IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още
    Ако искаш 5.5% от дивидент, купувай, ако си по-алчен - почакай още.

    Тия свине са способни и на сто кинта да го завлекат.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
      Ма дали ще е последна, надали...
      Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !
      Ти не остана ли дълъг някъде, та е тази радост от пъшкащите бичета?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        1812 ще издържи ли или ще си е** мамата?
        Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
        Ма дали ще е последна, надали...
        Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
          Не те знам кой си но прекаляваш. Мога да ти изкарам лични съобщения, в които с него точно обсъждахме, че е време за излизане от пазара миналия АПРИЛ Той тогава изкарваше значителната част на кеш. След което поизчезна от форума. Същото направих и аз, защото бях на кеш до началото на Януари.
          И аз не те знам кой си, но те прочетох внимателно.
          Аз не твърдя, че той не е казал това или онова. Само обърнах внимание на поведението му сега, а то е на човек, който е купил скъпо и сега търси виновни за загубата му.

          Апропо, познавам много хора, които през цялата 2007-ма говореха, че пазарите са надути и ще паднат. Паднаха. Същите тези хора си напълниха портфейлите с акции през 2008-ма, защото коефициентите били станали прилични и цените смешно ниски. Останалато е история.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
            Ами по нищо не личи, че си очаквал спад. Още по-малко пък да си се възползвал от него. Орева форума с конспирации и тем подобни глупости. С други думи, звучиш като човек, който се е набил на върха в някой пазар и сега всички са крадци, които искат да му вземат парите.
            Не те знам кой си но прекаляваш. Мога да ти изкарам лични съобщения, в които с него точно обсъждахме, че е време за излизане от пазара миналия АПРИЛ Той тогава изкарваше значителната част на кеш. След което поизчезна от форума. Същото направих и аз, защото бях на кеш до началото на Януари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още
              Дойчебанката там ли застраховат?

              Коментар


              • Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още

                Коментар


                • 1812 ще издържи ли или ще си е** мамата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    Що говориш глупости и точно на мен. Цяла година 2015 повтарях че пазара ще падне пак поради същата причина
                    Ами по нищо не личи, че си очаквал спад. Още по-малко пък да си се възползвал от него. Орева форума с конспирации и тем подобни глупости. С други думи, звучиш като човек, който се е набил на върха в някой пазар и сега всички са крадци, които искат да му вземат парите.

                    Коментар


                    • Днес ще е интересно

                      Коментар


                      • Лошо: Азия е на червено - азиатските хора пак се подплашиха - а вече повечето пазари са на най-ниските си нива от 2-3 години - като гледаш графиките, все едно идва краят на светът.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                          В момента трябва да се продава и кеша да се пази за покупки след големите спадове които предстоят
                          Може, но аз не вярвам СиП да падне много под 1750.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            Не мисля, че си сгрешил с Дисни. Но печалбата може и да не дойде мигновено.
                            В момента трябва да се продава и кеша да се пази за покупки след големите спадове които предстоят

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ще печелят от паркчета и от джадайски филми. ESPN да направят една-две апетитни и похотливи фотосесии на Маша Шарапова и Ана Иванович и може да си стъпят на краката.
                              Не мисля, че си сгрешил с Дисни. Но печалбата може и да не дойде мигновено.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                                Кабелът е около 44%.
                                Верно, че е 44% от продажбите. И също е 53% от печалбата. Виж линка и сметни сам.

                                Коментар

                                Working...
                                X