IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    За да не оставаме голословни нека онагледим положението : http://http://stocktwits.com/RyanDet...mpaign=twitter

    И за 2014 това пак е слабо. Миналата година беше още по-брутално. Опичайте си акъла.
    бат snaky нешо линка го нема дай некой дет работи да видим ко толкоз има тама .. аа иначе утре е вторника и сме на горе то гледам и са бутат ама е понеделник

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      И аз така ама явно тек вторника ше има bounce как разпраа бат ти snaky - .. "днес е вторник и всичко лети на горе ... "
      За да не оставаме голословни нека онагледим положението : http://http://stocktwits.com/RyanDetrick/message/21997196?utm_source=social&utm_campaign=twitter

      И за 2014 това пак е слабо. Миналата година беше още по-брутално. Опичайте си акъла.
      Last edited by snaky; 14.04.2014, 11:42.

      Коментар


      • обаче колко е лесно да зарибяваш бичета вече . една майонезка и после трепане

        Коментар


        • викаш то все някога ще порасте

          Коментар


          • айде на беемветата Редко нали щяхме да РРРРРРРРъъъъстем

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Бе ти вземи поне една част на 38-39, ачи иде другото тримесечие увеличение на дивидента >7.5%, отделяне на МЛП-та и т.н....да не останеш с празни кунки на 32


              http://stockcharts.com/freecharts/gallery.html?$BDI


              Балтиеца 55% на червено от началото на годината и долу горе на нивата на 2008-9.
              Ръъсттттттттттттттт
              Аз се придържам към следната стратегия :
              - тия дни трябва да изкарат някакви отчети, които не очаквам да са особено розови предвид заетостта на флота им .... ако това не срути цената повече от 2-3% ( при продължаващи разпродажби на NYSE ) - значи са стигнали дъното

              Просто се опитвам да подражавам или да се уча от най-добрите:

              "....Когато борсата не реагира повече на добри новини – напускай, и когато лошите новини нямат повече въздействие – влизай. ...."
              Андре Костолани
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                То ако RIG пробие 38 го чакай направо на 32-33....Там ще го чакам ..
                Бе ти вземи поне една част на 38-39, ачи иде другото тримесечие увеличение на дивидента >7.5%, отделяне на МЛП-та и т.н....да не останеш с празни кунки на 32


                http://stockcharts.com/freecharts/gallery.html?$BDI


                Балтиеца 55% на червено от началото на годината и долу горе на нивата на 2008-9.
                Ръъсттттттттттттттт

                Коментар


                • абе нещо почна да се говори за ВИРОСА

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    И аз така съм сложил ордерите на 39 и 48, хеджирам с къса позиция на С&П срещу евентуален борсов срив.
                    То ако RIG пробие 38 го чакай направо на 32-33....Там ще го чакам ..
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • по сисибиси американскиге бичета реват , ще им държи влажно особенно през уикенда много боли . пък и дакса още не е тествал 9252

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                        Дау пак ли е в киреча ?
                        всичко е в киреча нема ръстове вече, малко памперси на рогатите да им сложим че VIX е напрайл един прът ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Entry za RIG 38-39$
                          ESV ~ 48 - 48.5 $
                          SDRL 32-33$

                          Това са за мене нивата за влизане/допълване. Няма нищо спешно, цяла година очаквам да се мандахерцат и да си ги тестват. Другата ще тръгнат на горе.
                          Което е много добре за мене, че наесен ще имам кеш да си удвоя портфейла на нисе.
                          Сиидрил не са за изпускане в момента, все пак близо 12% дивидент. Не очаквам да го режат или други проблеми с него. При това е бермудски, нетаксуван.
                          Аз предпочитам да ги имам и 3-те основни играча в сектора. Ако много я закъса някой, просто е добре за останалите пък. Комбинирано ми снасят 7% чист дивидент.
                          И аз така съм сложил ордерите на 39 и 48, хеджирам с къса позиция на С&П срещу евентуален борсов срив.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Някой шортак на Си-то...проба за хоум рън
                            Някой беше написал да се внимава със Ситито .... ама какво имаше предвид
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • мммммммммм красота

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Петролчето и газта са скъпи, а цените на дрилърите отново падат. Чудя се да се включа ли в RIG и ESV?
                                Entry za RIG 38-39$
                                ESV ~ 48 - 48.5 $
                                SDRL 32-33$

                                Това са за мене нивата за влизане/допълване. Няма нищо спешно, цяла година очаквам да се мандахерцат и да си ги тестват. Другата ще тръгнат на горе.
                                Което е много добре за мене, че наесен ще имам кеш да си удвоя портфейла на нисе.
                                Сиидрил не са за изпускане в момента, все пак близо 12% дивидент. Не очаквам да го режат или други проблеми с него. При това е бермудски, нетаксуван.
                                Аз предпочитам да ги имам и 3-те основни играча в сектора. Ако много я закъса някой, просто е добре за останалите пък. Комбинирано ми снасят 7% чист дивидент.

                                Коментар

                                Working...
                                X