IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мапа е малко местно крокодилче, та той купува

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Взех над 70т под 90 и съм доволен, и на ЦЦБ малко по-малко.... да видим как ще се развие мача
      Да не се е появил алигатора от два дена купува някой?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Взех над 70т под 90 и съм доволен, и на ЦЦБ малко по-малко.... да видим как ще се развие мача

        На лъжата краката са къси.
        Посоката е яко надолу!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Взех над 70т под 90 и съм доволен, и на ЦЦБ малко по-малко.... да видим как ще се развие мача
          Абе вие 2-3 правите цялата търговия на БФБ май и все в най-изгодните точки за вход и за изхода. Баси майката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Баси какви времена доживяхме.. Да се надъхваме Хима да минел над левче
            Взех над 70т под 90 и съм доволен, и на ЦЦБ малко по-малко.... да видим как ще се развие мача

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Баси какви времена доживяхме.. Да се надъхваме Хима да минел над левче
              Два лева също е над левче...
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Баси какви времена доживяхме.. Да се надъхваме Хима да минел над левче

                Коментар


                • Без пари е ХИМА, няма да стои много дълго на тия цени..... минава 1 лв. съвсем скоро!!!

                  Коментар


                  • Ковид отчета ще каже кога излита над 1 лв. Иначе за банката под надзор на ЕЦБ нещата за бетон още от 2016 първата проверка на ЕЦБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Не знам защо имате такива за мен нереалистични очаквания. Ако се случат такива цени при банката за мен би било риск сигнал към ЕЦБ да помисли за директен надзор над банката. Аз моите ги казах, и ХИМ и ЦЦБ под лев няма да стоят повече от месец.
                      Месец е много, тази седмица най-много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Друго намеквам ,че ще е в рейндж докато не мине ЦКБ- то.Ако банката я купят на 60-70 ст може и тук да падне още малко.
                        Не знам защо имате такива за мен нереалистични очаквания. Ако се случат такива цени при банката за мен би било риск сигнал към ЕЦБ да помисли за директен надзор над банката. Аз моите ги казах, и ХИМ и ЦЦБ под лев няма да стоят повече от месец.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Къде гледаt навън, продаваш Хим на 85 стотинки, и купуваш Наксдат на 11,000? Голяма далавера. Поне да се бяха сетили когато Хима беше 2.50.
                          Акъл липсва на тая борса.
                          Така си еХората с акъл отдавна избягаха от тази борса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Къде гледаt навън, продаваш Хим на 85 стотинки, и купуваш Наксдат на 11,000? Голяма далавера. Поне да се бяха сетили когато Хима беше 2.50.
                            Акъл липсва на тая борса.
                            Hahahahaha 6+

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Къде гледаt навън, продаваш Хим на 85 стотинки, и купуваш Наксдат на 11,000? Голяма далавера. Поне да се бяха сетили когато Хима беше 2.50.
                              Акъл липсва на тая борса.
                              Все ти се чудя как ги мислиш тез глупости

                              Коментар


                              • А чужденците на влизат, защото вие ги изгърбихте. Нали като каже някой да продава 500,000 акции и вие искате 60% дисконт. Няма кой да дойде при такова изнудване.

                                Коментар

                                Working...
                                X