IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да видим сега 1850 дали ще издържи това е ключовото ниво за мен.

    Коментар


    • http://www.investor.bg/forum/showthr...=14389&page=97

      Ха, виж ти , на 6 месечна им водя в облога на Равния и Продито.
      - Тева + 45%
      - Софарма +37%

      Да видим как ще е на 1г и 3г.
      Предчувствам кошница с отбрани напитки ноември 16-та
      Щом и бат Шорош ми е зад гърба и му станала водеща артия, нема страшно.
      Ма естествено е влязъл по на високо от мене
      Заделили са си 10 мега милки кеш за нови покупки да си стимулират растежа без да си увеличават дълга.

      Все пак имам си 1 наум с "ромското включване" на фармата, тия са новите световни рокфелеровци, хич не са за подценяване - всяка година си правят 90-100% марж печалба и слагат всякакви Соровци, Бъфетовци и прочие гурута в малкото си джобче.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        За графиката сте прави с Протоколния по принцип. И моята първична реакция бе същата като я видях, аз също никога не влизам така.
        Тази ми е първата , но си заслужава.
        Остави вертикалите тука, попрочети 1 дузина инфо като мене и ще разбереш за какво иде въпрос. Как да ти го осбясня по просто - да кажем имаш монополист в дадена област от рода на Газпром, но много по голям и с по богата клиентела и огромен потенциал за растеж от 30-40% годишно идната петилетка.
        Уверен съм че ще си удвоя парите за не повече от 2 макс.3 години тук.
        А и е почти в моята област, уверен съм в това което твърдя.

        Надали ще иде до 50, камо ли 30...но пазар, всичко става. В такъв случай съм готов даже и да продавам дрилърите си за да влизам тук - та смятай....
        ше видиме, ако си вътре не ти пожелавам да се изръси до там, ама аз съм привърженик на техниката и рано или късно става, ако случайно слезне до тея ниските нива ше го взеем няма грижи ...

        Коментар


        • Тази новина май ще вдигне индекса, особено PBR - поне последния път така стана
          http://www.dnes.bg/world/2014/04/06/...a-rusef.221467
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Виж CPRX купих ги по 43 цента преди година и малко , надявам се догодина да ги продам поне по 20 долара.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Кастро бате на тея двете GILD и оше некво бех постнал едни графики, вертикали не ща P/E, W/E, M/E не вървят .....SP500 кат връне дет вика човеко доле тогава, а на тва цената му е 40/50 рка не повече

              Оп поправям се, видях една дупка не запълнена на 30, значи кат отиде там тогаз за него ако се сетим до тогава ...
              За графиката сте прави с Протоколния по принцип. И моята първична реакция бе същата като я видях, аз също никога не влизам така.
              Тази ми е първата , но си заслужава.
              Остави вертикалите тука, попрочети 1 дузина инфо като мене и ще разбереш за какво иде въпрос. Как да ти го осбясня по просто - да кажем имаш монополист в дадена област от рода на Газпром, но много по голям и с по богата клиентела и огромен потенциал за растеж от 30-40% годишно идната петилетка.
              Уверен съм че ще си удвоя парите за не повече от 2 макс.3 години тук.
              А и е почти в моята област, уверен съм в това което твърдя.

              Надали ще иде до 50, камо ли 30...но пазар, всичко става. В такъв случай съм готов даже и да продавам дрилърите си за да влизам тук - та смятай....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                За това, че има 4 страни ли?
                Ами 4 са, понякога в много редки случаи е възможно да са 5, но никога не са повече от 6.
                За пет разбирам - стават толкова като го окачиш на закачалката и му увисне диагонала, ама 6 кога стават ?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  http://www.finviz.com/quote.ashx?t=GILD&ty=c&ta=1&p=d

                  Ми да, жилетката на Равния, по негова препоръка.
                  Иж за бърза спекула до 100$ натоварих, ма май може и по дългосрочно, ще видим.
                  Ако всичко е наред може и 150$ и нагоре да удари до 2-3 години.
                  Колкото повече чета за нея - толкова повече ме кефи. И тамифлуто било тяхно.
                  ПЕ 12-13, бол растеж и доста по евтино седи на фона на пиърите си.
                  Тъкмо върна пак малко...може би пак ще си тества ма 200 - дано, та да натоваря още.
                  Няма я премине . Тъкмо сега е тегавото и при биотехите - пълни !
                  Кастро бате на тея двете GILD и оше некво бех постнал едни графики, вертикали не ща P/E, W/E, M/E не вървят .....SP500 кат връне дет вика човеко доле тогава, а на тва цената му е 40/50 рка не повече

                  Оп поправям се, видях една дупка не запълнена на 30, значи кат отиде там тогаз за него ако се сетим до тогава ...
                  Last edited by michaelis; 05.04.2014, 22:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Снощи добре са сипали с черпака кято гледам. Мнооо ме кефят като разпродадат ей така когато е най-оптимистично. Класика.

                    А нашия бастун, ще лети. Няма две мнения по въпроса. Лошото е, че не знаем посоката. Отдолу нагоре ли ще е или наобратно. На много кофти ниво сме застанали. Ако пробие 4,31 не ми се мисли къде ще спре.
                    ае стига пък и ти бе кат прибиело, нека пробие, ше си купиме повече кво ти дреме ... после ше спрем на 40 ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      http://www.finviz.com/quote.ashx?t=GILD&ty=c&ta=1&p=d

                      Ми да, жилетката на Равния, по негова препоръка.
                      Иж за бърза спекула до 100$ натоварих, ма май може и по дългосрочно, ще видим.
                      Ако всичко е наред може и 150$ и нагоре да удари до 2-3 години.
                      Колкото повече чета за нея - толкова повече ме кефи. И тамифлуто било тяхно.
                      ПЕ 12-13, бол растеж и доста по евтино седи на фона на пиърите си.
                      Тъкмо върна пак малко...може би пак ще си тества ма 200 - дано, та да натоваря още.
                      Няма я премине . Тъкмо сега е тегавото и при биотехите - пълни !
                      Тая графика много стръмна бре.
                      Но в случай, че индекса направи връщане 10-15% ще го погледна пак.
                      Благодаря все пак
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Това ок, .....гледал ли си нещо от фармациите -оглеждам ги, но май доста се набалончиха.
                        И за суровините - знам, че си им фен
                        http://www.finviz.com/quote.ashx?t=GILD&ty=c&ta=1&p=d

                        Ми да, жилетката на Равния, по негова препоръка.
                        Иж за бърза спекула до 100$ натоварих, ма май може и по дългосрочно, ще видим.
                        Ако всичко е наред може и 150$ и нагоре да удари до 2-3 години.
                        Колкото повече чета за нея - толкова повече ме кефи. И тамифлуто било тяхно.
                        ПЕ 12-13, бол растеж и доста по евтино седи на фона на пиърите си.
                        Тъкмо върна пак малко...може би пак ще си тества ма 200 - дано, та да натоваря още.
                        Няма я премине . Тъкмо сега е тегавото и при биотехите - пълни !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          То га е тегаво сме на пазар, га не е - не мой го стигна по баира.
                          Виждам ги поне едно 120$ аз до 5г., макар да няма дивидент...засега.

                          Равния да каже що смята по въпроса ?
                          Това ок, .....гледал ли си нещо от фармациите -оглеждам ги, но май доста се набалончиха.
                          И за суровините - знам, че си им фен
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Много му се точите всички на NetSol-чето , и аз се закачих тази седмица, да не взема да изпусна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              ше ядат ми каде ше одат, боклуци за тинейджърите там да си ги купуат и да си въобразяват, че от лев за две години ше отидат на иляда ..
                              Ама наща тояга стой непоклатима да и се невиди, кон да му го тръшне на тва NTWK крачка две назад прай, стабилно кат Китайската стена, ше има летеж там няма страшно, само не знам кога ...
                              Снощи добре са сипали с черпака кято гледам. Мнооо ме кефят като разпродадат ей така когато е най-оптимистично. Класика.

                              А нашия бастун, ще лети. Няма две мнения по въпроса. Лошото е, че не знаем посоката. Отдолу нагоре ли ще е или наобратно. На много кофти ниво сме застанали. Ако пробие 4,31 не ми се мисли къде ще спре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Ахъ, ядаха хурката днеска тия буци, титъри, зони и прочие - съвсем заслужено.
                                Ма малко им е, още може, да видят на теслата дръжката.
                                Бе да не са забранили тия хай фрикуънсито.....метнаха ги нещо напоследък, те ги раздуват тия балоняци.

                                Аз се ослушвам да добавя от Ситито, ма само 2% ми е под мойта е още, не ще да пада кат хората..
                                http://www.fool.com/investing/genera...rica-corp.aspx

                                Жилетките и те гледам пак идат към мене, само да се изравнят и ще лапна още.

                                Инак голям кеф да гледаш как макар и с малко си на зеленко докато маркетя отишъл у дерето
                                ше ядат ми каде ше одат, боклуци за тинейджърите там да си ги купуат и да си въобразяват, че от лев за две години ше отидат на иляда ..
                                Ама наща тояга стой непоклатима да и се невиди, кон да му го тръшне на тва NTWK крачка две назад прай, стабилно кат Китайската стена, ше има летеж там няма страшно, само не знам кога ...

                                Коментар

                                Working...
                                X