IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде гледаt навън, продаваш Хим на 85 стотинки, и купуваш Наксдат на 11,000? Голяма далавера. Поне да се бяха сетили когато Хима беше 2.50.
    Акъл липсва на тая борса.

    Коментар


    • Тук работата е ясна никакви чужденци не излизат,вече почти не останаха форумци на БФБ
      Всеки излиза как може и гледа на вън

      Коментар


      • Доколкото знам, някакъв чужденец излезе от ХИМ и ЦКБ. Пакетите приключиха. Имаше търсене за поне още толкова акции около тези цени. Ако не стана някаква суматоха от корони-морони това ще е дъното. Лека вечер!

        Коментар


        • Супер ,,,,,,, спекулантите са в повече там

          Коментар


          • и от карол и от елана съм купувал

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Май му свършиха.
              не знам защо всеобщото мнение в темата е, че продавача е един???

              от сделките ми вчера не мога да определя дали има някой основен продавач!!!

              някой, ако има повече инфо ...... нека да сподели...

              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                Споко надолу до 3-4 ст общо имаше над 350к акции купува, това с айсбергите дето знам... а 100% има и такива дето не знам..
                Друго намеквам ,че ще е в рейндж докато не мине ЦКБ- то.Ако банката я купят на 60-70 ст може и тук да падне още малко.
                Last edited by Grosss; 26.09.2020, 14:58.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Тези които смятат, че в други позиции у нас или в чужбина ще има повече перспектива за ръст
                  Продаваш на загуба, и купуваш на загуба, защото тези който в кавички са по-порспективни, те са тръгнали нагоре поне от Март.
                  Голяма перспектива, Нещо е друго е според мен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Що за идиоти продават при тези нулеви лихви на кеша. Дори посредниците облагат кеша двойно.
                    Тези които смятат, че в други позиции у нас или в чужбина ще има повече перспектива за ръст

                    Коментар


                    • Що за идиоти продават при тези нулеви лихви на кеша. Дори посредниците облагат кеша двойно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        ЦКБ то не е минало та книжлета бол и другата седмица.
                        Споко надолу до 3-4 ст общо имаше над 350к акции купува, това с айсбергите дето знам... а 100% има и такива дето не знам..
                        Last edited by al4en; 26.09.2020, 13:34.

                        Коментар


                        • Аз викам, това което питам от месеци, за дивидент не съм отварял уста, дайте да видим Ковид отчета, приземените самолети, шоурумите как са, големите сгради и т.н., петролните продукти, тогава има база за приказки, сега е само спада в цената.

                          Коментар


                          • Моята идея е останат без книжлета.... мисля че е по-здравословно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Мишлетата остават без книжлета ……. това е доста показателно
                              Хаха пич теб от 2.20 ти взимат парите и все още дрънкаш глупости

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Айде бе
                                Добре де, в петък вечер няма да спорим, - нека са и много мишлета

                                Коментар

                                Working...
                                X