IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Не е да няма поне половин дизина нещица де ме изкушават, ма нищо не е разпродадено кат хората. По принцип над рси 30 не барам.
    Що да влизам на ниско, кат мога по ниско

    Дано и утре продължим в същия дух
    на мен ми се струва 55/45 че утре ще е на зелено. Ако наистина е ребалансиране на портфейли и свиване на маржина както ми се струва, с тези разпродажби по най-рисковите позиции би трябвало вече да са успели да се пренастроят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      Иначе днес кво става? Няма ли вече бай дъ дипс?! Май им се запече л**ното.
      Не е да няма поне половин дизина нещица де ме изкушават, ма нищо не е разпродадено кат хората. По принцип над рси 30 не барам.
      Що да влизам на ниско, кат мога по ниско

      Дано и утре продължим в същия дух

      Коментар


      • РЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪСТ

        Коментар


        • голям кеф свинското кашу а хахич . по талавизора познаха .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Тази новина май ще вдигне индекса, особено PBR - поне последния път така стана
            http://www.dnes.bg/world/2014/04/06/...a-rusef.221467
            Както и предположих яко UP .... PBR 6%
            То стана като бързия влак - малко спирки за качване и ... малко за слизане
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Туй за Сорос е вярно. Същите небивалици ги говореше и за златото като катереше. Не много дълго след това изсипа всичко. Тоз е голям мошеник. Същия като Рубини. Говори едно, ама фонда му прави съвсем друго. Да го таковам в апокалиптика.

              Иначе днес кво става? Няма ли вече бай дъ дипс?! Май им се запече л**ното.
              Отчетите почват да излизат другата седмица, каквото има спад ще става тази седмица.

              Според мен просто намаляват маржина като гледам кои позиции падат. Лихвите скоро ще почват да катерят и това прави доста голяма несигурност що се отнася до волатилността в средносрочен период. И съвсем нормално си намаляват риска. Пазарът дори и да спада от това, не е нещо кой знае какво, но ако чакат да намаляват маржина чак докато нещата съвсем опрат до кокала можеше да стане страшна сеч.

              Като видим данните за април за маржин дълга ще стане ясно дали мисля правилно, но за съжаление за това ще трябва да се почака няколко месеца, за сега има само до февруари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Пиб - ти говореше за три годишен хоризонт. Сега просто върховния съд се е съгласил да изслуша Тева за лиценза и - за това и скача. Но това е временно. реално съда ще се произнесе чак след като и изтече лиценза за лекарството, така че скоро Тева пак ще тръгне надолу.

                А да се разчита на Сорос не е много добра идея - до колкото съм чел за стратегията му, той си сменя мнението доста бързо. Ще използва инерцията сега, и по някое време ще разпродаде и ще срине цената.
                Туй за Сорос е вярно. Същите небивалици ги говореше и за златото като катереше. Не много дълго след това изсипа всичко. Тоз е голям мошеник. Същия като Рубини. Говори едно, ама фонда му прави съвсем друго. Да го таковам в апокалиптика.

                Иначе днес кво става? Няма ли вече бай дъ дипс?! Май им се запече л**ното.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  http://www.investor.bg/forum/showthr...=14389&page=97

                  Ха, виж ти , на 6 месечна им водя в облога на Равния и Продито.
                  - Тева + 45%
                  - Софарма +37%

                  Да видим как ще е на 1г и 3г.
                  Предчувствам кошница с отбрани напитки ноември 16-та
                  Щом и бат Шорош ми е зад гърба и му станала водеща артия, нема страшно.
                  Ма естествено е влязъл по на високо от мене
                  Заделили са си 10 мега милки кеш за нови покупки да си стимулират растежа без да си увеличават дълга.

                  Все пак имам си 1 наум с "ромското включване" на фармата, тия са новите световни рокфелеровци, хич не са за подценяване - всяка година си правят 90-100% марж печалба и слагат всякакви Соровци, Бъфетовци и прочие гурута в малкото си джобче.
                  Надявам се облога да се реши при трицифрени проценти, ще поживеем ще видим!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    http://www.investor.bg/forum/showthr...=14389&page=97

                    Ха, виж ти , на 6 месечна им водя в облога на Равния и Продито.
                    - Тева + 45%
                    - Софарма +37%

                    Да видим как ще е на 1г и 3г.
                    Предчувствам кошница с отбрани напитки ноември 16-та
                    Щом и бат Шорош ми е зад гърба и му станала водеща артия, нема страшно.
                    Ма естествено е влязъл по на високо от мене
                    Заделили са си 10 мега милки кеш за нови покупки да си стимулират растежа без да си увеличават дълга.

                    Все пак имам си 1 наум с "ромското включване" на фармата, тия са новите световни рокфелеровци, хич не са за подценяване - всяка година си правят 90-100% марж печалба и слагат всякакви Соровци, Бъфетовци и прочие гурута в малкото си джобче.
                    Пиб - ти говореше за три годишен хоризонт. Сега просто върховния съд се е съгласил да изслуша Тева за лиценза и - за това и скача. Но това е временно. реално съда ще се произнесе чак след като и изтече лиценза за лекарството, така че скоро Тева пак ще тръгне надолу.

                    А да се разчита на Сорос не е много добра идея - до колкото съм чел за стратегията му, той си сменя мнението доста бързо. Ще използва инерцията сега, и по някое време ще разпродаде и ще срине цената.
                    Last edited by ravnovesie; 07.04.2014, 20:48.

                    Коментар


                    • Не че нещо, ама много грозна графика е това : https://twitter.com/RodolpheSteffan/...348352/photo/1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Да видим сега 1850 дали ще издържи това е ключовото ниво за мен.
                        Май я скършихме, седим си отдоле сега. Годината може почва наново

                        Обаче Браса все по здраво еректира.
                        Трябва се е възбудил от некоя раголена самбаджийка.
                        Ич се и не замисли на ма200, прегази я кат доматено колче

                        И местния сантандер не си поплюва хич напоследък

                        Вива Бразилия, долу Дилма !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          не баце не ми се спори, няма да ходи кой знае къде без да посети поне 1.5 или 1.3 ако продължат през просото, аз няям проблем, после нови дъна ще има гаранте до 2018 ше сме на 500
                          Аз почвам полека лека да се прехвърлям в другия сектор с опцийте, там няма значение на къде върви, има всякви стратегии, ако ще и обратен наклон да прай, а на мен такива работи повече ми харесват от 50% шанс на горе или на долу ...
                          Дай някоя идея за тия опции.
                          Обясни някоя стратегия например за С&П как би го играл че да печелиш ако отиде или нагоре или надолу?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Едва ли ... по скоро рейндж и пак нагоре, лятото флат, есента 2000.
                            не баце не ми се спори, няма да ходи кой знае къде без да посети поне 1.5 или 1.3 ако продължат през просото, аз няям проблем, после нови дъна ще има гаранте до 2018 ше сме на 500
                            Аз почвам полека лека да се прехвърлям в другия сектор с опцийте, там няма значение на къде върви, има всякви стратегии, ако ще и обратен наклон да прай, а на мен такива работи повече ми харесват от 50% шанс на горе или на долу ...
                            Last edited by michaelis; 07.04.2014, 19:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              малко да слезнем, че съвсем прекалиха от 2012 насам, а лятото живот и здраве или на есен да са ги преполовили, че балона стана прекалено голям и all time magrin high и индикаторите са изкривени до немай къде, по добре са с добро да слезнат тъз година на половина, не после нови дъна да ми праат, това е мойто мнение
                              Едва ли ... по скоро рейндж и пак нагоре, лятото флат, есента 2000.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Да видим сега 1850 дали ще издържи това е ключовото ниво за мен.
                                малко да слезнем, че съвсем прекалиха от 2012 насам, а лятото живот и здраве или на есен да са ги преполовили, че балона стана прекалено голям и all time magrin high и индикаторите са изкривени до немай къде, по добре са с добро да слезнат тъз година на половина, не после нови дъна да ми праат, това е мойто мнение

                                Коментар

                                Working...
                                X