IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Търсиш други ракети.... Батя, хдпат, мострой и т.н. стават за пример.. кой кеширал, кеширал ) лично смятам, че тук ще има още нагоре.. като гледам какво се случва, изглежда развръзката ще е скоро.
    Знаеш ли че си продадох Кремиковци пакетно на клиент на ПФБК при цена 20,25 лв. Всички знаем къде е сега.. Така че напълно ми е ясно това с кеширането че трябва да се случва, ама пустия му тайминг е трудното мамка му И също стигам до заключението че на стъпки в пирамидка по тренда е най-правилната стратегия..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      Остава отворен въпроса, след като капитализираш, какво правиш с кеша? И какво ти гарантира че ръста няма да продължи?
      Търсиш други ракети.... Батя, хдпат, мострой и т.н. стават за пример.. кой кеширал, кеширал ) лично смятам, че тук ще има още нагоре.. като гледам какво се случва, изглежда развръзката ще е скоро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Остава отворен въпроса, след като капитализираш, какво правиш с кеша? И какво ти гарантира че ръста няма да продължи?
        Ами то нищо не гарантира и че слънцето ще изгрее, ама все се случва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Това с кеширането е баш изкуството в нашия занаят.. Аз още се уча.. след 16 г. стаж
          Щото получих съвети да кеширам и при 1,80 и при 2,50 и при 3,20 ама аз все ги стисках на инат. Наскоро взех да пускам по малко, ама само по 1-2% от позицията.. свидят ми се още Но виж, като стигнем към буквелюто ще проявя повече щедрост
          ами да по§акаме още заедно и да идим, дали госин Вл.Каролев ще из§урулика още нещо, щото по§ти съм сигурен, §е той е силно заинтересовам да стане, каквото има да става с пиб

          Коментар


          • Хмм, ПИБ-а е новата най-скъпа компания на БФБ.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              Остава отворен въпроса, след като капитализираш, какво правиш с кеша? И какво ти гарантира че ръста няма да продължи?
              Това с кеширането е баш изкуството в нашия занаят.. Аз още се уча.. след 16 г. стаж
              Щото получих съвети да кеширам и при 1,80 и при 2,50 и при 3,20 ама аз все ги стисках на инат. Наскоро взех да пускам по малко, ама само по 1-2% от позицията.. свидят ми се още Но виж, като стигнем към буквелюто ще проявя повече щедрост

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Остава отворен въпроса, след като капитализираш, какво правиш с кеша? И какво ти гарантира че ръста няма да продължи?
                Влизаш пак, по тренда

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  А какво ти гарантира ,че няма да се случи нещо друго което да секне пак борсата / политиците и нашите и чуждите са все идиоти / ) Печалбите трябва да се прибират, до тогава нищо не са изкарали от тук. Местенето на таргета е най-голямата тъпотия.
                  Остава отворен въпроса, след като капитализираш, какво правиш с кеша? И какво ти гарантира че ръста няма да продължи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

                    Е, предишното беше секнато... знаете как . И не само на ПИБ движението, а на цялата борса.
                    А какво ти гарантира ,че няма да се случи нещо друго което да секне пак борсата / политиците и нашите и чуждите са все идиоти / ) Печалбите трябва да се прибират, до тогава нищо не са изкарали от тук. Местенето на таргета е най-голямата тъпотия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      Печалбите трябва да се прибират, предишното движение го хванах от 2 до 4 после пак се върна на 2. Най-правилно се излиза на стъпки )
                      Е, предишното беше секнато... знаете как . И не само на ПИБ движението, а на цялата борса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Благодаря Профит!
                        Знаеш ли, моите очаквания не бяха на база "гледане в кристална топка".. Тия инвеститорски срещи които организира банката от известно време, са доста полезни, за да прогледне човек малко по-навътре в картинката
                        Много се чудя ако правят сделка около счет. стойност дали да продавам.. От една страна това ще е супер доходност за кратко време, а от друга с влизането на подобен инвеститор перспективите пред банката, а и пред акцията в частност ще станат още по-добри..
                        Да ти имам кахърите, ще кажат някой..
                        Печалбите трябва да се прибират, предишното движение го хванах от 2 до 4 после пак се върна на 2. Най-правилно се излиза на стъпки )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                          Малко по-бързо от очакваното се развива цената тук, но няма лошо. Само се чудя на Каролев не познава ли законите, това което е писал си плаче за кафене, особено ако има и акции господина.
                          Каролев е над всичко и над всички - той е всезнаещ, всеможеш и всевиждащ - все пак беше и си остана единственият от кохортата царисти, който не прокопса никъде!

                          За акцията - поздравления за всички, който държаха тук, моето мнение го знаете, няма нужда да го повтарям постоянно, особено на подобна цена. Това не ми е пречило да изразявам поздравленията си - понякога и магаретата летят, а дори и счупеният часовник два пъти дневно показва точно време. желая ви успех и както винаги съм максимално искрен!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Дългосрочно ще продължи да катери си мисля, но доколкото познавам рисковата ти природа ще се оглеждаш за по-добри временни алтернативи
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • много съм изненадан ако има сделка тук. Тези глобалните не са ли чели тука във форума какво пишат разбирачите и биволите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Красота!
                                Тази акция ми направи над 100% доходност дори по-бързо от моите "свръх оптимистични" очаквания
                                Моята е +73,08% , но при 172 акции, някак не мога да им се нарадвам

                                Коментар

                                Working...
                                X