IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Добро наблюдение Батя, но погрешни изводи според мен. Има я "предприемчивостта" и в треперищите ръчички но тя звучи по друг начин сега в главите им - "дай да продам сега, че виж навън Дау се скапа, и поооо-добре да се избуша в дъното, евентуално да чакам картона да удари зоната на чистите, за да не ме прецакат пак тарикатите от алианц както избушиха пазаря с 20% на пика" -.... разбира се, може да не е точно на 100% това изречение, възможни са всякакви производни, но че има необоснован и преекспониран страх на избушващите се играчори има е видно, - виждаме че се продава, нали - е в края на краищата ще си избушат портфейлите каквото и да им обясняваш, това са избушеняци, не може да искаш от тях много разум. Избушеняците проектират стария софикс на макса пред спиха и си мислят, че "пак ще е подобно положението". Няма такова нещо, всеки път е различно и ще им се наложи да се запознаят с продължението
    Добър вечер захарче и добре дошло на форума От твоите уста, такива думи казани, като "избушеняци", "играчори", прецакани пред спиха и прочее, звучат като домашен хляб и отчупено парче от него с масло и мед намазано

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      На Пловдивския панаир бомба паднала. За къф оптимизъм говорим?
      E па и ти сега голям лаф извади от торбата с хитрините. На пловдивския панаир бомбата отдавна е паднала и се нарича гергов. Отдавна трябваше да сте го решили проблeма ама сте толкова ударени там че го карате на автопилот и всеки се спасява поединично а бомбите падат като камъньите от небето закривайте го тоя панаир а оня звеновод го пеnсионирайте да си ходи у маноле да си гледа там прAситата ...

      Коментар


      • Тук работата е ясна няма пари и сега е гроздобер хората за друго мислят

        Коментар


        • На Пловдивския панаир бомба паднала. За къф оптимизъм говорим?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Пак четем в новините че икономиката се подобрява...
            Капиталовия пазар обаче се влошава... Е, колко дълго може да продължи пазарната неефективност в БГ.. колко дълго ще се намират треперещи ръчички с акции в тях... Впрочем, проблема май е в търсенето... няма я предприемчивостта и находчивостта да изпревариш тълпата... а не се изисква много за да се пречупи спиралата надолу.. просто защото тя няма фундаментална обосновка!


            - Верни думи , но не прилягат на инвеститор от първи ранг !
            Водачите ако си търсят параван и са изненадани с неизвестни - от известни за тях участници в постата, не е на добре и не подлежи на класификация и лозунги!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Пак четем в новините че икономиката се подобрява...
              Капиталовия пазар обаче се влошава... Е, колко дълго може да продължи пазарната неефективност в БГ.. колко дълго ще се намират треперещи ръчички с акции в тях... Впрочем, проблема май е в търсенето... няма я предприемчивостта и находчивостта да изпревариш тълпата... а не се изисква много за да се пречупи спиралата надолу.. просто защото тя няма фундаментална обосновка!
              Добро наблюдение Батя, но погрешни изводи според мен. Има я "предприемчивостта" и в треперищите ръчички но тя звучи по друг начин сега в главите им - "дай да продам сега, че виж навън Дау се скапа, и поооо-добре да се избуша в дъното, евентуално да чакам картона да удари зоната на чистите, за да не ме прецакат пак тарикатите от алианц както избушиха пазаря с 20% на пика" -.... разбира се, може да не е точно на 100% това изречение, възможни са всякакви производни, но че има необоснован и преекспониран страх на избушващите се играчори има е видно, - виждаме че се продава, нали - е в края на краищата ще си избушат портфейлите каквото и да им обясняваш, това са избушеняци, не може да искаш от тях много разум. Избушеняците проектират стария софикс на макса пред спиха и си мислят, че "пак ще е подобно положението". Няма такова нещо, всеки път е различно и ще им се наложи да се запознаят с продължението
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Пак четем в новините че икономиката се подобрява...
                Капиталовия пазар обаче се влошава... Е, колко дълго може да продължи пазарната неефективност в БГ.. колко дълго ще се намират треперещи ръчички с акции в тях... Впрочем, проблема май е в търсенето... няма я предприемчивостта и находчивостта да изпревариш тълпата... а не се изисква много за да се пречупи спиралата надолу.. просто защото тя няма фундаментална обосновка!

                Коментар


                • През октомври SOFIX навършва 15 години

                  През октомври първият и представителният индекс за БФБ навършва 15 години.
                  Какво има да каже по въпроса Димитър Георгиев, ръководител "Финансови пазари" в ЕЛАНА Трейдинг

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                    да, това е притеснителен коментар за бичетата като мен. липсата на перма песимистите е лош сигнал.
                    Или пък го отдаваме на случайността - единият е пред заплата, а на другия са му я спряли..
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                      А защо в момента няма нито един, който да крещи, че пазара ще пада още, че цените ще се сриват още и така нататък... Никой от дежурните вождове, фалит мастери и други..?
                      да, това е притеснителен коментар за бичетата като мен. липсата на перма песимистите е лош сигнал.

                      Коментар


                      • А защо в момента няма нито един, който да крещи, че пазара ще пада още, че цените ще се сриват още и така нататък... Никой от дежурните вождове, фалит мастери и други..?
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                          На никой във форума не му пука за теб.
                          Това е защото са прекалено заети да те мислят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            Аз съм много доволен от БФБ- облигациите ми цакат 9%, от акциите съм на +, който ще става все по-голям, за оборота да мислят брокерите Пенсионните са си ок, а консервативните нямат никакво бъдеще с тези нива на лихвите, та не знам защо ги споменаваш изобщо
                            На никой във форума не му пука за теб.
                            Bulls on BSE

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Mного рев, много нещо....а Форексов и Гакито дори и не се виждат на хоризонта...
                              А няма пари горкото тролче...

                              ПС 11дка ливадки днес в джобчето.
                              Ма на ЕврОто - повече...


                              - БРАВО бе бедняшки си я подкарал ! - Това прави ~ 4Кила бумаги , де да можех и аз като теб , ама се ухарчих.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                                Давайте с бодряшките изказвания, как всичко си е наред и на място Че така трябва да бъде и че само някой друг спекулант бил в грешка и затова оревавал форума

                                И понеже всичко си е в реда на нещата, и днес оборота ще е колкото на квартален Кауфланд в неделя да кажем А Пенсионните и Консервативните ще продължават да светят на червено
                                Аз съм много доволен от БФБ- облигациите ми цакат 9%, от акциите съм на +, който ще става все по-голям, за оборота да мислят брокерите Пенсионните са си ок, а консервативните нямат никакво бъдеще с тези нива на лихвите, та не знам защо ги споменаваш изобщо

                                Коментар

                                Working...
                                X