IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

    дано се завърнат.
    Дано, но не ми се вярва. Хубави времена бяха. И ravnovesie беше по-активен тогава. Ставаше дискусия в NYSE.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      Според мене Ив е тук сред нас под друго име. Но няма да си признае.

      А Ники го изгонихме за съжаление. Един професионален трейдър имахме и го отказахме. Това е положението.
      дано се завърнат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
        тук в хамериканско погрома от 23К ли ще почне или ще го бутат до 25.000?
        Остави тая работа. Кажи кога Фолксфаген ще отидат на 200 евро. Писна ми да се мотаят в този рейндж вече повече от година.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

          То впрочем какво стана с него? Навремето имаше интересни дискусии, тогава и Ники5 пускаше интересни трейдове ама се загуби нанякъде
          Според мене Ив е тук сред нас под друго име. Но няма да си признае.

          А Ники го изгонихме за съжаление. Един професионален трейдър имахме и го отказахме. Това е положението.
          Last edited by Misho ILIEV; 26.10.2017, 01:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Ив Макс да беше тука, да ми натрие носа за CMG и да ми го върне за BAC и PCLN дето го бъзиках.

            Искам повече Виза и е крайно време да взема малко от ВПК, примерно Локхийд Мартин или Дженеръл Дайнамикс.

            А се чудя дали да не намаля AIG и Уелс Фарго. Имам и няколко дребосъка, които се чудя дали да не разкарам.
            То впрочем какво стана с него? Навремето имаше интересни дискусии, тогава и Ники5 пускаше интересни трейдове ама се загуби нанякъде

            Коментар


            • Ив Макс да беше тука, да ми натрие носа за CMG и да ми го върне за BAC и PCLN дето го бъзиках.

              Искам повече Виза и е крайно време да взема малко от ВПК, примерно Локхийд Мартин или Дженеръл Дайнамикс.

              А се чудя дали да не намаля AIG и Уелс Фарго. Имам и няколко дребосъка, които се чудя дали да не разкарам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Не знам колко е лудостта на телетата..., ноооо..., знам коя е най-сигурната спирачка на алчността...
                Все още сме в положение кастинг
                Има време още не е дадена главната роля споко има поне-2-3 годинки на горе

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Споко и 25к ще мине
                  Не знам колко е лудостта на телетата..., ноооо..., знам коя е най-сигурната спирачка на алчността...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    До 25... едва ли...

                    Дали не започва топката по склона... днес...?!?
                    Споко и 25к ще мине

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                      тук в хамериканско погрома от 23К ли ще почне или ще го бутат до 25.000?
                      До 25... едва ли...

                      Дали не започва топката по склона... днес...?!?

                      Коментар


                      • тук в хамериканско погрома от 23К ли ще почне или ще го бутат до 25.000?

                        Коментар


                        • Тия пичове от VFC най-после да зарадват инвеститорите.

                          +8.26%

                          Коментар


                          • https://www.finviz.com/quote.ashx?t=MTUM&ty=c&ta=1&p=d

                            Лети си кат птиченце, почти 30% за няма и 10 месеца
                            Не мога се оплача от моментума, добре е тая година, вече 24% профит за 4-те стратегии де ползвам ( дори може се рече 5 с клъцкането на 5% от лузъра при пп spy/tlt/iau), но все пак се представят по зле от mtum-а, за жалост последния няма и 1/4 от общото.
                            А можеше да съм само в него и да си свиркам без да се напиням и давам комисионни всеки месец.....що да прайш, несгодите на диверсификацията.

                            Коментар


                            • This Time It Really Is Different!
                              The Machines Have Taken Over And They Will Never Sell


                              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                To the extent we get the tax deal done, the stock market will go up higher. But there’s no question in my mind that if we don’t get it done you’re going to see a reversal of a significant amount of these gains.’ —Treasury Secretary Steven Mnuchin
                                с една няколко думи - демократи подкрепяйте ни, че иначе уйде коня у ряката
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X