Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

Не е ли задоволена една жена,тя или ще изневери,или ще избяга от мъжа,или постоянно ще е изнервена и ще вдига скандали.Не случайно има поговорка:„Здрав кръст,здраво семейство„.Има я и в по-нецензурният вариант и вместо кръст се употребява друга дума ,започваща с буквата К.
    БРАВО, правилно мислиш, правилно разсъждаваш
    Забравят всички, че ако свалим от себе си дебелия пласт от социални и морални, и култури, и етични норми, си оставаме просто едни първобитни хора на нивото на животните .... почти ... с уточнението... А какво искат и правят те? Ами задоволяват най-първичните си нужди, това е. А секса е третият най-силен генетично заложен инстинкт и в животните, и в човека също, разбила се

THE MATRIX

Коментар

Не е ли задоволена една жена,тя или ще изневери,или ще избяга от мъжа,или постоянно ще е изнервена и ще вдига скандали.Не случайно има поговорка:„Здрав кръст,здраво семейство„.Има я и в по-нецензурният вариант и вместо кръст се употребява друга дума ,започваща с буквата К.
      Това все пак е най-голямата ти грешка. Да търсиш "задоволяване" на жена за да остане с теб.
      Втълпил си си нещо и не очаквам да ме разбереш, но поне мааалко ме послушай.
      Last edited by vikhunter; 08.06.2020, 11:57.

Коментар

• Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

Остави ги тия женски оргазми. Огромна грешка е да питаш една жена как го иска, колко го иска, как го иска. Удоволствие за жената е удоволствието на мъжа. Когато - тогава. Колкото - толкова. Точка.
        Last edited by mirodes; 08.06.2020, 11:50.

Коментар

• И какво казва Марк Аврелий за секса?

Първоначално изпратено от representjah Разгледай мнение
          Голям почитател съм на стоиците, много неща съм заел от тях, опитът ми само ги потвърди.

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

пак ли се правите на неразбрал?

Това е характерно за някои от дамите, но не и за мъж, както сам се представяте.

Хайде пак: пиша всякакви постове, вкл и дълги, за да изчерпва дадена тема. НЕ пиша по ЗАЯВКА!

Какво ми мънкате тук?

Освен това, отново казвам, че сте босички, щом искате с няколко изречения да бъде изчерпана една тема. Няма как да ви се случи - да ме "молите" да пиша по конкретен казус, с който - между другото - много ви се иска да видите и възмутената реакция на хората тук, НАЛИ?

Има специализирани форуми, които може да посетите, за да се образовате!

С подобна тема едва ли ще бъдете желани тук, вкл. ими от модераторите!

Със здраве!
            Дядо, дядо ....що не си гледаше децата и внуците ами ти трябваше да се забъркваш с женските оргазми и то с "squirting" изригващите оргазми?
            Сега минаваш в атака, разбира се най-добрата защита е атаката, толкова първична и елементарна реакция
            Даже и 10 изречения са много един мъж да опише как може да докара една жена да изригне при вагинален секс и от нея за изригне фонтана от вагината й?
            Ако се разказва ще отнеме пък не повече от макс 3 минути време. Какво му е сложното или трудното да се обясни?
            Айде ... остани си и ти със здраве...
            Днеска си доста крив, сутринта се заяде с ЕВГО, чак иска де те блокира, сега се пробваш с нас....
            Стой на сянка, че днеска слънцето е силно и редовно аповете ....

THE MATRIX
            Last edited by The Matrix; 08.06.2020, 11:50.

Коментар

И да те светна за женският оргазъм-една жена може и да имитира успешно удоволствие от секса,ама не и оргазъм.Поне не и пред някой,който има опит с жените.
              Остави ги тия женски оргазми. Огромна грешка е да питаш една жена как го иска, колко го иска, как го иска. Удоволствие за жената е удоволствието на мъжа. Когато - тогава. Колкото - толкова. Точка.

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Някои още не са научили урока че няма пряка връзка между физическата красота и секса.Това че един мъж или една жена са физически красиви не означава че секса с тях ще е страхотен..Повечето глупаци порят тъпчат както се израяват...това показва неуважение към жената.Една стойностна и разумна жена няма да допусне такива глупаци на разстояние под километър до себе си.....Това са първични хора с две гънки в мозъка.Да не говорим че на 20 може да си много красив а на 40 пълен урунгел но за тях стана много сложно.Има жени и жени.Едните и на 60 да станат мъжете пак ще им налитат а другите никой не ги търси дори и на 20 да са.
                Аз съм чувствителен човек. Турски сериали не гледам защото на десетата- петнайста минута реввам. На постовете на Бате Пешо още на третото изречение очите ми подгизват и не мога да продължа.
                Бате Пешо, нещо си се чалнал. Моля те, върни се при нас.

Коментар

• Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

Досега винаги сте писали едни дълги, дъъълги постове, едни дълги коментари, цели романи

Сега, когато ви помолихме да обясните и разясните техники и похвати как да докарате една жена до "squirting" оргазъм, започнахте нещо да увъртате, да бягате по тъч линията, да говорите за цени (!?), хонорари (!?), договори (!?) и най-странното коментарите ви станаха едни къси, късички по 2 -3 изречения. Защо така? Нямате днес творческа муза за вдъхновение да пищете дългите си и огромни постове? Човек направо ще си помисли, че присъства на паранормално явление

THE MATRIX

пак ли се правите на неразбрал?

Това е характерно за някои от дамите, но не и за мъж, както сам се представяте.

Хайде пак: пиша всякакви постове, вкл и дълги, за да изчерпва дадена тема. НЕ пиша по ЗАЯВКА!

Какво ми мънкате тук?

Освен това, отново казвам, че сте босички, щом искате с няколко изречения да бъде изчерпана една тема. Няма как да ви се случи - да ме "молите" да пиша по конкретен казус, с който - между другото - много ви се иска да видите и възмутената реакция на хората тук, НАЛИ?

Има специализирани форуми, които може да посетите, за да се образовате!

С подобна тема едва ли ще бъдете желани тук, вкл. ими от модераторите!

Със здраве!

Коментар

Ясно е, че пиша онова, което САМ ЖЕЛАЯ!

Всяка външна поръчка свързвам с договор и хонорар. Кое от казаното до тук не разбирате?

Аз продавам 1000 страници, в които ще намерите И онова, което ви интересува.

Пазарна конюнктура. ТолкоЗ!
                    Досега винаги сте писали едни дълги, дъъълги постове, едни дълги коментари, цели романи

Сега, когато ви помолихме да обясните и разясните техники и похвати как да докарате една жена до "squirting" оргазъм, започнахте нещо да увъртате, да бягате по тъч линията, да говорите за цени (!?), хонорари (!?), договори (!?) и най-странното коментарите ви станаха едни къси, късички по 2 -3 изречения. Защо така? Нямате днес творческа муза за вдъхновение да пишете дългите си и огромни постове? Човек направо ще си помисли, че присъства на паранормално явление

И още скромно да попитаме - вие какво точно продавате на тези 1000 страници?
                    Секс роман?
                    Секс наръчник?

THE MATRIX
                    Last edited by The Matrix; 08.06.2020, 11:28.

Коментар

Моля, не се измятайте и не бягайте от нашето предложение да разкажете и споделите вашия опит. И затова не са нужни нито 1000 страници, нито следваща серия от 1000 страници. Всичко може да се обясни накратко и накъсо до 10 изречения.

THE MATRIX

Ясно е, че пиша онова, което САМ ЖЕЛАЯ!

Всяка външна поръчка свързвам с договор и хонорар. Кое от казаното до тук не разбирате?

Аз продавам 1000 страници, в които ще намерите И онова, което ви интересува.

Пазарна конюнктура. ТолкоЗ!

Коментар

Радвам се на ентусиазмът ви.

Обяснете ми, накратко, с какви средства разполагате, за да хонорувате моя труд?

Кажете сумата за първите 1000 страници, за следващите 1000 и т.н.

Моля, не се измятайте и не бягайте от нашето предложение да разкажете и споделите вашия опит. И затова не са нужни нито 1000 страници, нито следваща серия от 1000 страници. Всичко може да се обясни накратко и накъсо до 10 изречения.

THE MATRIX

Коментар

Играете го контра на поста на Красивата Матрица един вид, от нас тогава реконтра. Сам казахте, че сте дядо с деца и внуци, това означава, че сте мъж на достолепна възраст и сте много навътре и много наясно с темата със секса и женските оргазми. Бихте ли ни обяснили и разяснили тогава за вагиналния секс при жените и то за най-върховата му форма – струйният, пръскащият оргазъм? На английски език термина е "squirting", ако не го знаете, тоест, когато във върховия момент при дамата от половите ѝ органи се изхвърля солидно количество течност и тя буквално блика, пръска или е като силна струя. Моля, разяснете, може и с думи прости български. Бихте ли обяснили на нас, невежите, боси и голи, също и техниката как да се постигне този оргазъм при секс с жена? Моля. Така ще ни спестите нашите обяснения и време за коментарите. Може и на английски или немски или руски език, ние знаем езици. Освен нашия опит ние се учим и от чуждия опит, особено от възрастни мъже, като вас, с такъв опит с жените. Моля, разкажете. Ние няма да ви се смеем, дори много насериозно ще вземем вашия коментар.

THE MATRIX

Радвам се на ентусиазмът ви.

Обяснете ми, накратко, с какви средства разполагате, за да хонорувате моя труд?

Кажете сумата за първите 1000 страници, за следващите 1000 и т.н.

Коментар

Естествено го казах това като хвалба.И аз съм човек,и аз обичам да се хваля.Но пък си е самата истина.В последните години естествено правя секс само с жената,с две изключения,така че нвма никаква причина да имитира каквото и да е.
                            Колкото до заяжданията и обидите,това че не да директно изречени,не.ги прави по-малко обидни.
                            Аз те питах на колко си години,защото се описваше и казваше какви неща правиш за годините си,ти ми отговори,че не си се интересувал от мъже.Едва ли не ти правя сексуални предложения,все едно съм педераст.
                            Това вече е различно!

Схващаш ли разликата? Дамата, до теб е тая, която с времето - се е настроила и "трепти" на твоите честоти! (с останалите, щом има "иди ми - дойди ми" - няма да бъде ВИНАГИ, ако сме честни пред себе си) настройката на дамите изисква време, а не като при мъжа: "мииии, аз свърших...., а тя още не е започвала..., но то и времето... свършило...."... за каква настройка говорим?

.............

Нали знаеш какво се получава, когато две системи трептят с равни или кратни честоти (честа физика)? Резонанс!

И, резонансите честоти разрушават системите, ако те не преминат бързо през тях (или по друг начин)... Т.е. - природата се е погрижила и за това...., но да не раздувам повече....

​​​​​​​

Коментар

Хващам бас, че сте много босички по темата, по която искате да "ограмотите" хората ТУК! Всеки човек има в съзнанието си неща, които нямате шанс да допуснете, камо ли - с високопарен стил - да опишете, самите вие...

Опитайте, няма да ви се смеем ... прекалено много...

​​​​​​​
                              Играете го контра на поста на Красивата Матрица един вид, от нас тогава реконтра. Сам казахте, че сте дядо с деца и внуци, това означава, че сте мъж на достолепна възраст и сте много навътре и много наясно с темата със секса и женските оргазми. Бихте ли ни обяснили и разяснили тогава за вагиналния секс при жените и то за най-върховата му форма – струйният, пръскащият оргазъм? На английски език термина е "squirting", ако не го знаете, тоест, когато във върховия момент при дамата от половите ѝ органи се изхвърля солидно количество течност и тя буквално блика, пръска или е като силна струя. Моля, разяснете, може и с думи прости български. Бихте ли обяснили на нас, невежите, боси и голи, също и техниката как да се постигне този оргазъм при секс с жена? Моля. Така ще ни спестите нашите обяснения и време за коментарите. Може и на английски или немски или руски език, ние знаем езици. Освен нашия опит ние се учим и от чуждия опит, особено от възрастни мъже, като вас, с такъв опит с жените. Моля, разкажете. Ние няма да ви се смеем, дори много насериозно ще вземем вашия коментар.

THE MATRIX
                              Last edited by The Matrix; 08.06.2020, 10:38.

Коментар

има много предпоставки, за да достигне до върха - една жена ВИНАГИ - както сам ти пишеш.

Акцентът е върху ВИНАГИ.

Акцентът ВИНАГИ не се изчерпва с твоя "опит".

Обърни особено внимание на кавичките в "опит".

............

Можеш да ни цитираш думите, които са били обидни за Евго.

(дискусията тук предполага различни примери и доводи за доказване на нечия теза)

Естествено го казах това като хвалба.И аз съм човек,и аз обичам да се хваля.Но пък си е самата истина.В последните години естествено правя секс само с жената,с две изключения,така че няма никаква причина да имитира каквото и да е.
                                Колкото до заяжданията и обидите,това че не са директно изречени,не ги прави по-малко обидни.
                                Аз те питах на колко си години,защото се описваше и казваше какви неща правиш за годините си,ти ми отговори,че не си се интересувал от мъже.Едва ли не ти правя сексуални предложения,все едно съм педераст.

Коментар

Working...
                                X