Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (5DOV / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• DOVERIE V DOVUHL

o6te ne sme ama kato stanat kam 4lv moje i da se zamislia

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

Майтапех се, бе момчета, Доверие всъщност са голяма работа! Вие да не сте си продали вече акциите?

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

Даже и затова не става, щото не е мека...

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

..., и аз да бях шеф на Доверие или Банкер, и аз така щях да кажа. После кво му пречи на Банкер да каже "абе размислих"?

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

От тази безплатна акция ползата е само стойността на хартията - можеш да я ползваш например да се забършеш

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

ALBHL davali 0.15 lv divident,Sofarma 0.09 lv i kakvo ot tova,kato odarjat danaka i kakvo 6te ostane?Po dobre si vzemete DOVUHL 6te vi dadat po o6te edna akciika i 4ista vi rabotata))

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

в интервю за пари преди две седмици, шефа на доверие заяви в прав текст че не се притеснява от превземане и има добри отношения с правин банкер.
                затова считам че купуват акции не за да се защитават, а защото има смисъл- акциите са много подценени.

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

http://ihdoverie.com/

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

a tiq DOVUHL imat li web-site? Sega i garaznite firmi za limonada imat web-site, na DOVUHL ne sym sre6tal po mrezata??

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

А, бе Костов, кой те излъга, че като ти дадат една безплатна акция, ти дават нещо реално? Помисли дали има разлика между 1*100% от собствения капитал или 2*50%? Това е само трик за наивници!

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

..., мениджърите на Доверие имат интерес да купуват акции на холдинга доста над приемливата за дребни акционери цена, защото управлението им виси на косъм - имат 9%, а толкова има и Правин Банкер. Те са готови да дадат и повече, за да си запазят управлението на холдинга и да го цоцат. Това обаче няма нищо общо с интереса на дребните акционери. Но какво ли ти отварям очите - като си ливада, пазарувай.

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

Заблудени хора има достатъчно, приятелю...

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

lawn,
                            забелязал ли си че инсайдърите купуват в последните месеци усилено?
                            дори на нива 2.75 купуваха преди 2 седмици!!!!
                            ако няма смисъл и акциите са подценени защо купуват?

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

barovec,kakvi pe4albi i dividenti govori6,ne sa li ti dostata4ni o6te po edna akcija kojato 6te ti razdadat na vsjaka pritejavana?

Коментар

• DOVERIE V DOVUHL

АЛБХЛ си направи корекцията, докато Доверие сега започва, май

Коментар

Working...
                                X