IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ж. Нетна печалба за периода 2-0454-2 22520 56237

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      ех Хари, явно мисленето на футболист не е достатъчно, още малко трябва. Най-важно е дали получавам пари. Да речем за 3 години макар и дружеството да е печелившо колко е спечелил един акционер купил преди 3 години и продал днес? Или кажи ти за какъв период
      Ами ако не се променят, ще е още по-зле. Как да спечели един акционер от инвестиция в компания, която не е в крак с реалността? Пак питам откъде да дойдат пари, кое е печелившо освен ЦЦБ? Пенсионното със сигурност е печелившо, но е консервативно като развитие, за Армеец не знам нищо, защото не са публично, а и защото знаеме, че застрахователните са с много ниски маржини и има и на загуба. Та откъде пари за акционерите, аз нямам отговор на тоя въпрос, преди да дойде и на твоят да се отговори. Въпреки, че имаше в по-добрите години някакъв дивидент, но сега годината е лоша и то е очевидно, още не сме видяли отчета, че да ти кажа, колко е лоша, но едва ли е добра.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        Казваш глупост. Все едно казваш, искам да ми дадат пари, без да искам да знам как ги изкарат или дали въобще изкарват?
        Това което виждам от Зрънчо примерно е, че не изкарват пари. Какво да дадат от Зрънчо примерно? Те нямат бизнес, продажбите постоянно падат.
        ех Хари, явно мисленето на футболист не е достатъчно, още малко трябва. Най-важно е дали получавам пари. Да речем за 3 години макар и дружеството да е печелившо колко е спечелил един акционер купил преди 3 години и продал днес? Или кажи ти за какъв период

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          Акционерите доходността на компанията въобще не ги интересува, ако тя няма връзка с техния доход
          Казваш глупост. Все едно казваш, искам да ми дадат пари, без да искам да знам как ги изкарат или дали въобще изкарват?
          Това което виждам от Зрънчо примерно е, че не изкарват пари. Какво да дадат от Зрънчо примерно? Те нямат бизнес, продажбите постоянно падат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Преди доходността на акционерите е доходността на компанията. Те за доходността на компанията нямат отговор, това е по-лошото, според мен.
            Акционерите доходността на компанията въобще не ги интересува, ако тя няма връзка с техния доход

            Коментар


            • Преди доходността на акционерите е доходността на компанията. Те за доходността на компанията нямат отговор, това е по-лошото, според мен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                за пръв път ходя, до сега не съм имал възможност. Ами загуба на време, едно безмислено гласуване и НИЩО друго. Преди Керезов е присъствал, нещо да каже, ама сега всичко беше протоколно
                Единствено аз малко разчупих протокола като попитах защо не се мисли за доходността на акционерите(нали би трябвало те да управляват дружеството, индиректно) - като например обратно изкупуване на акции, но нямаше, разбира се, кой да отговори, нямало го и в дневния ред, разбираш ли

                Коментар


                • Нямам поглед към Армеец и застраховането толкова, но освен ЦЦБ, нищо друго не се развива, не знам и да има някое друго дружество, което да показва стабилен ръст на приходи и печалба в цялата Група.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    за пръв път ходя, до сега не съм имал възможност. Ами загуба на време, едно безмислено гласуване и НИЩО друго. Преди Керезов е присъствал, нещо да каже, ама сега всичко беше протоколно
                    Бих очаквал да приемат план за трансформация към новите икономически реалности на 21 в. Сега са стабилно в стария 20 в. без нищо иновативно (освен банката, където нещата са били винаги с развитие)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      за пръв път ходя, до сега не съм имал възможност. Ами загуба на време, едно безмислено гласуване и НИЩО друго. Преди Керезов е присъствал, нещо да каже, ама сега всичко беше протоколно
                      Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Вероятно ще е скоро,но на този етап смятам,че дървеняците са силно надценени
                        Видях им отчетите - 4 на брой. Кой измисли тази гавра, да има тази забава и да се пращат 4 проформа подписани булшити, в който освен едно и също нищо друго няма. Комюнике от Д-р Коронов как се била развила пландемията - ами всички знаем, НО не виждаме какво се прави в тази ситуация.
                        Изглежда всичко си кара по старому, никаква нова идея или визия не видях.
                        Поне при Зрънчо е ясно - като не извършваш почти никаква дейсност, дори и да затвори икономиката - теб не те касае, ти така или иначе нищо съществено не правиш като бизнес.
                        Работното време приключи, но не виждам 4те отчета за Хима? Поправете ме, ако ги има някъде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          за пръв път ходя, до сега не съм имал възможност. Ами загуба на време, едно безмислено гласуване и НИЩО друго.
                          Ти какво очакваш навсякъде е същото

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            имаме ли представител днес на оса-то?
                            някой ако има желание, нека да сподели инфо!
                            за пръв път ходя, до сега не съм имал възможност. Ами загуба на време, едно безмислено гласуване и НИЩО друго. Преди Керезов е присъствал, нещо да каже, ама сега всичко беше протоколно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              По-добре така отколкото да е купил на 16 лева и да продаде на питнайсстинки,

                              Вероятно ще е скоро,но на този етап смятам,че дървеняците са силно надценени
                              Last edited by strol; 30.09.2020, 16:44.

                              Коментар


                              • какво толкова се очаква, че чак с нетърпение от ОСА?

                                Коментар

                                Working...
                                X