IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фючърсите показват, че пазара не очаква вдигане на лихвите преди 2018г.


    http://www.cnbc.com/2016/02/11/inter...ntil-2018.html

    Коментар


    • Гартман: разпродажбата ще спре, когато спре

      The spiral downward in the markets is "margin liquidation," he said, with no indication when the selling might end.

      "It will end when it ends," he said. "I've lived through many of these in 40 years of being around [markets]. Suddenly there's just an end to the selling, everyone looks around and realizes that the selling reached a tsunami-like ending. And you turn out."

      http://www.cnbc.com/2016/02/11/i-hat...e-gartman.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mpmuk Разгледай мнение
        Някъде четох, че поради нулевата лихва, много трудно ще се разминат кривите. При настоящото положение можели само много да се доближат, но не и да се разминат.
        Предполагам е така.

        Но в последните дни 1MO и 1YR се качват леко докато 10YR пада. Много неприятен сигнал.

        https://www.treasury.gov/resource-ce...spx?data=yield

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Кривата на доходоносността още не се е обърнала, но... US 10YR е вече на 1.55
          Някъде четох, че поради нулевата лихва, много трудно ще се разминат кривите. При настоящото положение можели само много да се доближат, но не и да се разминат.

          Коментар


          • Кривата на доходоносността още не се е обърнала, но... US 10YR е вече на 1.55

            Коментар


            • http://www.kitcometals.com/charts/zi...cal_large.html

              Невсуна почти с перфектен тайминг ще стартират скоро цинковото си производство.
              Неслучайно картона последните месеци не се поддава особено на гравитацията..

              Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ако искаш 5.5% от дивидент, купувай, ако си по-алчен - почакай още.

              Тия свине са способни и на сто кинта да го завлекат.
              Mи не, 100 височко, на 75 ще се чувства по уютно.
              Last edited by pipbel; 11.02.2016, 15:07.

              Коментар


              • Кайл Бас: предстоящото клане при китайските банки ще засенчи 2008-2009 в пъти. Той го е сметнал на 5х

                http://www.cnbc.com/2016/02/10/kyle-...it-crisis.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                  Ти не остана ли дълъг някъде, та е тази радост от пъшкащите бичета?
                  Ми реално съм 2.8 /пъти по дълъг отколкото къс, ма си имам и 39% кеш.
                  Плюс още 70% потенциален такъв от бфб ако вземе че пробие 170 и тръгне към 160..150 и т.н.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
                    Ма дали ще е последна, надали...
                    Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !
                    Не знам, издължих се аз с малък обем.
                    Седя си и си мисля. Китайчетата с къв ли гап ще отворят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още
                      Ако искаш 5.5% от дивидент, купувай, ако си по-алчен - почакай още.

                      Тия свине са способни и на сто кинта да го завлекат.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
                        Ма дали ще е последна, надали...
                        Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !
                        Ти не остана ли дълъг някъде, та е тази радост от пъшкащите бичета?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          1812 ще издържи ли или ще си е** мамата?
                          Oх котъооо, поредната вартоломеева нощ се заформя..
                          Ма дали ще е последна, надали...
                          Няма нищо по хубаво от лошото време, а по борсите от бичо клане и спихнати картони...колкото повече - толкова повече !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
                            Не те знам кой си но прекаляваш. Мога да ти изкарам лични съобщения, в които с него точно обсъждахме, че е време за излизане от пазара миналия АПРИЛ Той тогава изкарваше значителната част на кеш. След което поизчезна от форума. Същото направих и аз, защото бях на кеш до началото на Януари.
                            И аз не те знам кой си, но те прочетох внимателно.
                            Аз не твърдя, че той не е казал това или онова. Само обърнах внимание на поведението му сега, а то е на човек, който е купил скъпо и сега търси виновни за загубата му.

                            Апропо, познавам много хора, които през цялата 2007-ма говореха, че пазарите са надути и ще паднат. Паднаха. Същите тези хора си напълниха портфейлите с акции през 2008-ма, защото коефициентите били станали прилични и цените смешно ниски. Останалато е история.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                              Ами по нищо не личи, че си очаквал спад. Още по-малко пък да си се възползвал от него. Орева форума с конспирации и тем подобни глупости. С други думи, звучиш като човек, който се е набил на върха в някой пазар и сега всички са крадци, които искат да му вземат парите.
                              Не те знам кой си но прекаляваш. Мога да ти изкарам лични съобщения, в които с него точно обсъждахме, че е време за излизане от пазара миналия АПРИЛ Той тогава изкарваше значителната част на кеш. След което поизчезна от форума. Същото направих и аз, защото бях на кеш до началото на Януари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                Импе да купуваме ли алианц или да чакаме още
                                Дойчебанката там ли застраховат?

                                Коментар

                                Working...
                                X