IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Виж какво казва, малка корекцийка:

    "Still," he said, "these big declines are just minor corrections in the scope of things, there is a lot of cash on the side to buy on the break, and what comes next will be most important."


    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Мишо, как ли се чувства РД сега след скорошното изказване за глупаците с кеша...

    Коментар


    • ФИБО МИБО ГРЪНЦИ АМА ПАДНАХА ПРИЯТНО А



      Коментар


      • Ако искате да видите нещо нечовешко вижте кво се случи при ЕТФ-ите върху Викса. Особено тези дето го шортят При този тип движения май в проспектите пише, че ще получиш 0. Не знам обаче дали са изпълнили условията. Може би не. Маркета може би щеше да ги е прайснал вече...или всички стоят и се чешат по тиквите в момента -65% на ЕТФ след края на сесията не се вижда всеки ден

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          То това е най лесното - пак Тръмп е виновен
          В краен случай - руските хакери...
          Да, Тръмп е виновен. Тръмп вдигна индексите с 35% поне, ама сега е виновен. Интересно - какво ли е направил?

          Иначе - малко недоумявам от тия приказки - как било най-големия спад в историята на света - май около с Костенуркагейт сам аз видях спад с 15% за десетина минути още при отварянето... само се държах за тимберицата и не вярвах на очичките си. После до края на сесията - навакса около 8%, помните ли? Или искат да кажат, че това е най-големият спад в пунктове? Това не е важно, процентът е по-важен.

          За мен паниката е безпричинна - но дори и такава да е - на тия нива, треперковците по-лесно се плашат и хукват да кешират - което е разбираемо де...дано слязат и тия, дето ги дебна да си ги взема - ама те са почти само европейски. Имам шанс, защото те доста подскачат.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect
            МНОУ ИНТЕРЕСНО МИШОК ЕВРЕЙСКИ ПЛЯМПАЧ. ОНЗИ ДЕН ЙЕЛЪН ВИКА ЧЕ ИНДЕКСИТЕ НЕ БИЛИ БАЛОНИЗИРАНИ И НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН РЕКОРДЕН СОПОЛ . КВО СИ МИСЛИШ БЕ МИШОК СКАПАН ЕВРЕЙСКИ . МИСЛИШ ЧЕ НЕ ПОЗНАВАМ СКАПАНИЯ ВИ ЕВРЕЙСКИ СВЯТ ЛИ БЕ ПЛЯМПАЧ СКАПАН ДЖЕНДЪРСКИ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
            Салам Алейкум Архитекте Ибрахим Ибрахимов. Цъкаш ли бомбите? Каде се покри по едно време,че много ми липсваше Ибрахиме?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
              Вълнуващо.
              Сега една пура, едно малко уиски и на канал CNBC за да ми обяснят какво по дяволите се случва
              То това е най лесното - пак Тръмп е виновен
              В краен случай - руските хакери...

              Коментар


              • Мишо, как ли се чувства РД сега след скорошното изказване за глупаците с кеша...

                Коментар


                • Вълнуващо.
                  Сега една пура, едно малко уиски и на канал CNBC за да ми обяснят какво по дяволите се случва

                  Коментар


                  • Dow marks worst 1-day point drop in history, off nearly 1,200, as sales turn panicky



                    Last edited by the architect; 05.02.2018, 23:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Гледам по време на брекзита и голямата корекция преди 2 години е стигало до 26-27. В момента се мъдри на 23.75.......
                      до 35.7 стигна интрадей преди да отдаде малко до 30... баси само 2011 и 2008 ми показва графиката че е било повече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        1/3 от късите загуби за 2 години се покриха за 2 дни, баси та..ка
                        Ден година храни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          До преди малко имах две срамежливи позиции в зелено, но сега всичко е червено.
                          1/3 от късите загуби за 2 години се покриха за 2 дни, баси та..ка

                          Коментар


                          • До преди малко имах две срамежливи позиции в зелено, но сега всичко е червено.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                              Още 10-20 % и ще почна по малко да го скъсявам
                              Гледам по време на брекзита и голямата корекция преди 2 години е стигало до 26-27. В момента се мъдри на 23.75.......
                              Last edited by pipbel; 05.02.2018, 22:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Ашколсун, викса на 22...
                                Още 10-20 % и ще почна по малко да го скъсявам

                                Коментар

                                Working...
                                X