IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май тръгна втората вълна, да му мислят мИчетата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      26.01.2018 3632
      29.01.2018 3630
      Акционерите продължават да намаляват....
      доста хора излезнаха около настоящите нива и доста хартии се прехвърлиха ........... сегашната ситуация ми напомня за онази от преди месец когато доста хора разпродадоха мислейки си, че след като "портфейлите се прекалкулират" после пак ще влезнат на по-ниски нива

      сега положението ми се струва същото ............ меците се надяват на лош отчет като същевременно продават на цена която се явява историческа силна съпротива, но забравят, че силната съпротива в един момент става силна историческа подкрепа

      не е препоръка за каквото и да било ......... имам акции на ХИМ
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Да излезе отчета и да видим покупките имат ли общо с него.
        какво точно очакваш да видиш в този отчет?

        помисли каква дейност извършва шапката на холдинга, а после погледни колко дружества консолидира ХИМ-а
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

          Най-добре би било да отворим с ГАП, та да не го мислите повече това ниво
          и защо с гап? .................. после да се връщаме и да запълваме дупките за да "затвърдим тренда" ли

          пък и как да се отвори с гап когато вдясно ордерите на меците са наредени

          това не е форекс все пак
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • 26.01.2018 3632
            29.01.2018 3630
            Акционерите продължават да намаляват....
            Last edited by polax; 29.01.2018, 21:33.

            Коментар


            • А с него и дивидента .......

              Коментар


              • Да излезе отчета и да видим покупките имат ли общо с него.

                Коментар


                • Вече и по -умно търсене ... тези 4000 бройки на купува са всъщност върха на айсберг за 40 000, както се и очакваше !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Упорита съпротива на 2.4
                    Изкривихме си възгледите на това БФБ. На мен (както някой по-долу беше писал) май повече ми харесва, когато се търсят бройки и ФФ намаля, отколкото, когато цената расте...
                    Абе, с една дума - гот ми е ))))
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Упорита съпротива на 2.4

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        да видим другата седмица, дали втората атака на 2,4 ще е успешна...
                        Най-добре би било да отворим с ГАП, та да не го мислите повече това ниво
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • да видим другата седмица, дали втората атака на 2,4 ще е успешна...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                            Единственото ми очакване за 2018 и 2019 г. е да не губя пари. Очакванията ми са (както и преди съм го казвал) за 10-12% на годишна база при ниска бета на портфейла. Кеша си е ясен - там няма как да има промени. Златото (влязох на 1245$ и 1265$ - публикувах го във форума през Декември 2017) - до 10% на годишна база очаквам, досега се сбъдва повече от добре, не мисля че ще мине 1400$. Суровини (акции свързани със суровини): от тук си чакам доходността за 2018 и 2019 г. На някои позиции считам, че доходността може да е над 200-300% (в зависимост от суровината, акцията и margin of safety).Най-доброто при портфейла ми е наличието на ликвидност. За разлика от БФБ. Мисля, че ти отговорих на въпросите.
                            За кеша бе шега,но все си мисля,че и на БФБ има достатъчно ликвидни позиции.Според всички "експерти" 2018г и 2019г. се очаква ръст.Така,че според мен трябва се ориентираме към печалби,а не запазване стойността на активите.Всеки си има свои разбирания и стратегии.Аз лично съм разбрал,че трябва да се следва тренда. Успехи!
                            Last edited by 0; 28.01.2018, 20:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                              Г-н Козелкин,сега е момента да прочетеш какво пише Минка.Може и да научиш нещо полезно.Като каква е разликата между акция,злато и козичка.А не да гледаш като рогат пръч с червени очи...
                              Ефрейтор Козолюб, днес нещо не ми се чете. Разпускам.
                              Четенето е нужно и необходимо на такива като теб.
                              А за следването, следвай си я Минка, кой го интересува.
                              Last edited by Три без коз; 27.01.2018, 17:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                той, щял да слуша само Минка и нейната майка.
                                :
                                Г-н Козелкин,сега е момента да прочетеш какво пише Минка.Може и да научиш нещо полезно.Като каква е разликата между акция,злато и козичка.А не да гледаш като рогат пръч с червени очи...

                                Коментар

                                Working...
                                X