IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    ами и да е опасна, ако е истина, мястото й е тук
    снощи ми изтриха 2 линка за дела срещу Уни .... при това спечелени, т.е. Съдът е признал своеволията, но модераторът не признава
    Къде по-достоверен източник от ТР и накрая - гума...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Абе вие нормални ли сте?
      Поствам линк от ТР за оперативна дейност на банката и го триете?
      Какъв е проблема, че ПИБ е отпуснала кредит за $ 28 млн.
      Банков надзор ли сте, та да прецените че информацията е опасна за банката?
      ами и да е опасна, ако е истина, мястото й е тук
      снощи ми изтриха 2 линка за дела срещу Уни .... при това спечелени, т.е. Съдът е признал своеволията, но модераторът не признава

      Коментар


      • Абе вие нормални ли сте?
        Поствам линк от ТР за оперативна дейност на банката и го триете?
        Какъв е проблема, че ПИБ е отпуснала кредит за $ 28 млн.
        Банков надзор ли сте, та да прецените че информацията е опасна за банката?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          – Интересно ми е защо днешните продавачи са купили навремето акции на ПИБ. Какво са знаели за банката и какво се е променило за тях.
          Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
          – Само да не ни питат и нас същото след време!
          Това бе оригинално...
          Vanitas vanitatum...

          Коментар




          • Аахх объркал съм ви.

            "XY
            Това съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Непотвърдена информация."

            Много ху...не е на хубаво

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000
              Чакаме официално инфо на сайта на ПИБ.
              значи последни ще разберете...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Всъщност кво стаа тука - некво вътрешно инфо ли е цъфнало, та се хързулва накъде Цариград?!?
                Само 5% бре, положението е пУТ кУнтрол!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Ако не греша в телешкия сайт излезнало било ИНФО...То наистина за всяко подобно ИНФО - еми по-добре да не пазарят тук...
                  Нямам препоръки!
                  Съвсем нормално е да се очаква....
                  (Изтрита същината на мнението!!!)
                  Last edited by Вълчо-34; 28.11.2014, 17:31.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Всъщност кво стаа тука - некво вътрешно инфо ли е цъфнало, та се хързулва накъде Цариград?!?
                    Ако не греша в телешкия сайт излезнало било ИНФО...То наистина за всяко подобно ИНФО - еми по-добре да не пазарят тук...
                    Нямам препоръки!
                    Last edited by X_Y; 28.11.2014, 16:15.

                    Коментар


                    • Всъщност кво стаа тука - некво вътрешно инфо ли е цъфнало, та се хързулва накъде Цариград?!?
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        Сега ако кажа, че часът е 15.41 и ми се пие бира примерно, това трябва ли да се потвърди от мен официално с чаша в ръка и часовник в другата или не е по темата?
                        Признава се ако в едната ръка държиш празна чаша, а в другата отхапано кифте.
                        Горе долу като политиката на някои банки....
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • дори и тъй наречените слухове също са новини сами по себе си,затова ми се струва странно точно в този форум да има такава бясна цензура,според мен много се надценяваме,че точно ние с някое мнение може да бутнем която и да е било банка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Не, не може да коментирате всякакви неща. Всеки може да каже нещо. Може само официална информация.
                            Спирам да спамя, ще помоля и другите да не го правят. Темата не е за да се обсъжда свободата на словото.
                            Уффф, най- после.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              Сега ако кажа, че часът е 15.41 и ми се пие бира примерно, това трябва ли да се потвърди от мен официално с чаша в ръка и часовник в другата или не е по темата?
                              ХА!!! ХА ХА ХА ХА ХА... НАПРАВО МЕ РАЗБИ... Ама и това не е по темата...

                              Коментар


                              • Сега ако кажа, че часът е 15.41 и ми се пие бира примерно, това трябва ли да се потвърди от мен официално с чаша в ръка и часовник в другата или не е по темата?

                                Коментар

                                Working...
                                X