IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
    Г-н Козелкин,сега е момента да прочетеш какво пише Минка.Може и да научиш нещо полезно.Като каква е разликата между акция,злато и козичка.А не да гледаш като рогат пръч с червени очи...
    Ефрейтор Козолюб, днес нещо не ми се чете. Разпускам.
    Четенето е нужно и необходимо на такива като теб.
    А за следването, следвай си я Минка, кой го интересува.
    Last edited by Три без коз; 27.01.2018, 17:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      той, щял да слуша само Минка и нейната майка.
      :
      Г-н Козелкин,сега е момента да прочетеш какво пише Минка.Може и да научиш нещо полезно.Като каква е разликата между акция,злато и козичка.А не да гледаш като рогат пръч с червени очи...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
        Като цяло се очаква тази и другата година някой акции да направят дубъл, поне.Ти очакваш ли златото,суровините и кеша да се удвоят?
        Единственото ми очакване за 2018 и 2019 г. е да не губя пари. Очакванията ми са (както и преди съм го казвал) за 10-12% на годишна база при ниска бета на портфейла. Кеша си е ясен - там няма как да има промени. Златото (влязох на 1245$ и 1265$ - публикувах го във форума през Декември 2017) - до 10% на годишна база очаквам, досега се сбъдва повече от добре, не мисля че ще мине 1400$. Суровини (акции свързани със суровини): от тук си чакам доходността за 2018 и 2019 г. На някои позиции считам, че доходността може да е над 200-300% (в зависимост от суровината, акцията и margin of safety).Най-доброто при портфейла ми е наличието на ликвидност. За разлика от БФБ. Мисля, че ти отговорих на въпросите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          не знам защо, но имам странното усещане, че мечките ще изхвърлят всичките си акции на 2,40-2,45 и след това без особена съпротива цената ще "кацне" на трите лева

          не е препоръка - имам акции на ХИМ
          Бе остави трите лева , кажи кога ща минем шестте , че акциите в групата тъкмо ща стигнат да ги обърна за едно арно апартаментче на плажа , да има къде на старини да си гледам внуците ..... живот и здраве да дава господ.
          Last edited by markov; 27.01.2018, 13:49.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            не знам защо, но имам странното усещане, че мечките ще изхвърлят всичките си акции на 2,40-2,45 и след това без особена съпротива цената ще "кацне" на трите лева

            не е препоръка - имам акции на ХИМ
            Нивото е силно ще има сериозна съпротива, според мен.
            Дали бройките ще успеят да достигнат моите над 2 мил, смятано заедно с отминалата седмица , или ще го преминат на блицкриг с до 1 мил/бр .
            Аз все още си мисля, корекцията трябваше да слезе под 2,30, за обиране на последни треперещи бройки и влизане на нови оптимисти.
            Това задържане над 2,30 може да предвещава няква приятна изненада в отчета и политиката , дай боже.
            Не съм гледал, ама май стигнахме 400 - 500 хил/бр тая седмица.
            Късмет на имащите. Стискали сме години, ще устискаме още малко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              Minka, не я мисли. Ама изобщо.
              Кеш - 15%
              Злато - 9,36%
              Суровини -13,71%
              Акции на БФБ - 16% (нямам акции от Софикс)
              Като цяло се очаква тази и другата година някой акции да направят дубъл, поне.Ти очакваш ли златото,суровините и кеша да се удвоят?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Като си помисля само индианеца, как не я харесваше тая артия, тоя шит.
                И оня испанския островитянин lobos, как му припяваше.
                Ефрейторът и той, щял да слуша само Минка и нейната майка. И сега кво стана!
                Странни хора.
                Minka, не я мисли. Ама изобщо.
                Кеш - 15%
                Злато - 9,36%
                Суровини -13,71%
                Акции на БФБ - 16% (нямам акции от Софикс)

                Коментар


                • не знам защо, но имам странното усещане, че мечките ще изхвърлят всичките си акции на 2,40-2,45 и след това без особена съпротива цената ще "кацне" на трите лева

                  не е препоръка - имам акции на ХИМ
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • 3632

                    Коментар


                    • Като си помисля само индианеца, как не я харесваше тая артия, тоя шит.
                      И оня испанския островитянин lobos, как му припяваше.
                      Ефрейторът и той, щял да слуша само Минка и нейната майка. И сега кво стана!
                      Странни хора.
                      Last edited by Три без коз; 26.01.2018, 19:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                        Господин Козелкин,какво ще следва тука,
                        Млекце ще пием или ще си рупкаме тревица...
                        Ефрейтор, това не е твоя работа.
                        Гледай си козичките на село и стига си ме занимавал с ежедневието си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                          Нищо не гонят,има още да се брули крушата тук
                          Само времето ще покаже.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Мераклиите за продажби на това ниво силно намаляха, което значи...
                            Господин Козелкин,какво ще следва тука,
                            Млекце ще пием или ще си рупкаме тревица...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Но все по малко.
                              Щом пакетите минават вече на 2.35-6

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                                Нищо не гонят,има още да се брули крушата тук
                                Но все по малко.

                                Коментар

                                Working...
                                X