IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Какъв бизнес ще направиш с 200-300К?
    long Bayer s 300k ei twa

    Коментар


    • Какъв бизнес ще направиш с 200-300К?

      Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
      аз ако имам 200-300к евра и секунда няма да помисля за рулеткаташе си гледам бизнеса който ще направя с тез пари ама немааа паре
      Какъв бизнес ще направиш с 200-300К?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Дали Гилиъд няма да гепят това....то без пари още....
        Ако се потвърдят тестовете - би било голям напредък спрямо хепатит Б.


        http://stocktwits.com/symbol/ARWR?ut...rce=finviz.com
        То доста слухове се нароиха последните месеци. Накрая нищо няма да гепят.

        Коментар


        • Дали Гилиъд няма да гепят това....то без пари още....
          Ако се потвърдят тестовете - би било голям напредък спрямо хепатит Б.


          http://stocktwits.com/symbol/ARWR?ut...rce=finviz.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
            някой знае ли дали има симулатор с който могат да се разиграват разли4ни стратегий ?говоря за борсов симулатор било то за валути или индекси . идеята ми е да мога да го настроивам с разли4ни огромни акаунти и да видя при дадено движение и реакция от моя страна как биха се движели котировките
            Metatrader има back testing. По принцип е за ботове но май има бот който се контролира ръчно.
            Ръчно, можеш да пробваш това https://www.youtube.com/watch?v=Zhlh0zfu8_c
            Не тествай с огромни акаунти а с колкото смяташ да ползваш реално.

            Има сайтове с класации на ботовете, разгледай тях за идеи.
            Като позагубиш пари ще стигнеш до извода че колкото по-малко търгуваш толкова по-добре.
            По-добре търгувай с акции/индекси отколкото с валути.
            Иначе, пазара се движи обратно на залозите ти
            Last edited by jori; 24.09.2015, 19:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              И какво да ти каже,че ДАУ скоро ще закове на 14000.
              да там малко под 14 000(13 800 някъде ) е 38 фибо и може да отскочи
              Вся Власть Советам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                То убаво, ама да сте чували за онлайн хазарт? И че онлайн хазарта разказва играта на всички "специализирани" места за хазарт?
                И!!!Не те разбрах!!!Какво му е на онлайн хазарта!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                  питахх и вар4евия ама не отговориа за други неща са ми отговаряли
                  И какво да ти каже,че ДАУ скоро ще закове на 14000.

                  Коментар


                  • питахх и вар4евия ама не отговориа за други неща са ми отговаряли
                    Вся Власть Советам

                    Коментар


                    • някой знае ли дали има симулатор с който могат да се разиграват разли4ни стратегий ?говоря за борсов симулатор било то за валути или индекси . идеята ми е да мога да го настроивам с разли4ни огромни акаунти и да видя при дадено движение и реакция от моя страна как биха се движели котировките
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                        И кой не е луд по хазарта!!!
                        То убаво, ама да сте чували за онлайн хазарт? И че онлайн хазарта разказва играта на всички "специализирани" места за хазарт?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Buy DBGR x 21.55, MGA x 43.63, MMM x 135.8, SAN x 5.15
                          + BZQ добавка.
                          Добре, явно не си чувал за това нещо що е то стоп-загуба поръчка. Да те питам тогава на твоя речник: на какво ниво ще откриеш хеджираща позиция?
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            ,добре,ама не всички са ходили по няколко пъти

                            Вегас здраво се разраства следя го в рамките на две години,голяма промяна.
                            В Макао, наех местен да ме разходи навсякъде, и той ми каза(миналата година),че това е най голямата пералня за пари в света.
                            Знаете ли от какво е богат Джеки Чан?
                            Едно от най големите казина в Макао е негово
                            Китайците са луди по хазарта,а милионерите им вече са повече от американските такива
                            И кой не е луд по хазарта!!!Предполагам гръците,или руснаците,щото изповядват източно-православието!!!Или китайците,заради не знам какви си ценности!!!Утопия!!!Вместо да се канализират нещата и да се печели от хорската глупост,на много места политиците се правят на по-католици от папата!!!И тази инвестиционна игра е сэщата!!!А който не може да ходи за мед с мечките,да си седи у дома!!!Чу ли Форка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                              прав е 4овека ако направят лихвите както швейцарците отрицателни много неща ше се променят но да са такива за десетилетия и да се каже ясно и право с 1 изявление 4е отрицателните лихви ще са поне 30 години и да се спре с тази спекула като наближи изявление ам аше ги дигнат ли нема ли ама с колко и бабата или там който е каква дума ше каже за да се фанат за нея и да философстват....
                              Прав,крив според мен се бъзика ама не можете да се усетите.Ще го разберете като
                              ви се изпразнят джобовете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Каква тънка бъзикня!!!
                                прав е 4овека ако направят лихвите както швейцарците отрицателни много неща ше се променят но да са такива за десетилетия и да се каже ясно и право с 1 изявление 4е отрицателните лихви ще са поне 30 години и да се спре с тази спекула като наближи изявление ам аше ги дигнат ли нема ли ама с колко и бабата или там който е каква дума ше каже за да се фанат за нея и да философстват....
                                Вся Власть Советам

                                Коментар

                                Working...
                                X