IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хм, фанговете на -6%, теслата с дръжката по главата макар и само 9%,линкедина направо парния чук.
    Маркета си върви определено към повече нормалност...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
      купи ли?
      не съм само гледам сеир...е това е една от малкото причини поради които не харесвам технологичните хартии...е така като се спихне едно 40 % върви гони после доходност на портфейл
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Да го фана сега са ушите тоя, дето ме навиваше да си купувам Теслички....
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
          LNKD
          е на това му се вика промоция

          http://finviz.com/quote.ashx?t=LNKD&ty=c&ta=0&p=w
          Toва е само началото, скоро още 40%.
          Същото чака всички балоняци ала фанг-оподобни дърижабълообразни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            LNKD
            е на това му се вика промоция

            http://finviz.com/quote.ashx?t=LNKD&ty=c&ta=0&p=w
            купи ли?
            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

            Коментар


            • LNKD
              е на това му се вика промоция

              http://finviz.com/quote.ashx?t=LNKD&ty=c&ta=0&p=w
              Last edited by absd; 05.02.2016, 17:47.
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                Колко е това доста нагоре? Кажи поне да имаме с кво да ти трием сол на главата.
                И що пък да е късно? Ти самия казваш, че лесно може да слезе към 1700. Аз съм доста убеден, че ще има нов тест на 1800. 2 пъти отскочи вече от това ниво, обикновено 3тия път е пробив Единственото, което ме притеснява е тайминга. Близките седмици или по-късно през годината? Виждам много груба дивергенция на седмична при петрола и скрита такава на СиП-а. Може да се засилим за последно нагоре преди потапяне
                Имам същите виждания. Засилване преди истинското потапяне. Очаквам да се качи над 2000.
                Инвестиционните банки успяа да удържат спада и сега, според мен, преспективите са за нагоре. Кога ще се случи големия спад е по-интересния въпрос.
                Предвид изборите в САЩ, не виждам как пазара ще спадне под 1800 преди провеждането им. Евентуално крах ще настъпи средата на октомври. Възможно е също така лятото да има серизоен спад, подобен на този от Август, но няма да е Спадът, който очакваме.

                Коментар


                • Днес краварите се бориха ного храбро - мисля слабото зелено подкрепи пазарите там. Ного доволен напоследък от Русия съм, аферим на братушките. Европа разочарова и днес обаче - особено френските свине (те винаги са най-страхливи) и също марципанаджиите.

                  Ама най се ядосвам заради Daimler - тия дето го сринаха след отличният отчет, психиатърът да им вземе двойно за опасен труд дано.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Вече сериозно се прокрадва идеята че ФЕД ще въведат отрицателни лихви, как ли това ще се отрази на пазара?

                    Коментар


                    • здравейте колеги-прави ми впечатление че цената на петрола направи стабилен ръст вчера а компании като VALE и PBR реагираха с известен лаг едва в самия край на предходната сесия и в началото на тази(и двете качват с по над 10%)интересен прецедент....вие какво мислите по въпроса???
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                        ха-ха-ха: ного яко картинка.

                        Долу баба йелън.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          http://www.marketwatch.com/story/ugl...teid=rss&rss=1

                          Само 3 от 10 сектора не са на червено с печалбите.
                          При 9 тренда е надолу за последните тримесечия, само при 1 ( телекомите) е възходящ...ама той пък най малкия.
                          При продажбите предполагам още по зле положението. Някой има ли линк ?
                          Мултипълите все още над историческите норми.

                          Повече от логично ми се струва едно слизане до 1700-50.
                          Викаш юруш на шортите? Възможно е да си прав ...
                          Гоу, гоу СДС
                          Last edited by andy2000; 04.02.2016, 18:02.

                          Коментар


                          • http://www.marketwatch.com/story/ugl...teid=rss&rss=1

                            Само 3 от 10 сектора не са на червено с печалбите.
                            При 9 тренда е надолу за последните тримесечия, само при 1 ( телекомите) е възходящ...ама той пък най малкия.
                            При продажбите предполагам още по зле положението. Някой има ли линк ?
                            Мултипълите все още над историческите норми.

                            Повече от логично ми се струва едно слизане до 1700-50.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Прав си - ама - какво да се прави - такъв съм си. Апропо - когато пазарите вървят нагоре, почти не ги поглеждам. Как мислиш - това нормално ли е - или е финансово извратенство?
                                ами емоционално загубите се възприемат по-тежко, а когато върви нагоре се появява заблуда за свръхсамоувереност - макар че според мен тая заблуда при теб си я има и когато върви надолу
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X