IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Мастъре, мастъре, аз днес съм 3,56% нагоре върху целия портфейл - и то след сегашния спад.
    Малко не ти е достигнало да си избиеш загубата от вчера. Нищо. И утре е ден. Не губи кураж за следващия тираж... хаха
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Равен, да товарим ли веке TBT - то ?
      Имам доста от него но миналата седмица натоварих и TMV. но там ако нещата не потръгнат както ми се струва ще го махна че е съвсем диво.

      Коментар


      • Равен, да товарим ли веке TBT - то ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Ха де...

          Имам чувството, че утре ще почнат обратно на понеделникът - рязък скок нагоре при отварянето... разбира се зависи какво ще стане преди тях в Азия и Европа.

          Вий как мислите?
          Като стане утре ще видим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            Хуу де, кво ги шашна изведнъж идиотите толкова много?
            Ха де...

            Имам чувството, че утре ще почнат обратно на понеделникът - рязък скок нагоре при отварянето... разбира се зависи какво ще стане преди тях в Азия и Европа.

            Вий как мислите?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Ти си ясен като бял ден, неуравноесенов. Ще печелиш докато пазара се колебае на едни и същи нива и ще загубиш всичко което си спечелил умножено по 3, когато пазарът се продъни.
              Ако се продъни защото лихвите се качват ще направя маса пари аз играя срещу този балон от доста време

              Ако се продъни по друга причина ще загубя ама поне имам смелост да си играя по мнението - а ти само приказваш за сривове ама пукната къса не си пуснал Аз имам един принцип да не приказвам за пазари с лаладжии дето нямат топки да си застанат с парите зад прогнозите ама специално за теб ме кефи да правя изключение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Мастъре, мастъре, аз днес съм 3,56% нагоре върху целия портфейл - и то след сегашния спад. По едно време през деня бях над 6% нагоре Така че все такива неща да се случват
                Ти си ясен като бял ден, неуравноесенов. Ще печелиш докато пазара се колебае на едни и същи нива и ще загубиш всичко което си спечелил умножено по 3, когато пазарът се продъни.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Хуу де, кво ги шашна изведнъж идиотите толкова много?

                  Коментар


                  • Тъпи хахави говеда, вчера бяха герои, днес са идиоти: Хонконг устоя на китайските глупости и излезе на плюс - тия тъпаци се изложиха.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Ня нищо интересно. Знае се много отдавна какво става с една жаба като я сложиш в студена вода в тенджера без капак и започнеш бавно да загряваш водата. Причината за това което става с жабата е нейните супер здрави нерви... хаха
                      Мастъре, мастъре, аз днес съм 3,56% нагоре върху целия портфейл - и то след сегашния спад. По едно време през деня бях над 6% нагоре Така че все такива неща да се случват

                      Коментар


                      • Лихвите почват да растят. Днес акциите пада и облигациите падат - и то яко. А най падащи, относително спрямо други подобни движения са тези акции които се приемат за прокси на облигации. Ютилитис и телекоми.

                        Така че позиционирането за спукването на балона при облигациите вече започна. Може да е още рано, но първите лястовички вече се появиха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          И тези с по-здрави нерви се измъкнаха след вчерашната капитулация на по-слабите нерви. ще видим от тук нататък какво ще стане.
                          Ня нищо интересно. Знае се много отдавна какво става с една жаба като я сложиш в студена вода в тенджера без капак и започнеш бавно да загряваш водата. Причината за това което става с жабата е нейните супер здрави нерви... хаха
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Все трябва да има причина - да не би Обонго да е хванал диария?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Защото Winter is Coming - Вече няма нужда от конкретни причини за движенията надолу. Още доста пропадане (при това за кратко време) се очертава по мои скромни сметки.
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Как бе девиза ....Great companies at great price...времето иде

                                ПС Възможно е утре-вдругиден да има неуспешен опит за рали, после надоле пак.
                                Струва ми се че няма да се разминем с тестването на октомврийските корекционни нива...т.е хубава дълбочка 15-20% корекция.
                                Mразя да съм прав...ма още повече мразя да съм неподготвен...

                                Да видим каква ще я къдрим утре.

                                Кеш засега има за още 2 напъна като вчера, ама знайш ли ...- утре отивам банката да подготвя 2-я ешалон в ПБГ - да се надявам че като за по голяма сума ще ми дадат по добър преференциален курс BGN/USD.
                                То и да сме видяли дори нисе дъното - пак си заслужава.

                                Коментар

                                Working...
                                X