IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Благодаря Профит!
    Знаеш ли, моите очаквания не бяха на база "гледане в кристална топка".. Тия инвеститорски срещи които организира банката от известно време, са доста полезни, за да прогледне човек малко по-навътре в картинката
    Много се чудя ако правят сделка около счет. стойност дали да продавам.. От една страна това ще е супер доходност за кратко време, а от друга с влизането на подобен инвеститор перспективите пред банката, а и пред акцията в частност ще станат още по-добри..
    Да ти имам кахърите, ще кажат някой..
    Печалбите трябва да се прибират, предишното движение го хванах от 2 до 4 после пак се върна на 2. Най-правилно се излиза на стъпки )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
      Малко по-бързо от очакваното се развива цената тук, но няма лошо. Само се чудя на Каролев не познава ли законите, това което е писал си плаче за кафене, особено ако има и акции господина.
      Каролев е над всичко и над всички - той е всезнаещ, всеможеш и всевиждащ - все пак беше и си остана единственият от кохортата царисти, който не прокопса никъде!

      За акцията - поздравления за всички, който държаха тук, моето мнение го знаете, няма нужда да го повтарям постоянно, особено на подобна цена. Това не ми е пречило да изразявам поздравленията си - понякога и магаретата летят, а дори и счупеният часовник два пъти дневно показва точно време. желая ви успех и както винаги съм максимално искрен!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Дългосрочно ще продължи да катери си мисля, но доколкото познавам рисковата ти природа ще се оглеждаш за по-добри временни алтернативи
        Keep going ...

        Коментар


        • много съм изненадан ако има сделка тук. Тези глобалните не са ли чели тука във форума какво пишат разбирачите и биволите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Красота!
            Тази акция ми направи над 100% доходност дори по-бързо от моите "свръх оптимистични" очаквания
            Моята е +73,08% , но при 172 акции, някак не мога да им се нарадвам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

              Поздравления! Изключителна далновидност... Каролев сега афишира тези очаквания, но си спомням как ти изразяваше подобни преди доста време.
              Благодаря Профит!
              Знаеш ли, моите очаквания не бяха на база "гледане в кристална топка".. Тия инвеститорски срещи които организира банката от известно време, са доста полезни, за да прогледне човек малко по-навътре в картинката
              Много се чудя ако правят сделка около счет. стойност дали да продавам.. От една страна това ще е супер доходност за кратко време, а от друга с влизането на подобен инвеститор перспективите пред банката, а и пред акцията в частност ще станат още по-добри..
              Да ти имам кахърите, ще кажат някой..

              Коментар


              • Поздрави от мен за акционерите тук!!!

                Аз гледам и цъкам с език!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                  Малко по-бързо от очакваното се развива цената тук, но няма лошо. Само се чудя на Каролев не познава ли законите, това което е писал си плаче за кафене, особено ако има и акции господина.
                  Каролев да не би да е купувал на ИПО-то още?
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                    Поздравления! Изключителна далновидност... Каролев сега афишира тези очаквания, но си спомням как ти изразяваше подобни преди доста време.
                    По принцип към всяка акция може да има очаквания човек, което е и нормално. Въпроса е какво реално се случва и в крайна сметка чии очаквания се сбъдват.

                    Коментар


                    • Малко по-бързо от очакваното се развива цената тук, но няма лошо. Само се чудя на Каролев не познава ли законите, това което е писал си плаче за кафене, особено ако има и акции господина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Красота!
                        Тази акция ми направи над 100% доходност дори по-бързо от моите "свръх оптимистични" очаквания
                        Поздравления! Изключителна далновидност... Каролев сега афишира тези очаквания, но си спомням как ти изразяваше подобни преди доста време.
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          ако това се случи ще е интересно Интересно кой би влязал с много пари и без контрол в ПИБ ?
                          А защо пък да не получат и някакъв контрол ! Ако искат да са нормална бяла банка, а е имало някакви схеми до сега, вече е крайно време да приключат с тях !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            ама каролката казва за 'гигантска глобална банка' .....................
                            не съм му чел туитера и дано не се е объркал ... че какъвто е хлевоуст...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              да не е свинята през дубайската офшорка!??? че покрай кражбата от ктб що пари през пиб прекара!???
                              ама каролката казва за 'гигантска глобална банка' .....................

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                ако това се случи ще е интересно Интересно кой би влязал с много пари и без контрол в ПИБ ?
                                да не е свинята през дубайската офшорка!??? че покрай кражбата от ктб що пари през пиб прекара!???

                                Коментар

                                Working...
                                X