IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
    Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...

    При гап е ясно и падане над 5% с междинен акцион но при нормална търговия....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
      и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
      Внимавай с късите, много. Понякога и стопът не спасява. Моят ИП ми обясняваше оня ден как стопът се преобразувал автоматично от фиксирана цена на ... пазарна ... и затова не се задействал.... и това при отворен пазар
      Ама лимитираните профити винаги се изпълняват на цената а не на по-висока ...
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Споделил съм го вече...

        на - 60 % съм
        Как може човек да направи малко богатство с игра на борсата? Като започне с голямо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Споделил съм го вече...

          на - 60 % съм
          -60%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Продадох FCX и PBR
            и аз го разкеших PBR но на 4.70-една къса от тези нива може да се пробва според мен
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Савлиха тех сектора...

              Савлиха тех сектора...с минимални обеми....за да го купят с големи.

              Ей така се играе...щото най големите пишман инвеститори много го обичат тех сектора....и сега много ги е страх....и малко да ги побутнеш....и са готови да си дадат кинтите доброволно.


              сега е -0.7 % насдак...ако не затваряха къси в биотехнологиите....щеше дае -1.7%
              Last edited by Iv_max; 07.03.2016, 20:55.

              Коментар


              • Обаче...Тесла какво чудо е...

                Обаче...Тесла какво чудо е... не е истина....

                С нетърпение очаквам момента в който ще я шортна пак.

                Коментар


                • Споделил съм го вече...

                  Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  Iv_max гледам доста убедително говориш би ли споделил за 2016 г колко % си на плюс или минус.
                  Благодаря ти предварително
                  Споделил съм го вече...

                  на - 60 % съм

                  Коментар


                  • Продадох FCX и PBR

                    Продадох FCX и PBR

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      А ти? какво казваш ти?
                      Kаквото и да казва - трябва да прави обратното....

                      Morgan Stanley's top equity strategist recommends investors do the opposite of whatever they think they should do
                      http://finance.yahoo.com/news/morgan...172358593.html

                      Коментар


                      • Iv_max гледам доста убедително говориш би ли споделил за 2016 г колко % си на плюс или минус.
                        Благодаря ти предварително

                        Коментар


                        • Ето един поляк твърди, че е открил финансово кристално кълбо, базирано на ‘entropy feature clustering' на order book.
                          http://www.marketwatch.com/story/thi...off-2016-03-07
                          Сайта на фирмата му е забил, заради големия интерес
                          Last edited by jori; 07.03.2016, 19:28.

                          Коментар


                          • А ти?

                            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            ...няма да трае дълго, казва Голдман:

                            The rally in iron ore that has seen prices climb from multi-year lows hit in December will likely be short-lived as Chinese demand is unlikely to pick up strongly, according to Goldman Sachs.
                            А ти? какво казваш ти?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                              петрола продължава да катери но ръста при петролните компании забавя ход....дали не е време за лека корекция в утрешната сесия
                              Мисля слузта ще се повърти известно време около тия нива... освен ако не стане нещо неочаквано - например руснаците да убедят чершафосаните да намалят точенето на. Смятам нива 40-50 кинта - най-добре: хем петроладжии няма да фалират, хем останалите отрасли ще се възползват от сгодните цени на суровината.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Днес мръднаха...

                                Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                Като ще шортиш петролна компания, поне шорти някой избушеняк, макар че риска за нагоре там е сериозен в момента, ако петрола не върне надолу. Ама що пък точно XOM? Te почти не мърдат, в никоя посока.
                                Днес мръднаха...ама в положителна....

                                Коментар

                                Working...
                                X