IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз имам друг сценарии за "горещ картоф" - като артията скочи на 17 и ти продам

    Коментар


    • доста пишеш за незаинтересован, съмнително доста

      Коментар


      • който разбрал какво съм писал ................ разбрал...

        който не разбрал ........ не разбрал...

        в края на краищата е напълно нормално болшинството да не разбират какво става ............. все пак за да има тарикати задължително условие е да има и балъци

        хайде със здраве .......... спирам да пиша за да оставя на спокойствие жабчетата да бъдат щастливи докато ги сваряват ........... някои от тях и оглозгани
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Как се появи тази фиксация за 2.30? Защо 2.30?
          Нещо тотално сбъркано има в основите на размислите му..
          има една порода хора на които каквото и да им се обясни като мине малко време и пак трябва да им се повтаря същото...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            Полки харесвам скучаещи те ти коментари,но моля те
            провери в посредника си последните шест месеца кои посредници купуват акцията основно -въпросните 6мил
            провери и този дюшеш как и защо се е случил и кои го е направил според брокера ти попитай дали ХИМ са се възползвали или харесали това?
            провери моля те стойността на инвестицията отдадена под наем на луфтханза
            поинтересувай се каде ХИМ са слагали бид и за какви огромни бизнеси и на какви стойности?!
            за бензиностанциите съм сигурен че и сам можеш да си отговориш
            проверките ги оставям на млади дихатели като теб да ги правят

            Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            За списъка поеми си отговорността и си задай въпроса към човека на следващото ОС на Химимпорт през 2019.
            не мисля, че ще имам акции по това време за да присъствам

            Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            защо не са купували когато пазара вървеше 2017. Събираха бройки а и имаше големи пакети да обират на ниска цена ако не си забелязал
            това го спестих вчера, но понеже много настояваш ............... ще ти кажа

            МИНАЛАТА ГОДИНА ВМЕСТО ДА ПОДКРЕПЯТ АКЦИЯТА ТОГАВА ИЗПОЛЗВАХА ВСЯКО ПОКАЧВАНЕ ДА ПРОДАВАТ

            понеже още не се беше появил във форума , явно фактите ти убягват
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • 1 --- "големия" решава, че утре цената ще е 2,30 и
              Как се появи тази фиксация за 2.30? Защо 2.30?
              Нещо тотално сбъркано има в основите на размислите му..
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                не, не вярвам това да се случи ......... и за да съм напълно честен дори и не съм си помислял за подобен развой на събитията...

                за мен вариантите тук са два:

                1 --- "големия" решава, че утре цената ще е 2,30 и още с отварянето на борсата цената ще е там ........... или решава, че за два дни цената ще е 2,30 и за два дни го прави факт

                все пак и сегашната цена е само на 7% от 2,30 и това да се закара на 2,30 не е никакъв проблем ........... не вярвам някой да се съмнява в това...

                2 --- "пасианса" на Големия не се нарежда така както го е предвидил ......... задържа прекалено много време цената близка до тази която иска , но това ДЪЛГО задържане на цената започва да му изпразва кесия и да му пълни торбата с акции (от които няма нужда) ........... в даден момент се отдръпва леко от пазара (рано или късно това ще се случи) ........... цената си намира равновесната точка и живота продължава докато в един момент ГОЛЕМИЯТ алигатор не решава нещо да предприеме и "блатото отново да се размърда"

                заложил съм на вариант 2 ............. струва ми се по-вероятен да се случи .......... все пак дали цената ще е "два и 15" или ще е "2 без 15" в един момент за алигатора няма да е от значение когато разбере и се убеди, че плана му няма да се осъществи

                от живота знам, че нещо не се ли осъществи с лекота от първия опит, после много трудно се получават плановете така както са замислени ............ кой както си иска да тълкува това изречение

                вече 8 месеца цената се крепи .............. за последните 6 месеца са прехвърлени 9 млн.акции ............... колко от тези акции според теб са в торбата на ГОЛЕМИЯТ???

                от тези ордери за покупка на 150 хил.акции в ляво, според мен 90% са на Големият .............. ясно е, че не му се купуват акции, но все още таи надежда, че плана му ще проработи...

                до кога мислиш, че ще изкупува и ще държи цената??? ............ докато изкупи фрии флоута ли? ............ в даден момент ще се оттегли и ще преглътне поражението


                вместо миналата година да си подкрепят акцията когато и ПИБ катереше, когато и Софарма се качваше, изобщо когато имаше ентусиазъм на БФБ и надежди, че Софка ще кацне на хилядарката .............. големия тук си пасуваше

                сега вече цялото БФБ е мазало, а алигатора пикае срещу вятъра ........ дали ще се напръска ................ ти какво мислиш????



                ти не разбра ли, че вече надуха цената от 1,65 до 2,30 ............ а всичко останало до 2,60 им дойде отгоре "дюшеш" на големите ................ кой как се е възползвал от ситуацията си е негов проблем...
                Полки харесвам скучаещи те ти коментари,но моля те
                провери в посредника си последните шест месеца кои посредници купуват акцията основно -въпросните 6мил
                провери и този дюшеш как и защо се е случил и кои го е направил според брокера ти попитай дали ХИМ са се възползвали или харесали това?
                провери моля те стойността на инвестицията отдадена под наем на луфтханза
                поинтересувай се каде ХИМ са слагали бид и за какви огромни бизнеси и на какви стойности?!
                за бензиностанциите съм сигурен че и сам можеш да си отговориш
                За списъка поеми си отговорността и си задай въпроса към човека на следващото ОС
                на Химимпорт през 2019. (Тъкмо ще се запознаем)
                защо не са купували когато пазара вървеше 2017. Събираха бройки а и имаше големи пакети да обират на ниска цена ако не си забелязал
                успех приятелю!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Безкозов чувам ,че паднал първи сняг на връх Ботев ,надявам се да си подготвил ските
                  Добре си чул, но, както винаги, се надяваш на глупости.
                  Но това мен не ме интересува изобщо, разбира се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Тролчо, вие с Полки да не гледате неква друга борса.
                    Аз кво съм виновен, че вие немате пукната артия.
                    Но това си е ваш проблем, разбира се.
                    Безкозов чувам ,че паднал първи сняг на връх Ботев ,надявам се да си подготвил ските

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                      Пясъчната кула на фалшивите кандидат купувачи започва да се разпадаМисля,че много скоро пак ще видим ордери на 1.50
                      Тролчо, вие с Полки да не гледате неква друга борса.
                      Аз кво съм виновен, че вие немате пукната артия.
                      Но това си е ваш проблем, разбира се.

                      Коментар


                      • Пясъчната кула на фалшивите кандидат купувачи започва да се разпадаМисля,че много скоро пак ще видим ордери на 1.50
                        Last edited by strol; 26.09.2018, 14:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                          инфо кой е изкарал самосвала за пореден ден?
                          това не е самосвала ... за тази позиция някой изтегли малко кеш

                          Коментар


                          • инфо кой е изкарал самосвала за пореден ден?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                              Привет,

                              Добре де, ........
                              Голям..., алигатора.....крепи цена от 2.30 ....
                              Но защо ???
                              Кой е този "голям" според теб ?
                              Защо крепи цена от 2.30 ?
                              Аз имах предположение преди сабранието, но уви не е това , а какво е ?
                              не знам какво и що

                              тези дето знаят какво става и ще става никога няма да напишат и ред тук

                              аз си нямам работа и просто си драскам докато се случи това което очаквам .............. отделен въпрос е, че това което чакам може никога да не се случи ............... "но това си е мой проблем, разбира се" - както след малко ще напише люкчо например
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                не, не вярвам това да се случи ......... и за да съм напълно честен дори и не съм си помислял за подобен развой на събитията...

                                за мен вариантите тук са два:

                                1 --- "големия" решава, че утре цената ще е 2,30 и още с отварянето на борсата цената ще е там ........... или решава, че за два дни цената ще е 2,30 и за два дни го прави факт

                                все пак и сегашната цена е само на 7% от 2,30 и това да се закара на 2,30 не е никакъв проблем ........... не вярвам някой да се съмнява в това...

                                2 --- "пасианса" на Големия не се нарежда така както го е предвидил ......... задържа прекалено много време цената близка до тази която иска , но това ДЪЛГО задържане на цената започва да му изпразва кесия и да му пълни торбата с акции (от които няма нужда) ........... в даден момент се отдръпва леко от пазара (рано или късно това ще се случи) ........... цената си намира равновесната точка и живота продължава докато в един момент ГОЛЕМИЯТ алигатор не решава нещо да предприеме и "блатото отново да се размърда"

                                заложил съм на вариант 2 ............. струва ми се по-вероятен да се случи .......... все пак дали цената ще е "два и 15" или ще е "2 без 15" в един момент за алигатора няма да е от значение когато разбере и се убеди, че плана му няма да се осъществи

                                от живота знам, че нещо не се ли осъществи с лекота от първия опит, после много трудно се получават плановете така както са замислени ............ кой както си иска да тълкува това изречение

                                вече 8 месеца цената се крепи .............. за последните 6 месеца са прехвърлени 9 млн.акции ............... колко от тези акции според теб са в торбата на ГОЛЕМИЯТ???

                                от тези ордери за покупка на 150 хил.акции в ляво, според мен 90% са на Големият .............. ясно е, че не му се купуват акции, но все още таи надежда, че плана му ще проработи...

                                до кога мислиш, че ще изкупува и ще държи цената??? ............ докато изкупи фрии флоута ли? ............ в даден момент ще се оттегли и ще преглътне поражението


                                вместо миналата година да си подкрепят акцията когато и ПИБ катереше, когато и Софарма се качваше, изобщо когато имаше ентусиазъм на БФБ и надежди, че Софка ще кацне на хилядарката .............. големия тук си пасуваше

                                сега вече цялото БФБ е мазало, а алигатора пикае срещу вятъра ........ дали ще се напръска ................ ти какво мислиш????



                                ти не разбра ли, че вече надуха цената от 1,65 до 2,30 ............ а всичко останало до 2,60 им дойде отгоре "дюшеш" на големите ................ кой как се е възползвал от ситуацията си е негов проблем...
                                Привет,

                                Добре де, ........
                                Голям..., алигатора.....крепи цена от 2.30 ....
                                Но защо ???
                                Кой е този "голям" според теб ?
                                Защо крепи цена от 2.30 ?
                                Аз имах предположение преди сабранието, но уви не е това , а какво е ?

                                Коментар

                                Working...
                                X