки .. така че потенциала е огромен

      Коментар


      • Аз не знам, останаха ли мечки? Я да се обадят.
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Мечетааа, държите ли се за масата? Дръжте се здраво, че лупкането ще е яко

          Коментар

















          • segabg.com
            НАП проверява Владислав Горанов за скъпите офиси
            Националната агенция за приходите е започнала проверка на Вла








            ХАЙДЕ НА ХУБАВИТЕ ЧЕРЕШИИИИ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
              Някой следи ли Захарни заводи, гледам, решили са да дадат добър дивидент.
              Не само,че ги следи ами имам 3 и половина К там! За което съм много доволен! Препоръки никакви разбира се!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Е много различен тип инвеститори сме ! Аз съм консервативен дивидентаджия и не ползвам ливъридж ! Доволен съм на такива ръстове !
                Така е и така трябва да бъде за да е интересен пазара, с различни типове играчи ​​​​​​

                ​​​​​​Важното е че си доволен. Успех и за напред

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Много предпазливо си се метнал на тредна значи
                  При мен доходността вече свети на +146% ! Знам че звучи невероятно, честно казано и аз не съм се надявал на такова нещо в началото на годината, но смелия ливъридж в точния момент + нацелване на най-горещите позиции ми се получи чудесно този път
                  Все пак си го изчаках търпеливо цели 3 г. и на инат не се отказах от БФБ
                  Е много различен тип инвеститори сме ! Аз съм консервативен дивидентаджия и не ползвам ливъридж ! Доволен съм на такива ръстове !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Много предпазливо си се метнал на тредна значи
                    При мен доходността вече свети на +146% ! Знам че звучи невероятно, честно казано и аз не съм се надявал на такова нещо в началото на годината, но смелия ливъридж в точния момент + нацелване на най-горещите позиции ми се получи чудесно този път
                    Все пак си го изчаках търпеливо цели 3 г. и на инат не се отказах от БФБ
                    Батя, недей така, че сега от завист някои хора няма да мигнат цяла нощ, дано поне не пропуснат да си пият хапчетата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Значи горе долу съм в унисон с индекса с 25% !
                      Много предпазливо си се метнал на тредна значи
                      При мен доходността вече свети на +146% ! Знам че звучи невероятно, честно казано и аз не съм се надявал на такова нещо в началото на годината, но смелия ливъридж в точния момент + нацелване на най-горещите позиции ми се получи чудесно този път
                      Все пак си го изчаках търпеливо цели 3 г. и на инат не се отказах от БФБ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                        Динамика на БФБ: SOFIX катери нагоре

                        ...основният индекс SOFIX бележи ръст от 22.94% от началото на годината.
                        Значи горе долу съм в унисон с индекса с 25% !

                        Коментар


                        • Динамика на БФБ: SOFIX катери нагоре

                          ...основният индекс SOFIX бележи ръст от 22.94% от началото на годината.

                          Коментар


                          • Ще минем ли днес 20 лемъна оборот?? Плачете о вий тролове и мечки... ))) )))
                            Last edited by RUBLA; 24.06.2021, 15:52. Причина: Спазвайте добри тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                              Някой следи ли Захарни заводи, гледам, решили са да дадат добър дивидент.
                              Захарни заводи АД-Горна Оряховица
                              Уведомление за паричен дивидент23-06-2021 16:14

                              Захарни заводи АД-Горна Оряховица представи уведомление за паричен дивидент.
                              Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 23-06-2021 г. в гр.Горна Оряховица-5100. На ОСА е гласуван дивидент за 2020 г. в общ размер на 1760992.17 Размер на дивидента за една акция бруто - 1760992.17 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.158 (само за акционери физчески лица) лв.

                              Коментар


                              • Както казваше Антон Радичев: "Направо ми се къса сърцето"
                                Sofix 558.39 ▲8.21 ▲ 1.49
                                а още няма 11:00

                                Коментар

                                Working...
                                X