IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хей, забравихте каката
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • АЙДЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!! ЛАКТИТЕЕЕ, РЕОТАНИТЕЕЕ...
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Така ми харесва вече.

        Коментар


        • флагмана дава залпове за атака...
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
            Харесва ми все повече!
            загряха май двигателите

            Коментар


            • Харесва ми все повече!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                Нещо много се мъчи тази акция. Пада като гюле с по 5 ,6 ,...10 стотинки, а пък катери като мравка. Било флагман, ракета и т.н. Нещо не я бива.
                еми.... като е закачена цялата борса за нея

                Коментар


                • Нещо много се мъчи тази акция. Пада като гюле с по 5 ,6 ,...10 стотинки, а пък катери като мравка. Било флагман, ракета и т.н. Нещо не я бива.

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/pages/%D0%9...85440338179823

                    Ето едно от изказванията по темата за Стадион Варна..Сякаш до сега не са го правили и явно за този стадион това са чакали със липсата на задължение за строеж.

                    Ами нали в началото беше подпочвени води.. хахахахахахахах Поредната измамна смеха тоя път със участието на цял град сънародници .. ТОВА ДО КОГА?? Къде са делата за стотици милиони да си платят поне . От активите си за 7.4 млрд.лв барем муха ги ухапе..мошениците..

                    "Коментар на Свилен Стойчев: Дори ТИМ да решат да строят стадион, то схемата ще е следната: Ще продадат колкото могат повече земя за колкото може повече пари. След това ще построят стадион. Със свои фирми. И, ако стадиона струва 45 млн., например, те ще го пишат 75 млн. Така цялата печалба от продажбата на земите ще отиде в строителните фирми на ТИМ. Класическа схема за "източване на изхода". Отделно "врътките" с ДДС-то. И Варна ще има стадион ... Всъщност не, ТИМ ще си имат стадион. Дори в крайна сметка да не реализира печалба, то те ще си имат 65% от стадиона напълно безплатно. Оказва се, че в крайна сметка Общината ще има някакъв миноритарен дял от 35% от стадион, който е платила със собствени средства от продажбата на земите."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                      Поздравления!
                      Благодаря!
                      Ами нещо не ме кефи обстановката в момента. Ще изчакам.
                      Last edited by 8ball; 31.03.2015, 12:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                        Аз кеширах... Ей така, за спокойствие..
                        Поздравления!

                        Коментар


                        • Аз кеширах... Ей така, за спокойствие..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Не е това. Бройките са такива за да бъде сумата на сделката точно под 800 лв. Така спестява по 50 ст. комисионна по тарифата на Карол.

                            Кокошкарска работа... гледайки стинките, изтърва стотиците и хиляди левове истинска капиталова печалба
                            Ха, това пък въобще не ми беше хрумнало. Аз мислех, че е някой пичага с чувство за хумор, а то било скръндза . Но така е - в живота често се объркваме за хора, за компании ...
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Миналата седмица бройките бяха 443,444,445,446. Явно намаляват, но докато стигнат до 0 бая време ще мине
                              Не е това. Бройките са такива за да бъде сумата на сделката точно под 800 лв. Така спестява по 50 ст. комисионна по тарифата на Карол.

                              Кокошкарска работа... гледайки стинките, изтърва стотиците и хиляди левове истинска капиталова печалба

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Как мислите преоценките ли играят?
                                До 2-3 дни ще е ясно
                                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X