IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    батко остави ги тези неща а кажи за квадрата, още чакам!
    За това, че има 4 страни ли?
    Ами 4 са, понякога в много редки случаи е възможно да са 5, но никога не са повече от 6.

    Коментар


    • батко остави ги тези неща а кажи за квадрата, още чакам!
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Респект пред упоритостта Ви!

        Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        а иначе сутринта беше много оптимистично спомняте ли си . птички пият . щурчета свирят . бай дъ дипс


        Да си я карате със здраве

        Коментар


        • Приятна почивка, господа. Аз затворих всичко със скромна печалба. Успех на всички.

          Коментар


          • много поздрави на куклата

            Коментар


            • а иначе сутринта беше много оптимистично спомняте ли си . птички пият . щурчета свирят . бай дъ дипс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                В ситито тегаво.... внимабай.

                Не е препоръка.
                То га е тегаво сме на пазар, га не е - не мой го стигна по баира.
                Виждам ги поне едно 120$ аз до 5г., макар да няма дивидент...засега.

                Равния да каже що смята по въпроса ?

                Коментар


                • удриииииииии тоя дъртак кукло блажиш сега и си мълчиш

                  Коментар


                  • В ситито тегаво.... внимабай.

                    Не е препоръка.
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      точ тъй и аз се придъжвам към бат Фидел, шото някви AMZN BAMZN VGAZA и то по 300 парчето, а то би требало да е 50 лева най много, неам пари за некви експерименти аз или па тея APPL или биноклите за по илядо кинта, напрао не са у ред ...
                      Ахъ, ядаха хурката днеска тия буци, титъри, зони и прочие - съвсем заслужено.
                      Ма малко им е, още може, да видят на теслата дръжката.
                      Бе да не са забранили тия хай фрикуънсито.....метнаха ги нещо напоследък, те ги раздуват тия балоняци.

                      Аз се ослушвам да добавя от Ситито, ма само 2% ми е под мойта е още, не ще да пада кат хората..
                      http://www.fool.com/investing/genera...rica-corp.aspx

                      Жилетките и те гледам пак идат към мене, само да се изравнят и ще лапна още.

                      Инак голям кеф да гледаш как макар и с малко си на зеленко докато маркетя отишъл у дерето

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        а нагоре пак ще има на тези нива , ама то е да зарибят още малко цацка . рендж му се вика
                        брат нали се сещаш че рядко се обаждам тука и в 95% познавам.рейнджа може да отиде в мечи тренд..определено обаче ще е краткосрочна мечка-3-.4 месеца.на 9999 дау ще се влиза и то с много както сега е с много на късо

                        Коментар


                        • там ми е неясна работата ама като нищо може един шип до 1583. те това като прасето днеска буташ буташ пък после падни . то и софка така натискаш натискаш

                          Коментар


                          • не случайно и на бфб тия дни се правиха клопки за покупки и разправяха че уж външен купувал и видиш ли напълнил пакета си------ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ-------кой напазарил и вземал честито на наивниците.на софикс 400-430 ще се срещнем.по надолу няма да има.

                            Коментар


                            • а нагоре пак ще има на тези нива , ама то е да зарибят още малко цацка . рендж му се вика

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                абе кукло много падат дай фундамент , нещо рублата ли е виновна , незнам
                                не е нужно рублата да пада.както казах вчера не е нужно да има новина.спада винаги започва на хубави новини.така че споко пускайте късите и да не ви гърми.на валута съм слаб но на индекси съм смея да твърдя както трябва

                                Коментар

                                Working...
                                X